10 סווטשירטים שחורים מסוגננים עם צוואר שונה

הסווטשירט הוא בגד צנוע שצבר פופולריות בקרב גברים וקהל נשים. האופנה והמגמה של לבישת סווטשירט היו חיוביים בתחום השוק בשל עצם הנוחות והקלות שבביצוע בנקודה של יום סוער. בד אחד זה עשוי כותנה, צמר או בד ארוג כמו פלנל המגיע בצבעים שונים.

סווטשירטים שחורים

חולצות עם שרוולים ארוכים בצבע שחור:

מאמרים אלה מצביעים על ידע קצר על סוג 10 חולצות הטרנינג השחורות המובילות לגברים ולנשים.

1. סווטשירט לנשים בעיצוב שיש שחור:

סווטשירט לנשים משיש שחור - העתק

תמיד מאמינים שנשים לובשות בגדים לא פשוטים ומשעממים. כדי להתאים את ההקשר הזה, סווטשירט שחור זה בעיצוב שיש הוא דוגמה מושלמת לתלבושת מעצבת עם זוג ג’ינס או מכנסיים מזדמנים..

2. חולצת גברים שחורה רגילה:

סווטשירט שחור רגיל לגברים

הניגוד לבגדי נשים הוא בגדי גברים. גברים שלובשים את החולצה הפשוטה או את חולצת הטריקו הפשוטה יותר לרשימה זו מוסיפים גם בסווטשירט פשוט זה ניתן לשלב עם חולצה וזוג ג’ינס או מכנסיים.

3. סווטשירט שחור משובץ אבן לנשים:

חולצת סווטשירט שחורה לנשים

סווטשירט משובץ באבן נותן מראה עשיר. סווטשירט מסוג זה משתלב היטב עם חצאיות בג’ינס או ברך. ניתן לעצב את האבנים כדמות מצוירת, עיצוב פרחוני או אבנים המשובצות בחלקו הקדמי של הבד.

4. סווטשירט מודפס עם קפוצ’ון לגברים:

סווטשירט מודפס עם קפוצ'ון לגברים

נערים צעירים במהלך עונת האביב והסתיו אוהבים ללבוש בד חם זה שהדפיס ניסוחים בחלקו הקדמי של הסווטשירט עם קובץ קפוצ’ון. זהו התלבושת הנוחה ביותר בתור לבוש סיבתי.

5. סווטשירט מודפס לחיתוך נשים עם קפוצ’ון:

סווטשירט נשים מודפס עם קפוצ'ון - העתק - העתק

חולצות קצרות קצרות יותר מהאורך הרגיל של סווטשירט. אורכו של סווטשירט קצוץ זה נופל ברמת הירך או מעל אזור הים המלווה יחד עם קפוצ’ון. סוג זה של חולצה מתאים היטב ג’ינס במותניים גבוהים וזוג נעלי נעלי ספורט..

6. סווטשירט שחור עם כיפה שחורה לגברים עם כיס קדמי:

סווטשירט מחובר לגברים שחור עם כיס קדמי - העתק

הסווטשירט הפשוט יכול להיות מונוטוני ללבוש לפעמים כדי לשנות אותו מעצב שנוצר כיס קדמי מעוצב יחד עם חולצת כיס קדמית מודפסת אחרת עם קפוצ’ון. לכיס פתח דו כיווני ללא רוכסן שיכול להכיל את הארנק או דברים קטנים.

7. סווטשירט שחור קצוץ רגיל לנשים:

חולצת טריקו שחורה רגילה לנשים

סווטשירטים קצוצים רגילים נותנים קמה פשוטה אך מודרנית כאשר לובשים אותה עם ג’ינס במותניים גבוהים, שחור, כחול או עם ג’ינס דהוי. ניתן להשתמש בסווטשירט פשוט קצוץ זה לבוש קז’ואלי וללבוש מסיבה..

8. חולצת נשים שחורה מודפסת:

סווטשירט שחור מודפס לנשים - העתק

סווטשירטים שחורים מעוצבים זמינים לגברים ולנשים. לנשים, עיצוב ההדפס הוא בעל נגיעה נשית קלה כמו עיצוב התסריט או הצבעים המשמשים לעיצוב הסווטשירט. דמויות מצוירות הן אחת מהסווטשירטים המעוצבים המפורסמים בשחור.

9. סווטשירט לגברים שחור:

סווטשירט גברים שחור

כדי לתת נקודת מבט שונה מהסווטשירט הרגיל הוא סווטשירט הרוכסן בעל רוכסן קדמי שיכול להיות בכל צבע, צבעים כמו שחור ולבן נראים בדרך כלל. ניתן ללבוש סווטשירט זה על חולצת טריקו עם זוג ג’ינס.

10. סווטשירט רוכסן גברים שחור ללא שרוולים עם כיפה:

סווטשירט זיפ-אפ לגברים שחור עם קפוצ'ון

ליום קר קל, סווטשירט מסוג Zip-up ללא שרוולים עם קפוצ’ון

מעל חולצת טריקו מעניקה חום ותחושה נוחה. הרוכסן מגיע עד אזור הצוואר עם שני חוטים שנראים מעבר לפינה היוצאים מהקפוצ’ון שעוזר להתאים את הקפוצ’ון להסתגלות סביב הראש..

החולצות מעוצבות מתוך כוונה לספוג זיעה ולהעניק חום ביום קר. לתת הגנה מספקת מפני מזג אוויר גרוע ניתן להשיג רק על ידי החזקת סווטשירט איכותי בארון הבגדים שלנו.

נשים שרוצות שינוי מהתלבושת הרגילה, ואז להרים סווטשירט קצוץ עם זוג ג’ינס במותן גבוה יהיה “השינוי” שאתה מחפש!!