9 עיצובים אחרונים של חולצות Ruffle לבנות באופנה

המראה המדהים של צמרות הסרוגים זכה בלבבות בכל פעם שהם נלבשים. צמרות הסלסולים המתנפנפים דמויי בובה נראים כרוביים על נשים. הופעה מלאכית מלמעלה סרוגה הייתה מועדפת על נערות צעירות. עם מספר הסלסולים למעלה, המראה נראה מהפנט יותר. צמרות מדורגות עם סלסולים או צדדים קדמיים נראות פשוטות אם כי מושכות את העין. הסלסולים על השרוולים נבחרים גם הם למראה ייחודי יוצא מן הכלל. יכולות להיות צמרות מעוצבות עם סלסולים משני הצדדים, כך שהמראה מתלקח בחלקו העליון. החלק העליון של סלסולי הצוואר נותן מראה הגון עם נגיעות רכות לתמונה שלך.

דגמים אופנתיים של חולצות סלסולים לנשים בצוואר ושרוולים שונים:

כאן אנו חולקים כמה סגנונות חדשים בחולצות סלסולים באופנת נשים בהודו.

1. חולצת טנק פשוטה מחולקת:

צמרות סלסולים

חולצת טנק מרופדת היא עיצוב אחד הנבחר ביותר בקרב נשים. סלסולים מלמעלה למטה, מה שהופך מספר שכבות מעניק למראה המעצב דמוי בובה. ניתן ללבוש עליון סלסול פשוט אך מושך את העין על כל מכנסיים או ג’ינס צבעוניים.

2. תחרת צינורות תחרה תחרה:

תחתית צינורות תחרה

חלק עליון עם סטרפלס יכול להיראות טוב יותר מחומר משרוך. חלק עליון סטרפלס מעוטר פעם מקו החזה נראה סקסי. נשים יכולות ללבוש חולצה כזאת עם מכנסיים קצרים וגם חצאיות מיני.

3. חולצת סלסולים ללא שרוולים בלבן:

חולצת סלסולים ללא שרוולים

חולצות סלסולים ללא שרוולים נראות סרפיות על נשים. עליון כבול קדמי עם סלסולים במרכז מהצוואר עד אמצע החלק העליון הוא אחד שאתה צריך למסיבה במקצוע. המראה הישר מעיצוב כזה נראה מושך ומושך את העין.

4. חולצת צווארון מעצב סאטן מעוצב:

צמרת צווארון סאטן

סלסולי סאטן נראים עיצובים טבעיים ורכים למראה. עליון עם צווארון סלסולים לנשים יכול להפוך את המוח עם סלסולים ללא צווארון שרוול סאטן ומבעבע על קו המותניים נראה מדהים. ורד מאותו חומר בין הסלסולים בצד הכתף בולט מדהים.

5. צמרת שחורה עם שרוול ארוך:

חולצה שחורה עם שרוולים ארוכים

חולצה שחורה עם שרוול ארוך עם שרוול ארוך עם חתך צוואר עמוק נראית פנטסטית. חולצה שחורה עם סלסולים תחובה במכנסיים מעניקה מראה סקסי ומושך את הגברת.

6. חולצת שרוול מקופלת:

חולצת שרוול מפוצלת

סלסולים על הכתפיים הם עיצוב יוצא דופן ייחודי. ניתן לעצב חולצות גבירותיי עם עיצוב בולט עם צד אחד ללא שרוולים ובצד השני שרוול סלסולים מהכתף. חגורה בחבל החלק העליון נראה מרהיב.

7. חולצה אדומה מעוצבת עם צוואר מדהים:

עליון אדום מעוצב עם קמטים

ניתן להפריד את חולצות הסמלים בעלות מראה ספציפי בחזית, והקפלה נוספת בולטת מהכתף. חולצת יבול ללא שרוולים עם דפוס צוואר סגור והקפלה מהכתף נראית פנטסטית עם חצאית באותו צבע לתחתית.

8. צמרת חזית מודרנית:

צמרת מלמלה קדמית

ניתן לעצב גם חולצות סלסולים לנשים על גבי רופף עם רופף החל מהכתף והשרוולים עד קו המותניים. חולצת צוואר סגורה עם שרוולי סרוגים וחזית תהיה מושלמת ליום של יום.

9. חלק עליון מעוצב בגב:

גב עליון מפוך

חלקים אחוריים מפוצלים נראים מדהימים בצורה ייחודית. חלק עליון משיפון עם סלסול גב במרכז יכול להיות מושך את העין על צמרות חסרות גב. השיגעון של צמרות הסלסולים הוא בלתי ניתן לעצירה.

גם מגמת הסלסולים הייתה מוקדמת יותר. המראה דמוי הבובה של הסלסולים עשוי כראוי עבור הלבוש הנשי. כשאתה רוצה מראה קטיפה עם שטחים של סלסולים וסלסולים, צמרת שכבה מרופדת יכולה לגרום לך להיראות אותו הדבר. בחירה מוזרה שנראית קצת ילדותית. הדרך הטובה ביותר לבחור חלק עליון עם קמטים שמתאימים לאישיות שלך היא שתוכל לבחור חלק עליון מעוגל על ​​סמך סגנונו הדרמטי והמובנה. סגנון המתאים לאישיות שלך. סלסולים יכולים לגרום למראה שלך להשתנות ולהותיר אחריו רושם ייחודי לסגנון ולאישיות שלך; מכאן שבחירת החלק העליון המתולתל אינה עבודה קלה.