15 חולצות ספגטי מעוצבות לילדות שנראות אופנתיות

האם אתה גר באזורי אקלים חמים ומחפש ללבוש משהו שמתאים למזג אוויר כזה! האם חולצות שרוול קצר מושכות אותך הכי הרבה! כאן אנו עם עיצוב צמרות מהפכני חדש שהופך לפופולרי ביותר בקרב הנשים, במיוחד בני נוער של מכללות ונשים עובדות. צמרת הספגטי זכתה למשיכה של מדור הנשים תוך פרק זמן קצר בלבד. תוהה מהו עיצוב חולצות ספגטי!

עלי ספגטי

הסגנונות האחרונים בחולצות ספגטי לנשים:

להלן מבט מהיר על עיצובים המדהימים של חולצות הספגטי שצריך לקבל עבור ארון בגדים נפלא.

1. חולצת ספגטי פשוטה לנשים:

טופ ספגטי פשוט

עיצוב די נפוץ בקטגוריה זו הוא גופיית הספגטי הפשוטה הפשוטה ועשויה כותנה. החלק העליון זמין בצבעים שונים מה שהופך התאמה מושלמת לכל ג’ינס או מכנסיים צבעוניים. יש להם אחיזה נכונה במותניים שנותנים אורך עד לירכיים.

2. עליון רצועה ספגטי כותנה קצר:

עליון רצועה מכותנה

עיצוב חולצות ספגטי מדהים ופאנקי לנשים הוא עיצוב רצועת הכותנה. החלק העליון עשוי מחומר כותנה קשיח, או נגיד כותנה עבה. החלק העליון מקבל התאמה נכונה לחזה עד המותניים עם קסמים זעירים התלויים למטה כדי לתת לבטן שלך מראה פאנקי.

3. חולצות ספגטי לשיפון לבנות:

חולצות ספגטי שיפון

רוצה סגנון מגושם ללבוש במיוחד בחופים! חולצות ספגטי בסגנון שיפון לבנות הוא עיצוב פופולרי לאותו דבר. החלק העליון מקבל גם עבודת גבול על המחשוף שהוא די חמוד לנשיאת ג’ינס או מכנסיים קצרים. החלק העליון עשוי משיפון, בעל החלק העליון רופף המעניק יתרונות לדמות בינונית.

4. חולצת ספגטי עיצוב ארוכה:

עיצוב Long Frock

חתיכה אחת של חולצות רצועות ספגטי לנשים המעצבות ויראליות הוא עיצוב החליפה הארוך בקטגוריה זו. החלק העליון הארוך והרגיל ניתן לאורך עד הירכיים עם עיצוב רצועות כפולות מקסימות על הכתפיים. העיצוב נראה די רחב במועדונים, במסיבות וגם בלבישה רגילה עם כתפי משיכה.

5. ספגטי עיצוב גופיה:

עיצוב גופיה

מחפשים משהו ייחודי בעיצוב הגופיות! עיצוב גופיית ספגטי חדש הוא מה שאתה מחפש. החלק העליון עשוי כותנה או צמר אשר מקבלים הדפסות שבטיות מדהימות לאפקט מנומנם. לחולצות כאלה יש התאמה נכונה עם הצוואר והמותן המתאימה לג’ינס ומכנסיים קצרים.

6. צמרת ספגטי שחורה הסרוגה:

ספגטי בעיצוב הסרוגה

רוצה להיראות קצת סקסית לדייט שלך! או רוצה למשוך את תשומת הלב של מישהו מיוחד לך! נסה עיצוב עליון של ספגטי שחור העשוי כותנה ומצופה בעיצוב סרוגה. החלק העליון נותן קווי פרחים ככריכה ולקטע המותניים ניתן מראה נטו עם אפקט דומה.

7. חזרה עליון מחרוזת ספגטי בעיצוב:

חזרה עיצוב עליון

אוהב ללבוש עיצוב רצועות! או רוצה ללבוש עיצוב ספגטי עם הגב הקליט! נסה עיצוב עליון ספגטי שחור עשוי כותנה מלאה בפסים. החלק העליון נתון למלוא הדמות המושלמת עם שתי רצועות פשוטות על הכתף.

8. עיצוב אופנתי פנימי עליון פנימי:

עיצוב עליון פנימי אופנתי

רוצים מראה אחר בעיצוב פנימי! נסה תבנית פנימית עליונה של חוט ספגטי קצוץ ומסוגנן בצבע לבן. החלק העליון עשוי כותנה מכוסה בסרוגה ומחובר בחוט יחיד. העיצוב נלבש באופן נרחב לאירועים מיוחדים על ג’ינס ומכנסיים מלווה במשיכת כתפיים למראה וואו.

9. חולצת עיצוב ספגטי פרוקית:

עיצוב ספגטי פרווה

מחפשת לבוש ילדותי במסיבות או באירועים מיוחדים! נסה עיצוב עליון של ספגטי שחור בהשראת עיצובי השמלה. החלק העליון עשוי מחומר משי כדי לאפשר כמה פגמים מצד המותניים. המיתרים הבודדים על הכתפיים מעניקים התאמה מושלמת לחזה ולמותניים.

10. חולצות ספגטי אופנתיות לבנות:

טופ ספגטי אופנתי

האם אתה מודע לאופנה! אז הנה עיצוב חדש עבורך. צבע הניאון אופנתי למדי בימים אלה עם עיצוב חולצות ספגטי רופפות. החלק העליון עשוי מחומר מתוח רופף המחובר עם שני מיתרים פשוטים על הכתפיים. ניתן לו פגמים למראה חמוד. החלק העליון נישא גם לשחייה בחופים.

11. חולצת ספגטי מודפסת לנשים:

למעלה ספגטי מודפס

חולצות מודפסות נראות הרבה יותר בימי הקיץ וגם ללבוש רגיל. חולצות הספגטי המותאמות בצוואר נראות גם הן על הג’ינס והמכנסיים. החלק העליון עשוי כותנה וניתן לו מספר הדפסים עם חגורת חוט על המותניים. הכתף נשארת חשופה כשהחלק העליון נושא צוואר.

12. עיצוב טופ ספגטי רופף:

עיצוב טופ ספגטי רופף

עיצוב אופנתי חדש בסגנון הספגטי הוא עיצוב הדף הרופף. החלק העליון עשוי בדומה לתיק עם חוט על הכתפיים והגב העמוק. החלק העליון עשוי כותנה, ואורך עד הירכיים. הוא רחב גם מהצדדים ולכן מתאים מעל גופיה המתאימה גם לג’ינס, מכנסיים קצרים או מכנסיים.

13. חולצות ספגטי שקופות לנשים:

טופ ספגטי שקוף

רוצה מבט חושני על חופים! קבלו עליון ספגטי שקוף הזמין בצבעים שונים. הצמרות עשויות בדרך כלל מחומר סרוגה או רשת עם עיטורים פרחוניים או אחרים מוטבעים עליה דרך חוטים. הם נותנים שקיפות לדגמים גם לצילום מושלם. מכאן שהוא ויראלי בקרב הסלבס.

14. גופיית ספגטי יחידה מעוצבת:

עליון ספגטי יחיד

רוצה להיראות אחרת וסקסית ולנטיין הזה! קבלו חולצות רצועות ספגטי חדשות לעיצוב נשים במראה נועז. החלק העליון האדום עשוי מחומר משי למראה מתאים לגוף. החלק העליון מקבל מספר עקומות מותניים, מה שנותן גם לירכיים שלך אפשרות למשוך אחרים.

15. למעלה שמלת ספגטי:

למעלה שמלת ספגטי

רוצה מראה יפה לקיץ או לטיולי חוף! חולצת ספגטי מקסימה לנערות שאהובה למדי היא עיצוב השמלה או השמלה. השמלה נותנת התאמת חזה צמודה עם פגמים מהמותן ורצועות בודדות על הכתפיים. השמלה עשויה כותנה, ויש לה גם גבול רשת. ניתן ללבוש אותו גם על קאפרי.

צמרות ספגטי זוכות לפופולריות רבה בשל העיצוב שלה שנותן כתף חשופה למשוך את תשומת הלב של אחרים. הם מעוצבים בצורה כזו שהם נותנים מראה מתאים לנשים עם גוף כבד. עיצוב הרצועות אהוב מאוד על הבנות במהלך הטיול. הם נותנים נוחות רבה ללובש בשל גמישותו.