9 גרביים גבוהות לירכיים לגברים ולנשים

בגדים הם ברומטר למיקום, מצב הרוח, הטעם והסגנון של הפרט. בחירתנו האישית של הלבוש חושפת הרבה יותר על האישיות שלנו ומצב הרוח שלנו. גרביים, במיוחד הם בגד רב תכליתי וניתן להשתמש בהם בעדינות ובחכמה כדי לשקף כל מצב רוח ואירוע. ישנם סוגים שונים של גרביים גבוהות לירך זמינות מקרסול ועד ירך.

גרביים גבוהות לירכיים עם תמונות:

מלבד גורם היופי, לגרבי ירך יש יתרונות בריאותיים רבים והנה 9 הבחירות המובילות עבור גרביים גבוהות לירכיים לבחירה.

1. גרביים גבוהות לירכיים:

גרביים גבוהות לירך

שחור הוא צבע חזק וחזק. הוא מגלם כוח, מסתורין וחושניות. מישהו שמעדיף גרבי ירך הוא אדם ייחודי בפני עצמו, אבל, כשהוא לובש גרביים שחורות של ירך, הוא דוחף אותו לגובה אחר.

2. גרביים גבוהות לירכיים:

גרביים גבוהות לירכיים

גרביים לבנות הן מסורתיות. זוהי עדיין בחירת הצבע המועדפת על רוב בעולם העסקים. גרבי הירכיים מעניקים נוחות הכרחית והם ללבוש מושלם לחורף.

3. גרביים גבוהות לירכיים:

גרביים גבוהות לירכיים אדומות

הצבע האדום הוא מילים נרדפות להלבשת כוח והוא גם צבע האנרגיה, כוח הרצון והחום. אדם שלובש גרב אדומה לירכיים כחלק מעסק או מכלול מזדמן הוא אדם בטוח בעצמו.

4. גרב ירך גבוהה לירך:

גרביים גבוהות לירך

הצבע הוורוד הוא תערובת של צבעים אדום ולבן, והוא שומר על המאפיינים הטובים ביותר של שני הצבעים הדומיננטיים הללו. למרות שזה בדרך כלל קשור לנשים, אבל גרביים גבוהות בירכיים ורודות עובדות במידה שווה על גברים ונשים כאחד.

5. גרב ירך אפורה:

גרביים גבוהות לירך אפורה

אפור הוא צבע של ניתוק והוא אינו דורש תשומת לב. ללבוש צבע זה כאשר מיזוג הוא צורך של שעה. גרביים גבוהות בירכיים אפורות מושלמות גם ללבוש בתוך הבית ביום גשום או כשהן נעימות מול האח..

6. גרבי ירך גבוהים לירכיים:

גרביים גבוהות לירך צמר

גרביים מיוצרים במגוון בדים, אך גרבי צמר הם הטובים ביותר. צמר שומר ומשחרר חום על בסיס מזג האוויר, הוא גם דוחה מים מה שהופך אותו לבד הטוב ביותר ללבוש בחורף. בסך הכל, גרביים סרוגות גבוהות בירכיים הן פריט מלתחה חייב להיות. בנוסף, גרביים גבוהים בירכיים עבים הם סופר נוחים וחמים להפליא ללבישה בחורף.

7. גרב ירך מפוספסת גבוהה:

גרביים גבוהות לירך מפוספסת

גרביים מודפסים וגרבי פסים מושלמים לכל אירוע. גרביים גבוהות בירכיים מפוספסות שוברות את המונוטוניות של לבוש העסקים המונוכרום אחרת. הם גם מבצעים אמירה מהנה בסגנון עם כל קז’ואל או בגדי ספורט, מה שהופך אותם לחובה.

8. גרב צינור גבוה בירך:

גרבי גרביים גבוהות לירך

גרב צינור קיים כבר זמן רב ובמיוחד גרבי ירך גבוהים היו חלק מהספורט המקצועי מאז גילאים. לבן באופן מסורתי עם פסים בצבעי צוות וגרביים אלה הם אספנות ספורט. כיום גרבי הצינור התקדמו מלבישת ספורט לבגדי משרדים ופנאי.

9. גרב ירך גבוהה בגודל ירך:

גרביים גבוהות לירך

גרביים הם בדרך כלל מידה אחת לכולם, אבל יש גברים ונשים שיש להם רגליים גדולות יותר ולרוב גרביים רגילות יהוו חיסרון גדול וכמעט שלא ישרת שום מטרה. גברים עם גודל כף רגל גדול מ -12.5 ונשים עם גודל יותר מ -10 תמיד צריכות לבחור בגרביים גבוהות בירכיים גדולות על פני גרביים רגילות. ביגוד בגודל פלוס הוא שוק גדול כיום וישנן אפשרויות רבות במגזר זה.

ישנם סוגים שונים ואורך גרביים מאורך הקרסול ועד הברך, אך גרביים גבוהות בירכיים הן קטגוריה אחרת בפני עצמה. גרביים אלה נוחות במיוחד, מגיעות בדגמים, צבעים שונים ומספקות הקלה ממחלות כף רגל נפוצות. הקפד לקנות כמה מהגברים והגרביים הגבוהות לירך.