9 תרופות הבית הטובות והיעילות לשפעת

שפעת שהיא רק שם נוסף לשפעת היא בעיה די שכיחה המתרחשת בקרב מיליוני אנשים ובעיקר בגלל מערכת חיסונית מוחלשת. זה אולי לא מהווה איום רציני על הבריאות אך גורם לאומללות ואי נוחות רבות בגוף. במקרים קיצוניים, זה מחייב אותך לנוח כמו שצריך ולא להסתכל על אורח החיים היומיומי והמטלות. עם זאת, יחד עם עזרה מקצועית ותרופות, חשוב לבחון דרכים שיכולות לתת הקלה מיידית מסימפטומים של שפעת..

תרופות ביתיות לשפעת

התקף ויראלי זה הנקרא שפעת עשוי להיות עונתי אך יכול להתרחש אצל כל אחד ובכל גיל. כדי לדעת על התרופות הבטוחות והפשוטות לטיפול בהדרגה בשפעת, מדריך זה להלן מאוד מועיל. אתה יכול לבדוק את תרופות הבית מהשורה הראשונה ולבחור שילוב של אחת או שתיים כדי לקבל את התוצאות המהירות יותר ביד.

תרופות הבית הטובות ביותר לשפעת:

בואו למצוא כאן את 9 תרופות הבית המוזכרות ביותר לשפעת.

1. מיץ דבש ובצל:

מיץ דבש ובצל

מכינים שילוב של מיץ בצל ודבש בכמויות שוות בצנצנת וצורכים כ 3-4 כפיות מהנוזל הזה פעם ביום. זה יעזור לך להשיג את התוצאות הטובות ביותר על שפעת. גם לאחר טיפול איטי, זוהי דרך יעילה לטפל במשבר מהשורשים.

2. יש תה קמומיל:

תה צ'מולה

מכינים תה קמומיל בבית על ידי הרתחת פרחי קמומיל במים. זה צריך להיות מסונן ולחמם אותו עם מעט דבש לטיפול בבעיות של שפעת ושפעת מהשורשים. כ- 203 כוסות תה זה מומלץ בכל יום לתוצאות גלויות תוך מספר ימים.

3. טיפול בשמן אתרי:

שמן חיוני

השימוש בשמן אתרי שונים באמבטיה או בחדר יכול מאוד לעזור בטיפול בסימני השפעת וגם לאט לאט להקל על הבעיה העיקרית. לשם כך תזדקק לכמה טיפות שמן עץ התה, שמן אקליפטוס, שמן לימון, שמן קמומיל, קוקוס ושמן לבנדר..

4. יש הרבה מים:

בהריון-שתו מים

מים שוטפים את הנגיף מהמערכת וגם מעניקים לחות לגוף. הוא גם מדלל את הריר המצטבר בגרון ובמעברי האף. כ-10-12 כוסות מים מהוות תרופה פשוטה וללא מאמץ לטיפול בשפעת.

5. השתמש במכשיר אדים:

השתמש במכשיר אדים

מכשיר אדים מבטיח לחות תקינה בחדר ומבטיח שהמערכת תפעל כראוי. הרבה פעמים אוויר יבש הוא הגורם לשפעת מחמירה אצל אנשים. על ידי הצבת מכשיר אדים בחדר אתה עובד או ישן יכול למעשה לעזור בטיפול במחלה הבריאותית.

6. מרק ירקות עם שום:

מרק ירקות עם שום

קח קצת מרק ירקות טרי עם מעט שום לטיפול בדלקת בגוף וכדי לגרום לך להרגיש טוב יותר מהתחושה החולה. זו אחת התרופות הקלות והיעילות שבהן ניתן להשתמש בשפעת.

7. צריכת ויטמין C:

מרק ירקות עם שום

ויטמין C עוזר לחזק את המערכת החיסונית ובכך להדוף את השפעת והשפעת. לאותה מטרה, אתה יכול לכלול כוס מיץ תפוזים טרי בתזונה מדי יום. זה גם ימנע מהבעיה לחזור על עצמה.

8. דחיסה חמה:

כדי להילחם בסימפטומים של שפעת כמו כאבי ראש וכאבים בגרון, ניתן להשתמש בקומפרס חם. לשם כך השרו מטלית במים חמים והניחו על האזורים הפגועים. זה בוודאי יעזור.

9. שמן אורגנו:

שמן אורגנו

טיפת שמן אורגנו בכוס מים מסייעת במתן תכונות אנטי בקטריאליות ואנטי ויראליות לטיפול בשפעת. עם זאת, תרופה ביתית זו אינה מומלצת כלל לנשים בהריון.