9 עיצובים יפים של חליפות סלוואר אפורות לנשים במגמה

לבוש הודי הוא אופציה חביבה לכל נערה, וחליפות סלוואר הן אחת מהן. החל מהקז’ואל ועד ללבוש המסיבה, הבאנו בימים אלה את 9 חליפות Salwar המובילות באופנה הזמינות בצבע האפור. אתה בטוח תאהב את כולם.

חליפות סלוואר אפורות מסוגננות ומושכות לנשים באופנה:

תן לנו להסתכל על 9 העיצובים הטובים ביותר של חליפות Salwar האפורות לנשים.

1. חליפת סלואר אפורה מבריקה:

חליפת סלואר אפורה מבריקה

החליפות האפורות של סלוואר הן המראה הנוצץ והלבוש הקלאסי יחד עם העקבים האתניים שלך. השרוולים באורך מלא ודופטה נטו מוסיפים למראה האטרקטיבי של החליפה ויעניקו לך את כל תשומת הלב בהמון.

2. חליפת סלוואר אפורה אנרקלי:

חליפת סלוואר אפורה אנרקלי

חליפת הסלוואר המרהיבה והנפלאה היא בגד מושלם לאירוע עבורך. עם עיצוב האנרקליי הייחודי והחליפה הפרוסה עם הדפס הזהוב עליה, החליפה האנארקלית יפה ללבוש למסיבות ובוודאי תופסת את עיני כולם..

3. חליפת סלוואר אפורה מסוג Zari:

חליפת סלואר אפורה מסוג Zari

חליפה היא אופציה טובה לחתונות המוסלמיות שלך בגלל העיצוב והעבודה שהיא נושאת. לחליפה יש זרי בגבולות וגם עיצוב זהוב על הצוואר. גם הדופטה נושאת כמות גדולה של עבודות עיצוב כמו על החליפה. אז קנה אותו למסיבות שלך.

4. כותנה אפורה Salwar Kameez:

כותנה אפורה סלוואר קמז

כותנת salwar kameez עם הגבולות הכתומים והפרחים הוורודים עליה היא בגד קז’ואני אתני טוב למשרד ולמכללה שלך. ללא מבט גלוי, סלוואר קאמז יאפשר לך להיראות גם מפוכח ואופנתי.

5. חליפת אופנה אדומה ואפורה של סלוואר:

חליפת אופנה אדומה ואפורה סלוואר

חליפת הסלואר המעוצבת בכבדות עם הרשת השחורה והצבע האדום בתחתית אמורה להיראות יפה על כל אישה. הצבעים האחידים עם אפור בשילוב מספקים את המראה הטוב ביותר, ואתה צריך לקנות את זה למראה המופלא שלך במפגש.

6. הדפס פרחים אפור סלוואר קמז:

הדפס פרחים אפור סלוואר קמז

הדפסי פרחים נמצאים במגמה בימינו, במיוחד אלה. הפרחים התפורים על החליפה עם חתיכת חוט נושאים מראה יפה. גם עבודת העיצוב על החזה ראויה לשבח. לבוש מסורתי טוב לטיולים המזדמנים שלך ולכן קנה זאת.

7. חליפה אפורה רגילה עם עבודת הגבול:

חליפה אפורה רגילה עם עבודת הגבול

עם גבולות זהובים רחבים על ציפוי הפינה של החליפה, שאר הקאמזים בצבע אפור רגיל ללא עיצובים. יחד עם זה, הדואטה הצהובה הבהירה היא בחינם, והחליפה בכל מקום נותנת מראה מפוכח אז. אז קנה את זה למראה המושך והפשוט שלך.

8. Salwar Kameez מעוצב באופן ייחודי במיוחד:

Salwar Kameez מעוצב באופן ייחודי במיוחד

אתה תמיד צריך את salwar kameez המעוצב בכבדות לאירועים חשובים, וזה בשבילך. לקאמז גזרה ישרה עם עיצובים זהובים כבדים על החליפה ומחשוף מעוצב היטב. הדופטה גם היא בעלת אותו מרקם ומעניקה מראה מדהים. יחד עם התכשיטים היפים שלך, אתה יכול לגרום לעצמך להיראות הכי טוב בחתונה הבאה בה אתה משתתף.

9. חליפה מודפסת Patiala Gray Salwar:

חליפה מודפסת Patiala Grey Salwar

Palatial היא אופנה מגניבה תמיד, וההדפסים בחליפה הזו מוסיפים לאופנה שאתה צריך בקיץ. חליפת סלוואר הכותנה תהיה בחירה מושלמת עבורך להתבלות כל יום. לכן קנה את זה ללבוש הקיץ שלך.

צבע אפור הוא צבע אטרקטיבי שיש ללבישה, והלבוש המסורתי יגדיל את היופי עוד יותר. בחר את חליפות הסלוור הצבעוניות האפור האהובות עליך לפי בחירתך. לכן, בחר את הטוב ביותר עבור עצמך מהרשימה.