9 קולקציית חולצות אופנתיות אופנה 2021

חולצות הופכות לטרנד לוהט בימים אלה. הבעיה של הכנסת צמרות מעוררת בעיות כאשר נשים צריכות להתכופף. החבטות בדרך כלל נלחצות. בעוד שגופיות קצרות יותר הן אפילו לא יכולות להגיע לקו המותניים. העיצוב הספציפי של חולצות חולצה פותר את בעיית הכנסת החלקים וההפוך.

חולצות חולצה

אופנת הנשים נעשית קשה בעולם האופנה של היום שבו המראה המחופש לא משנה הרבה. חולצות ארוכות או עליוניות גדולות נחשבות לטרנד המראה החדש. נשים גבוהות יותר עם פלג הגוף העליון ארוכות יותר אוהבות ללבוש חולצות ארוכות ואילו נשים בגודל פלוס יכולות להיראות מהממות עם חולצות המעצבים הרופפות והגדולות ביותר. ניתן לבצע עיצובים משתנים של צמרות בעזרת פיתולים פשוטים בחבישה. הדפסים ועיטורים גם הם החשובים ביותר בחבישה כאשר יש צורך במראה קליט.

חולצות נשים חולצות אופנתיות ויפות עם תמונות:

להלן 9 העיצובים הטרנדיים הטובים ביותר של חולצות חולצות לנשים בהודו.

1. חולצת חולצה פרילי:

חולצת חולצה פרילי

סלסולים על חולצות חולצה נראים כל כך פשוטים אך בנות. השרוולים התפוחים מביאים מראה דמוי בובה על נשים שלובשות חולצת חולצה כה מעוצבת.

2. חולצת חולצה עליונה עם שרוול מלא:

חולצה עם שרוול מלא

חולצות חולצות מנוקדות עם פולקה נראות די מדהימות על נשים. הטרנד של נקודות פולקה לעולם אינו דוהה. ניתן ללבוש את העיצוב של נקודות על חולצות שרוול מלא לנשים בעבודה גם על חצאיות וג’ינס.

3. חולצת חולצת יבול על כתף:

חולצת כתף

חולצות חולצה כתפיות נראות מדהים בטיול על החוף. ניתן לחגוג את מקומות הפיקניק בצורה הטובה ביותר עם חולצה עליונה מחוץ לכתף עם מכנסיים קצרים.

4. חולצה קצרה עם שרוול כובע:

חולצת חולצה קצרה עם שרוול כובע לנערות

שרוולי כובעים הם סגנון שרוולים אחד הנפוץ ביותר על חולצות עליונות למראה אופנתי דינמי. נשים יכולות לנסות תפר שרוול עם כובע צווארון גבוה על חולצות לבנות עם מכנסיים מקבילים למותניים גבוהים.

5. חולצת חולצת חולצת צווארון מלחים:

חולצת חולצת חולצת חולצת ים

חולצות עליונות של צווארון נראות נפלאות בימי עבודה. חולצה עליונה עם עיצוב צווארון מלחים על חולצות נראית די משגעת נשים בעבודה.

6. חולצת חולצת טריקו תחרה לכלה:

חולצת טופ קרופ תחרה

חולצות עם חיתוך עליון הן סקסיות שמחפשות עיצובים מדהימים. נשים שאוהבות ללבוש סקסיות נועזות ונועזות ללבוש חולצות שקופות יכולות ללבוש חולצת חולצת טריקו כל כך יפה עם זוג מכנסיים מקבילים או חצאיות ארוכות..

7. חולצת חולצת טנק מעוצבת:

חולצת טנק

חולצות עליונות יכולות להיות מעוטרות גם בחרוזי זהב ופנינה. חולצת גופיה עם חרוזים נוצצים כאלה יכולה להיות בגדי מסיבה. חולצת מעצבים כזו יכולה להיות זוג נהדר עם חצאיות ארוכות ברחבת ריקודים.

8. חולצות חולצות תחרה לבנות:

חולצת חולצה תחרה

שרוכים די מסתכלים על נשים. מראה המעצב של השרוך ​​המפורט בעיצוב החולצה העליונה עם שרוולים ארוכים יכול להיות ההתאמה המושלמת ללבוש מסיבות. חולצה עם שרוולים משוריינים וגבול צוואר פאייטים היא חולצת עליונה תחרה מעוצבת לנשים.

9. חולצות חולצות פרחוניות בקיץ:

חולצת חולצה פרחונית קיצית

הקיץ תמיד מוכן לחולצות רופפות. חולצות בצבע לבן ובהיר הן הטובות ביותר לקיץ. כאשר פרחים הם המראה העיקרי של ההלבשה אז הבחירה הטובה ביותר היא חולצת עליונה רופפת מודפסת פרחונית.

חולצות חולצות כה פשוטות להתאים לגוף, עד שאין צורך לדאוג לגבי ההלבשה ברגע שהיא נלבשת. בניגוד לעטיפות או לחולצות למראה סקסי, חולצת חולצה פשוטה מעט יותר מקו המותן או קצרה מזה. המראה הפשוט של החולצה מעוצב עם חומר שונה וסגנונות שונים. דפוסי צוואר דקורטיביים וסגנונות שרוול הופכים את חולצות החולצה לאטרקטיביות ובמראה אופנתי. חולצות מודפסות יכולות להשתלב נהדר עם כל תחתית צבעונית. חולצות בהדפס פרחוני נראות נפלאות עם חצאיות ארוכות. התפר הרופף של חולצות מתאים גם עם מכנסי ג’ינס או חצאיות עוטפות.