עיצובים אופנתיים של חליפות תפוז סלוואר עם תמונות

חליפות סלוואר, או חליפות הפונג’אבי כפי שהן מוכרות על ידי אנשים מסוימים, הן עיצוב מסורתי של לבוש הודי. סוג זה של בלאי הוא במקור ממדינת פונג’אב שבצפון מערב הודו. הוא מורכב מ- salwar או salwar שהוא מכנס צר המצורף לקאמז או קורטה המהווה את החלק העליון של החליפה. באופן כללי, צעיף או דופטה נלבשים עם חליפות אלה להשלמת המראה המסורתי של נשים. יש הרבה שילובי צבעים ועיצוביים שניתן ללבוש בכל הנוגע לחליפות סלוואר. במאמר זה אנו מביאים לכם מגוון עיצובים וחליפות תפוזות סלוואר כתומות להסתכל עליהן.

חליפות תפוז סלוואר מסורתיות ועדכניות לנשים במגמה:

אז להלן 9 חליפות התפוזים הסלוואר הבנות המובילות.

1. חליפת צוואר תפוז עיצוב חור המנעול:

חליפות סלוואר כתומות

עיצוב חליפת הסלוואר הכתום הזה הוא עיצוב קלאסי עם מחשוף חור מנעול סגור. עיצוב זה מעולם ולא ייגמר מהאופנה. החלק הטוב ביותר הוא שזה ייראה טוב על כל מבנה גוף.

2. חליפת תפוז סלוואר בסגנון אנרקלי:

חליפת סלוואר בצבע סגנון אנגרה

עיצובים בסגנון אנרקאלי עם קמז המתנפנפת באורך אמצע השוק והסלארות הצרות הם בחירה פופולרית כעת. קנה את זה בעיצוב כתום וורוד בשילוב salwar kameez ואתה מוכן לזרוח כל מה שאתה עושה מסורתי רגיל. עיצובים בסגנון חליפת כתום ושחור בסגנון סוואר בסגנון זה גם הם מאוד יפים ובחירה פופולרית.

3. חליפת תפוז פטרואלה סלוואר:

חליפת תפוז פטרואלה סלוואר 3

זוהי בחירה פופולרית נוספת בכל הנוגע לעיצובי שילוב כתום ורוד של salwar kameez. קורטה הקצרה החמודה למראה המשולבת עם סלוואר חיוטי מתלקח נראית יפה בה, זוג אותה עם דופטה נטו ואתה נראה מוכן למסלול!

4. חליפת תפוז סלוואר כתום בסגנון Churidar:

חליפת סלוואר כתומה בסגנון Churidaar

סגנון הכורידר של חליפות סלוואר בצבע כתום הוא עוד אחד מעיצובים תמיד בכל הנוגע לסגנונות salwar kameez. ל- salwar יש הרבה קמטים מסוגננים בקרסול אשר לא רק גורמים לרגליים שלך להיראות רזות יותר אלא גם להיראות גבוהות יותר.!

5. חליפת ישר חליפת תפוז סלוואר עיצוב:

עיצוב חליפה ישרה כתום חליפה Salwar-5

עיצוב החליפה הישרה עם קורטה ארוכה או צוואר סירה או צוואר סירה עם סגנון סלוואר צבעוני מנוגד או תואם הוא עיצוב יפה ופופולרי של סאלוואר קמז קמז. חבר אותו לרשת או דופטה מכותנה, והגדיל את המדהים שהסגנון הזה נותן לך.

6. חליפת רקום תפוז קמאז סלוואר:

חליפת סלמאר רקומה מ- Kameezorange

עיצוב נוסף של salwar kameez כתום שהכי נקנה בשבועות האחרונים הוא הרקמה הלבנה על kameez כתום ארוך. החלק הטוב ביותר בסגנון זה הוא שהוא אפילו לא צריך איתו דופטה!

7. חליפת תפוז סלוואר בעיצוב סגנון אנגראקה:

חליפת סלוואר כתומה בסגנון אנרקאלי

העיצוב בסגנון האנגרה הוא עוד בחירה מאוד פופולרית בקרב החלק הצפון מערבי של הודו. הכורטי הארוך והרזה והצרה הופך את עיצוב חליפת הסאלוואר בצבע כתום ליפה עוד יותר! זוג עגילי טיפה איתם, ואתה מוכן לצאת לדרך!

8. חליפת צבע ג’ורג’ט בצבע כתום סלוואר:

חליפת צבע ג'ורג'ט בצבע כתום

עיצובים תפוזים של salwar kameez העשויים במרקם ג’ורג’ט הם לא רק יפים, אלא גם נוחים ללבישה. והם נראים אפילו יותר מדהימים כשאתה קונה את זה בעיצוב חליפת salwar בשחור וכתום! נסה את זה!

9. חליפת תפוז סלוואר בסגנון פאלאצו:

חליפת תפוז סלוואר בסגנון פאלאצו 9

עוד כל סגנון אופנתי שנכנס לאופנה לאחרונה הוא סגנון פאלאצו. שילוב קורטי כסוף וכתום סלוואר בעיצוב זה ייראה מדהים, גבירותיי! אז לך תביא אותו אז!

עיצוב חליפת הסאלוואר המסורתי נראה אפילו טוב יותר כאשר הוא נלבש בשילובי צבעים נוצצים ומגוון הסגנונות הקיימים הוא בלתי נגמר. סגנון הלבוש הזה הוא אחד הפופולריים ביותר במגמה כיום במשך לפחות שני עשורים בהודו.