המטריות הכתומות האחרונות – 9 המובילות שלנו עם תמונות

המטריה או הברולי היא פריט נפוץ כיום, מה שלא היה המקרה קודם לכן. בזמנים קודמים רק הדירוג הגבוה ביותר של אזרחים השתמש בשמשיות צבעוניות מסוג זה וגם אז זה לא היה להגנה מפני גשם. המטרה הבסיסית של המטריות הכתומות הללו היא להגן על אדם מפני גשם אך כיום הוא הפך לאמירת סגנון לכל דור. כתום הוא רק צבע המסמן את המטריה והוא גורם לו להיראות יפה עוד יותר.

מטריות כתומות וחמודות:

בואו לבדוק כמה עיצובים יפים של מטריות כתומות, שבהחלט מעוררות בכם השראה רבה.

1. מטריות כתומות מודפסות מדהימות:

מטריות כתומות מודפסות להפליא

סוג זה של מטריות כתומות מודפסות טוב מאוד לראות וגם יוצר רושם טוב מאוד על האדם שיש לו את זה. זה שהוצג כאן הוא בעל צבע מרגיע מאוד ומושלם למי שרוצה להתהדר בסגנון שלו.

2. מטריות מעוצבות יפות של מעצב תפוזים:

מטריות מעוצבות להפליא תפוזים מעוצבות

אם אתה מחפש להתמכר למשהו מעצב אז תאהב את מטריית הפטיו הכתומה הזו עם הדפסת ורדים אדומים ובטנה כתומה מבחוץ. הוא נותן מראה מגניב מאוד וגם עושה את העבודה העיקרית שלו כדי להגן מפני גשם וגם נותן צל.

3. מטריות תפוזים מזדמנים פשוטות:

מטריות כתומות קז'ואל פשוטות

כפי שהשם מרמז, מטריות כתומות מזדמנות אלה די פשוטות ואופנתיות. ההדפס הכתום הפשוט יגרום לך להתבלט מההמון, אבל לא יותר מדי. אלה הטובים ביותר עבור אלה שאין להם הרבה זמן ותמיד ממהרים.

4. מטריות כתומות רקומות לחתונה:

שמשיות כתומות רקומות לחתונה

השם שוב אומר הכל, אם מישהו היה פעם בחתונה במיוחד בחתונה הודית אפשר היה להבחין במטריות היפות האלה. למרות שמטרתם העיקרית עשויה להיות שונה, הם לא נועדו להגן מפני גשם אך ורק על מטרת הייפות אלא על איך שהם נראים, הם מדהימים לגמרי.

5. מטריה כתומה ארוכה לגברים:

מטריית כתום לגברים ארוכה לגברים

המטריות הכתומות הארוכות היפות שימושיות בשקט לכל אותם אנשים גבוהים. הסגנון אומר שהוא יושב בנוח עליך ונלחם היטב ברוח, תוך שהוא גם שומר אותך יבש. ידית וו הגומי בעלת אחיזה טובה שקטה וטובה יותר מאשר ידיות הכפתורים.

6. מטריות כתומות ושחורות לגברים:

מטריות תפוז ושחור גברים

המטריות הכתומות והשחורות בעלות מראה קלאסי ופאנקי מאוד שהופך אותו למרתק עוד יותר בקרב מטריות כתומות אחרות. שילוב הצבעים הפשוט של שחור וכתום נראה טוב מאוד לכל מי שיש לו.

7. מטריה כתומה ארוכה וצבעונית:

מטריות כתומות ארוכות צבעוניות

סוגים אלה של מטריות צבעוניות מקלות ארוכות משרתות עבודה רב תכליתית, הן לא רק מגנות עלינו מפני גשם אלא בגלל המקל הארוך שלהן ניתן להשתמש בהן לקישוט חנויות ויכולות גם לספק מחסה מפני השמש ולספק צל מתאים..

8. שמשיות גולף אורנג ‘לגברים:

מטריות אורנג 'גולף גברים

מטריות הגולף הכתומות הללו מיועדות כולן לפעילות ספורטיבית לא רק לגולף. הם משמשים במיוחד בגולף שהוא בעצם ספורט חוץ ודורש הגנה מפני השמש. מבחינת המראה הם מאוד קלאסיים ונראים טוב. מטרתם העיקרית היא לתת צל מהשמש.

9. מטריית כתום סופר ביץ ‘:

מטריית תפוזים סופר ביץ '

מטריות החוף הכתומות האלה מושלמות למפגש במסיבת חוף. ניתן להשתמש בהם בכל מקום מכיוון שהם די פשוטים מבחינת המראה והם גם מגנים מפני שיזוף שגורם בדרך כלל בחוף.

המטריות הן הכלי החשוב ביותר שצריך להיות לך במהלך עונת הגשמים, הצבע המשמש עשוי להיות כל דבר כתום הוא רק צבע וזה באמת נותן מראה מאוד מעניין. יתר על כן, תמיד צריך לזכור שהמטרה העיקרית של המטריה היא להגן על אדם מפני גשם ולתת צל והם מאוד שימושיים ויש להם יתרונות משלהם..