9 עיצובים אחרונים של 1 גרם זהב מנגלסוטרה 2021

Mangalsutra היא שרשרת זהב השונה בעיצובם ובדוגמם בהתאם לתרבויות. לרוב הוא נלבש על ידי נשים, הוא חלק חשוב מנישואי הינדו. סוגים רבים של רגשות מתחברים למנגלסוטרה. התכשיטים שוקלים חשיבות רבה יותר מעוד אביזר אופנה. הוא בולט כסמל לערך תרבותי ולרווחת הבעל. מוקדם יותר היו רק עיצובים אופייניים הזמינים במנגלסוטרה. אבל כיום, יש כל כך הרבה דפוסים זמינים שעדיין שומרים על הערכים והטוהר.

1 גרם מנגלסוטרה זהב

עיצובים יפהפיים ומושכים זהב גרם זהב לנשים:

בואו נראה דפוסים חדשים של מנגלסוטרות זהב גרם אחד.

1. שרשרת המנגלסוטרה העבה 1 גרם:

שרשרת מנגלסוטרה עבה 1 גרם עבה

זה הוא עיצוב תכשיטי זהב מנגלסוטרה מסורתי של גרם אחד. הוא ארוך עם תליון גדול. לשרשרת שלושה מיתרים. עיצוב התליון הוא גם קלאסי מאוד. התליון הגדול שלו משולב בתליון קטן עם תלויים כדורים שחורים קטנים.

2. המנגלסוטרה אור אחד גרם זהב ארוך:

אור אחד גרם זהב ארוך Mangalsutra

זהו עיצוב עדין ומתוחכם מאוד של גרם אחד זהב מנגלסוטרה. מכיוון שהוא קל משקל, אתה יכול ללבוש אותו מדי יום. יש לה שרשרת חרוזים קטנה ותליון עיצוב עלי כותרת פורח. אתה יכול לשאת את העיצוב הזה בכל אירוע. פשוט אך יפה!

3. מנגלסוטרה בסגנון מראטי אחד גרם:

מנגלסוטרה בסגנון גרם אחד מראטי

אורך המנגלסוטרה הזהב של גרם אחד קצר באורך. זהו שילוב של חרוזים שחורים וכדורי זהב המסודרים בצורה חלופית. העיצוב הוא שילוב של סגנון מודרני ועכשווי. תוכלו לראות נשים נשואות מרתי לובשות סגנון מנגלסוטרה זה.

4. פרח 1 גרם מינה זהב מנגלסוטרה:

1 גרם פרח מינה זהב מנגלסוטרה

למנגלסוטרה זהב 1 גרם זה יש תליון בעיצוב meenakari. השרשרת היא בשני מיתרים. מרווח בין לבין מותקנים כדורי זהב כדי להתאים את הפערים. לתליון עיצוב פרחוני עם אבנים אדומות וירוקות. נראה כי אבן ירוקה בצורת אגס תלויה עם התליון.

5. שרשרת המרובה 1 גרם זהב מנגלסוטרה:

שרשרת מרובה 1 גרם זהב מנגלסוטרה

עיצוב זהב מנגלסוטרה זהב גרם אחד הוא נדיר מאוד והוא באמת אופנתי. יש לו מספר שרשראות עם חרוזים שחורים קטנים מאוד המשובצים בכל מרווח. זה פשוט ומלכותי בו זמנית. לבישת היצירה הזו היא בדיוק כמו לענוד תכשיטי זהב נוספים.

6. השרשרת הפשוטה Mangalsutra 1 גרם זהב:

שרשרת פשוטה Mangalsutra 1 גרם זהב

זהו עיצוב מנגלסוטרה אלגנטי. זה יש רק פשוט עם חרוזים שחורים. יש כמה יהלומים בעיצוב פרחוני שתלויים מהשרשרת. זהו עיצוב מנגלסוטרה מעולה ואדיב המעניק לך מראה אופנתי וקלאסי.

7. 1 גרם מנגלסוטרה בציפוי זהב:

1 גרם מנגלסוטרה בציפוי זהב

העיצוב הזהב של מנגלסוטרה זהב גרם אחד הוא הסטנדרט והמוכר. השרשרת משובצת עם שלושה חרוזים שחורים ושלושה כדורי זהב לחילופין. עיצוב התליון עתיק ויראה כבד עם כל תלבושת מתוחכמת.

8. 1 גרם זהב מנגלסוטרה עם חרוזים גדולים:

1 גרם זהב מנגלסוטרה עם חרוזים גדולים

לעיצוב זה של 1 גרם מנגלסוטרה יש חרוז שחור גדול שנראה יפה. לתליון יש כדור זהב אחד גדול הממולא באמצע. עיצוב פשוט זה של מנגלסוטרה נראה אלגנטי וירשים אתכם!

9. תליון היהלום 1 גרם זהב מנגלסוטרה:

תליון יהלום 1 גרם זהב מנגלסוטרה

למנגלסוטרה זהב גרם אחד יש תליון משובץ יהלום. זהב ויהלומים ממוקמים להפליא ליצירת מראה מעורר השתאות. פיסת היופי המהממת הזו תמשוך מיד תשומת לב.

הפעם, אל תשכח להתאים את המנגלסוטרה שלך לעגיל האהוב עליך. יש מגוון של וריאציות בעיצובים של מנגלסוטרה המגיעים עם יהלום, עיצובים פרחוניים, חרוזים וכו ‘. בחר ובחר את הטוב ביותר שאתה אוהב.!