25 סוגים שונים של ארנקים לגברים בהודו

האדם המודרני זקוק ליוקרה ונוחות הזמינות בזמנינו היום לקיומו, בניגוד לזמנים קדומים. כל אביזר בין אם זה בגדים, שעונים, חגורות, ארנקים וכו ‘משקפים את סגנון הגבר ואת אישיותו הכללית. אז הוא מאוד זהיר ובוחן באביזרים ובוחר באלו שמשקפים את אמירת הסגנון שלו. אביזר מתקפל מלבני קטן לנשיאת כרטיסים ומזומן הם ארנקים. ארנקים הם אביזר אופנה אחד החשוב ביותר שבו גבר בוחר אותם בעת הוצאת כרטיסיו או בעת ביצוע תשלום במזומן. אז ארנקים בעדינות מדברים הרבה על האדם. כך שפשוט אי אפשר להתעלם מהארנקים והם מחזיקים מקום חשוב מאוד בעולם הגבר.

סוגים שונים של ארנקים לגברים בהודו

הדגמים האחרונים והטובים ביותר של ארנקים ממותגים לגברים במגמה:

ארנקים הם אחד מאותם יסודות חובה וגבר לא יכול להסתדר בלי הארנק שלו. לפניכם רשימה של 25 ארנקים פשוטים וממותגים של כרטיסים, מטבעות וכסף.

1. ארנקים פשוטים לגברים:

ארנקים פשוטים

ארנקים פשוטים לשימוש יומיומי מועדפים על ידי גברים. מטרתו של הארנק הבסיסי היא לשמור על דברים בסיסיים כמו כסף, כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי, כרטיסי ביקור וכו ‘. הם אינם מורכבים אך מספיקים כדי להחזיק דברים בסיסיים לשימוש יומיומי. עשויים עור בצבעים שונים כגון חום, שחור, אפור וכו ‘ארנקים משפרים את האישיות הכללית ומשרתים גם את מטרת נשיאת הכסף הנדרש לגברים.

2. ארנקים דו -כיווניים גברים:

ארנקים דו-קולדיים

זהו גם ארנק גברים נפוץ. כפי שהשם עצמו מרמז, הוא מתקפל לשני חצאים ויכול לאחסן כסף, כרטיסים, ניירות וכו ‘. לארנקים הדו -כיווניים האלה לגברים יש מקומות נפרדים לאחסון כרטיסים והם מחולקים גם בכסף. יתר על כן, ישנם חריצים לאחסון כרטיסים חכמים חשובים כמו רישיון נהיגה; כרטיס PAN וכו ‘החשובים לצורכי זיהוי. החזקת מסמך זהות היא חיונית מאוד. אז הארנק הדו -כיווני נראה מאורגן ומתוחזק היטב ומאוחסן.

3. ארנקי תנין גברים:

תנין-ארנקים

יקר ומפואר יכול להיות הדרך המושלמת לתאר את ארנקי התנינים הללו. אלה עשויים מעור תנין מקורי, מעוצבים לשלמות ומכאן שניתן לתאר אותם כקליפי כסף מפוארים. ארנקים יקרים אלה לגברים משתמשים בעור תנין אמיתי ומשתמשים באבזמים של כסף, פליז וכו ‘. יש בו הרבה חריצי כרטיסים, חריצי כסף, מחזיק מסמכים חשוב וכו ‘. זו אחת מאפשרויות המתנה הטובות ביותר ואחת הרכוש היקר בארון הבגדים של גבר..

4. ארנקים לאלומיניום לכרטיסים:

ארנקים מאלומיניום

מדובר בארנקים דקים ועמידים במיוחד העשויים מאלומיניום ולא מעור. זה נפתח כמו ספר ולא כמו הארנקים הרגילים. ארנקים מאלומיניום אלה עמידים במים ומכאן שהם מועדפים, ויכולים לאחסן כרטיסים ומזומנים באופן שווה. אלה אינם מגושמים בעת הנשיאה והם נראים מלוטשים אך יש בהם שטח אחסון רב. עם לפחות שש עד שבע משבצות, ניתן לאחסן כמעט את כל הכרטיסים והמזומנים החשובים כראוי.

5. ארנקים משולשים לגברים:

ארנקים משולשים

זהו ארנק גברים דק מעוצב ודק שנועד לשאת מספר כרטיסים ומזומנים באופן שווה. זה נפתח ויש לו שני קפלים ומכאן השם טריפלד. בשתי האחיזה יש חריצים רבים לכרטיסים ולחלק האמצעי יש כיסוי שקוף לאחסון מסמכי זהות לגישה נוחה ושימוש. ארנק משולש זה נוח לנשיאה ולשימוש, משרת את המטרה של אנשים שרוצים לשאת דברים רבים בארנק אחד.

6. ארנק כיס חזה לגברים:

ארנקים עם כיס חזה

ארנק כיס השד הזה נכנס לכיס הקדמי והוא אידיאלי לאחסון דברים רבים. אלה אינם הרגילים והקטנים בצורת מלבן אך הם מוארכים באורך והם קצרים יותר בקצוות הרוחב. יש לו קפל אחד ונפתח לצד אחד עם הרבה חריצים לאחיזת כרטיסים ועוד חריץ אחד גדול לאחסון דרכון או צ’קים, כרטיסי טיסה וכו ‘..

7. ארנק כיס קטן לגברים:

ארנקים עם כיס קטן

אלה ארנקים קטנים לכיס לאחסון כמה דברים מינימליים כמו קצת מזומנים ומעט כרטיסים. אלה קטנים ודקים וקלים להתאים אותם לכיס. לא מגושם ולכן הם אידיאליים לנשיאה בזמן ריצת שליחויות או הליכה למרחקים קצרים. אלה עשויים עור ונראים מסוגננים ומשרתים את המטרה בצורה מושלמת. אלה זמינים גם בצבעים רבים ושונים.

קרא עוד> ארנקים קטנים לגברים ולנשים

8. ארנקים מגניבים לשורש כף היד:

ארנקים

הארנקים הייחודיים ביותר אך השימושיים ביותר הם ארנקים אלה. הם פשוט נראים כמו צמיד חפתים שעור על פרק כף היד. אלה הם כמו האחסון הסודי שבו אפשר לאחסן או יותר נכון להסתיר מזומנים, מפתחות, בריאות וכו ‘בתוך רוכסן סודי. גברים יכולים להחזיק מזומנים, רצועת כושר, מפתחות וכו ‘בתוך ארנקים של גברים אלה אך יכולים להיות בטוחים לשימוש גם בעת הצורך.

9. ארנק כיס קדמי לגברים Slim Fit:

ארנקים בכיס קדמי

כיסים קדמיים מתאימים לנשיאת פריטי מינימום בארנק. ניתן לשאת את הכסף או לשמור אותו בחזית לגישה קלה יותר למזומן וכרטיסים אחרים. זהו רק הגודל והצורה של הכיס הקדמי והוא דק מאוד. הכיסים הקדמיים נגישים בקלות בכסף מזומן וכרטיסים ולא בכיסים האחוריים. כך שקל יותר לשאת דברים עם הכיס הקדמי בכיס הקדמי בלי להסתכן בכיס. הנוחות שלה עם פחות נפח.

10. הארנקים הטובים ביותר עם מחזיקי מפתחות:

ארנקים עם מחזיקי מפתחות

ארנקי עור ממותגים מגיעים גם עם מחזיק מפתחות מסוגנן המצורף להחזקת מפתחות. אין צורך לשמור על מפתחות נפרדים, אך ניתן פשוט להצמיד אותם למחזיק זה בארנק. הארנק הוא דו -צדדי עם מספיק מקום למזומן וכרטיסים. אז זה יכול להיות ארנק רב תכליתי המשרת מטרות רבות כגון אחסון, שימוש ובטיחות.

11. ארנק פנקסי עור:

פנקסי עור-ארנקים

זה מתאים באופן אידיאלי ומיועד אך ורק לנשיאת פנקסי צ’קים. יחד עם מקום לפנקס הצ’קים, יש בו מקום לאחסון עט ויש לו גם מעט חריצי כרטיסים. אלה עשויים מעור אמיתי בגוונים חומים או שחורים או בכל צבעים קלאסיים אחרים. מוארכים, אלה מיועדים להחזקת פנקסי צ’קים ולכן אינם דומים לאותם ארנקים רגילים קטנים.

12. ארנקים למטבעות לגברים:

ארנקים למטבעות

אלה ארנקים קטנים וקטנים של גברים המיועדים לאחסון מטבעות בלבד. אחסון מטבעות בארנקים רגילים הופך אותם למסורבלים וכבדים יותר. אז ארנק מטבעות נוסף הוא בדיוק מה שאדם רוצה לאחסן מטבעות. גם הוצאת מטבעות הופכת לקלה יותר והמטבעות נגישים בקלות. אלה אפילו לא בגודל של ארנק רגיל מכיוון שהם קטנים בהרבה.

קרא עוד> עיצובים של ארנק מטבעות לגברים

13. ארנק עור עם ארנק מטבעות:

ארנק עור עם ארנק מטבעות

ארנקי עור רגילים בגוונים מדהימים הם אביזר חובה לאדם המגדיר את אישיותו הכללית. ארנקי עור מגיעים גם עם ארנק מטבעות מצויד עליהם. אז בסך הכל, אלה הם גם לאחסון מזומנים, כרטיסים, תעודות זהות ומטבעות. אלה נראים מסוגננים במיוחד והם בעלי מדד אופנה גבוה וארנקי העור המועדפים ביותר.

14. ארנקים מזהים לגברים:

ארנקים מזהים

ארנקים לאחסון כמה כרטיסים אך בעיקר לאחסון תעודות הזהות (זהות) הם ארנקים מזהים אלה. לאלה יש מכסה שקוף/שקוף בצד העליון של הארנק בו ניתן להכניס ולשמור את תעודת הזהות. קל יותר להבהב את תעודת הזהות כשמישהו מבקש זאת, במקום להוציא אותו מהארנק. אז זה גם גבוה בנוחות.

15. ארנקים לנסיעות לגברים:

ארנקים

כל גבר צריך ארנק נסיעות בלעדי שממלא את כל דרישות הנסיעה שלו. גברים זקוקים לכך לסידור נכון של המסמכים שלו ולמיון. מדובר בארנקים לגברים מעור אמיתי עם שינויים רבים. לאלה יש חריצי כרטיסים רבים לנשיאת כרטיסים בינלאומיים, כרטיסי פורקס יחד עם כרטיסים רגילים. יתר על כן, הוא יכול להכיל עט, כולל חריצים לפנקסי צ’קים, כרטיסים, ניירות וכו ‘יחד עם חריצים לאחסון מזומנים. הוא מגיע עם מחזיק מפתחות בפנים.

16. ארנק מוניות:

מוניות-ארנקים

זהו אחד הארנקים המינימליסטיים הטובים ביותר לגברים. אלה עשויים עור, וכוללים שקיות לנשיאת מזומנים, מטבעות, שטרות וכו ‘וגם נרתיק סודי לאחסון ניירות חשובים. ניתן להשתמש בכיס הסודי כדי להסתיר כל דבר לצורך העניין. גברים אוהבים את זה בגלל גודל הארנק והמטרות הגדולות שהוא משרת. זה בדיוק מה שדורשים לא יותר ולא פחות אלא מושלם לאחסון כל הדברים בארנק זעיר אחד.

17. ארנקים סלולריים לגברים:

טלפונים סלולריים-ארנקים

זה כמו ארנק דו -קולי אך עם דש במרכז וכפתורים. יש להם הרבה דשים לכרטיסים ואזור נפרד המיועד לטלפון הסלולרי. ניתן לשמור את הטלפון הסלולרי כראוי בתוך הארנק ללא כל טרחה ומכיוון שאזור הכסף והכרטיס מופרד, ניתן לנהל את הטלפון הנייד בקלות. אלה יכולים להישמר בתיק או גם יכולים להיות מארז טלפון מצמד. אלה מוארכים ולכן יכולים להכיל אפילו טלפונים סלולריים ענקיים.

18. ארנק גברים לצוואר:

ארנקים לצוואר

ארנק צוואר פופולרי בקרב גברים המטיילים בתדירות גבוהה או שאוהבים לטייל ולחקור מקומות. הארנק מחובר לחוט כמו חגורה וניתן ללבוש אותו בצוואר. יש להם דשים ושקיות נפרדים לאחסון מזומנים, כרטיסים, דרכון, צ’קים וכו ‘. יש לזה גם שקיק שקוף לאחסון תעודות זהות לגישה נוחה. אז גברים שאוהבים נסיעות ללא טרחה זקוקים בהחלט לארנק הצוואר הזה.

19. ארנק ניילון סקוטש:

ארנק סקוטש-ניילון

ארנקים מניילון לגברים הם באופנה מכיוון שהם גם עמידים במים ויש להם גם סקוטש לסגירת הארנק. אלה יכולים להיות אפילו דו -כיווניים או טריפלדים ויכולים להכיל דשים ושקיות לכרטיסים וגם למזומן. הם באים בצבעים שונים ומתפרסמים בצורה הטובה ביותר על ידי בני נוער ובני נוער. הם יכולים להגביר את כמות המגניבים שלהם על ידי שימוש בארנקי הניילון המגניבים האלה. יש להם קופה בקצוות, כך שהארנק לא יקרע בקלות. אלה גם עמידים לאורך זמן ועמידים מספיק ותחזוקה נמוכה בהשוואה לארנקים מעור.

20. ארנק נירוסטה לגברים:

ארנקים מנירוסטה

ארנק נירוסטה לגברים, המדהים את המעמד ואת המפץ באופנה. אלה עשויים נירוסטה באיכות גבוהה, הם הארנקים העמידים מכל ומעדיפים על פני עור. לעור יש תחזוקה גבוהה לפעמים ולכן גברים עוברים גם לארנקים היוקרתיים האלה. יש להם חריצים לכרטיסים, מזומנים ומטבעות והם גם מלוטשים.

21. ארנקים לאבטחת גברים של RFID:

rfid-security-הארנקים

RFID הוא זיהוי תדר רדיו המשמש להגנה על מידע אישי ומאובטח על ידי הוספת שבבים ותגים לחפצים אישיים. ארנקי עור מאובטחי RFID משמשים גברים להגנה על מידע ומסמכים אישיים. ניתן לתייג את הארנקים הדו -כיווניים והדירוגיים מעור רגיל ויכולים להכפיל את עצמו כארנק אבטחה ובכך למנוע את כל האפשרויות של גניבה..

22. ארנק הקסמים הטובים ביותר:

ארנקים קסומים

אלה ארנקים ייחודיים נחמדים אכן ארנק קסם. אלה מלוטשים ודקים במיוחד ויש להם שני חלקים, אחד לכרטיסים והשני במזומן. באזור המזומן יש רצועה צולבת לאבטחת מזומנים ויש לו שתי רצועות אנכיות לאחסון כרטיסים ומסמכי זהות. בגלל המראה, יש הטעיה שלמעשה מדובר בארנק ומכאן השם ארנקים קסומים. את הארנקים האלה אפשר לייצר בעצם גם בבית. גברים משתמשים בהם לפעילויות שימוש קטנות.

23. ארנקים לחגורת גברים:

חגורות-ארנקים

אבטחת הארנק בחגורה היא גם הדרך הטובה ביותר לשאת את כל הדברים הנדרשים במקום אחד בו זמנית. אלה יכולים להיות מוסתרים גם בתוך המכנסיים בבטחה. יש להם חריצים וחללים נפרדים לכרטיסים, דרכונים, מזומן, צ’קים, מפתחות, תעודות זהות וכו ‘. הם אותם ארנק אחד הנדרש על ידי כולם לנשיאת רוב הדברים בו זמנית. אלה עשויים בעיקר מעור אמיתי רק לעמידות ועמידות.

24. ארנק כרטיסי אשראי מגניב:

ארנק כרטיסי אשראי

אלה בלעדיות לאחסון כרטיסי אשראי וחיוב בלבד, מושלמים לאחסון כל כספי הפלסטיק במקום אחד לחיפוש וגישה נוחים. אלה עשויים מעור ובעלי חריצי פלסטיק או עור רבים לאחסון קלפים. הם קומפקטיים מאוד והם בגודל של כרטיס אשראי בלבד.

25. ארנק טיטניום גברים:

ארנקים מטיטניום

אלה הם הארנקים היוקרתיים ביותר לגברים. אלה עשויים טיטניום ויש להם שני יריעות מתכת והכסף והכרטיסים מאוחסנים בין היריעות הללו. הצבע הקלאסי של טיטניום משקף את מעמדו ואת אישיותו של גבר. יש חיתוך באמצע שבו אדם יכול להחליק את אצבעו ולהוציא את המכסה ולהסיר את הדברים הנדרשים.

אופנה הפכה לשם נרדף להרבה אביזרים. ארנק מאחסן את כל הכסף, הכרטיסים וכו ‘והוא חשוב ביותר. ארנקים איכותיים ועשויים היטב הם אחד מנכסיו היקרים של גבר. הם הפכו חיוניים מאוד לפעילויות יומיומיות לגבר. נשיאת ארנק טוב וממותג על פי הדרישה מדגישה גם את אישיותו של גבר. הם מדברים בשקט הרבה על גבר. התהדר בארנקים היפים והמסוגננים האלה וצור רושם מתמשך.