9 חולצות אפוד האופנה הטובות ביותר לנשים במגמה

עולם האופנה בימים אלה נותן מספר עיצובים מובילים וחושניים לנשים המקובלים למדי. חולצות אפוד הן אחת מהן. חולצות אפוד פריאורי נלבשו רק על ידי גברים במיוחד אנשי הצבא. אבל עכשיו, חולצות אפוד לנשים תפסו שוק גדול מזה של גברים. בעיקר חולצות האפוד עשויות כותנה, אך מעטות הן גם מפוליאסטר. בהודו, חולצות האפוד מיוצרות גם הן בבית עם חומר כותנה טהור המצורף לקנבס כמו הפנימי המשובץ בעבודות ג’ודפורי או קשמירי המכונה באנדי.

9 הטרנדים הטובים ביותר לאפוד אופנה מזדמנים בשנת 2017

חולצות אפוד מסוגננות ומודרניות לנשים באופנה:

להלן מספר סוגים של עיצובים של חולצות אפוד הנבחרים על ידי נשים ברחבי העולם.

1. התאם עיצוב אפוד רצועות זברה:

עיצוב אפוד רצועות זברה

עיצוב חולצות אפוד לנשים נראה לעתים קרובות למדי על ידי בנות הקולג ‘. הם נושאים אותו על ג’ינס וקאפרי עם מעיל ג’ינס למראה מסוגנן. לאפוד יש רצועות לבנות ושחורות הדומות לזו של זברה העשויה כותנה.

2. חולצות אפוד ספורט:

גופיית ספורט למעלה

רוצה שיהיה לך גופיה מתאימה לכל פעילות ספורטיבית! קבלו חולצת אפוד פשוטה עם טווח צבעים שונים העשויים כותנה נמתחת. האפוד נותן עיצוב שונה מהחלק האחורי שבו השרוולים משתלבים זה בזה.

3. חולצות אפוד ארוכות לנשים:

חולצת אפוד ארוכה

מחפשים חולצות אפוד יפות למסיבה או לבוש רגיל בבית! קבל גופיית ארוכה ארוכה באורך עד הברכיים. האפוד קיים גם בצבעים ועיצובים רבים. זהו התאמת העור המעניקה לדמות שלך צורה מושלמת לתמרים.

4. מעצב חולצת אפוד רופפת:

חולצת אפוד רופפת

ניתן להשיג את חולצות האפוד לנשים גם מחומר כותנה רופף. חולצות האפוד הפשוטות הן ללא שרוולים ומשוחררות וזה מועיל כבגדי לילה. זה יכול להיות מלווה גם במשיכת כתפיים על jeggings ומשמשים גם למטרות פעילות גופנית.

5. למעלה אפוד מקצועי:

חולצת אפוד מקצועית

רוצה להיראות מסוגנן עם גישה מקצועית כלפי הלקוחות שלך! נסה גופיית קטיפה מושלמת לבחירתך. החליפה העליונה של האפוד ניתנת גם במראה צווארון עם שרוולים רחבים למראה מודגש מושלם. הם נלבשים באופן נרחב לפגישות ואירועים ארגוניים או על ידי מארחת אוויר וכו ‘.

6. גופיית ג’ינס קצרה:

גופיית ג'ינס

עיצוב עליון אפוד די אופנתי כולל את חומר הג’ינס. עיצוב חולצות האפוד הטוב ביותר ניתן למראה ללא שרוולים והאורך ניתן גם עד המותניים מה שהופך אותו לחלק יותר. ניתן ללבוש אותו על ג’ינס, מכנסי ג’יגה, מכנסיים קצרים, חצאיות וכו ‘כדי להוסיף ליופיו.

7. חולצות אפוד פאנקיות לבנות:

חולצת אפוד פאנקי

רוצה לקבל מראה זוהר אך עדיין מגושם! נסה עיצוב עליון אפוד פתוח. האפוד עשוי מחומר פוליאסטר אשר ניתן לו גם מספר פגמים משני הצדדים. החלק האחורי של האפוד עשוי עם קימורי רשת ופרחים סרוגים עליו. הוא נלבש באופן נרחב על ג’ינס או מזדמנים אחרים.

8. עליון אפוד עור מסוגנן:

אפוד עור

אחד העיצובים היפים של חולצות האפוד המעניקים לך מראה נועז ולוהט הוא זה מעור. החלק העליון של האפוד משובץ גם בכמה קסמים כדי להפוך אותו לאופנתי למראה קאובוי. חולצות אפוד כאלה נראות לעיתים קרובות בחורף.

9. אפוד גב נטו:

אפוד גב אחורי

רוצה ללבוש משהו סקסי לדייט שלך או למסיבה! קח עיצוב חולצות אפוד לנשים שהוא שילוב של רשת וכותנה. הצד הקדמי של האוטובוס באורך בינוני עשוי כותנה בעוד שהחלק האחורי זוכה למראה רשת סרוג המעניק מראה חושני לגב. הדגם זמין באופן נרחב בצבעים שונים לבחירה ללבוש עם ג’ינס או מכנסיים קצרים.

חולצות האפודים ידועות גם כגופיות במספר מדינות. במדינות מסוימות קוראים לזה גם להחליק על אפוד, אפוד סוודר, גופיה, גופייה ועוד. אינספור חולצות הגופיות לנשים נתנו גם דפוס חדש שמתאים לכל סוג של שימוש. נכון לעכשיו, האפודים החתוכים הארוכים פופולריים גם בקרב בני נוער.