9 הגוונים הטובים ביותר של צמידים שחורים באופנה 2021

צמידים נלבשו מאז עשרות שנים על ידי נשים אך כעת מאוחר זה תפס את חדר הסטייל והאופנה ומוסיף קסם נוסף לאישיות נשית. אומרים באמת כי צמיד הוא הדרך הטובה ביותר לבטא את הסגנון שלך ואתה יכול גם ליצור הצהרת סגנון משלך. הצבע השחור מסמל כוח וסמכות, ואומרים שהוא צבע רשמי בעל סימן של אלגנטיות וצבע הנקבות האהוב עליו כל הזמן, בגלל הסיבה הזו הצמידים השחורים מוערכים ומעריצים מאוד..

סוגים שונים של צמידים בצבע שחור:

בואו נסתכל על 9 העיצובים המובילים של צמידים שחורים:

1. צמידי יהלום שחור:

צמידי יהלום שחור

סוגים אלה של צמידים של יהלום שחור עם צורה גיאומטרית ייחודית גורמים לו להיראות נפלא כאשר הוא נלבש. האפקט הניצוץ של היהלום מושך כל עין וגורם לך להיראות שונה מאחרים. ניתן ללבוש את הצמיד השחור עם כל סוג של הלבשה וגורם לך להיראות ייחודי כשהוא נלבש לכל מסיבה.

2. צמידים שחורים אקריליים עם אבנים:

צמידים שחורים אקריליק עם אבנים

צמיד מסוג זה מוערך על ידי אישה עובדת בשימוש יומיומי כמשקלו הקל מאוד. הצמידים מעניקים מראה מתוחכם לפרק כף היד והאבנים המסנוורות הקטנות מוסיפות קסם נוסף לידיים הלובשות.

3. צמידים פשוטים ממתכת שחורה:

צמידים פשוטים ממתכת שחורה

צמידי המתכת מבוקשים מאוד מכיוון שהם קלים מאוד לתחזוקה וברגע שקונים ניתן להשתמש בהם גם לזמן ארוך יותר. הצמיד הזה נראה פשוט מאוד אך נראה אלגנטי מאוד כשהוא נלבש עם בגד מתאים. צמידי המתכות השחורות מצויות בצורות רבות כמו אטום ואפילו הן יכולות להתחמצן ובכך לתת מראה חדש לצמידים וללובש.

4. צמידי קריסטל שחורים רחבים:

צמידי קריסטל שחורים רחבים

כפי שקריסטלים מכונים יהלומים לא חיתוך אך הניצוץ והברק שלהם נראים מדהים כשהם מוטבעים על צמידים שחורים. הצמידים רחבים בצורה ובכך מכסים את פרק כף היד שלך וגורמים לך להיראות מדהימים וניתן להתהדר בצמיד עם תלבושת אתנית ומערבית כאחד. אתה יכול ללבוש את הצמיד בכל הזדמנות ללא כל תקלה ולהשאיר אנשים פעורי פה.

5. סט צמידים שחורים מסורתיים הודיים:

סט צמידים שחורים מסורתיים הודיים

הצמידים מעניקים לך מראה הודי מסורתי כשהוא מבורך. הצמיד הוא שילוב של צמידים שחורים יחד עם צמידים זהובים רחבים שעליהם יוצרו מיניאטורות קטנות. זה ממלא את הידיים שלך ומעניק לך מראה אתני כשהוא לובש.

6. צמיד שחור עץ:

צמיד שחור שחור

הצמיד מעוצב מהחומר הטבעי הנקרא עץ והוא נראה מאוד קלאסי כאשר הוא נלבש. יש לו גימור נהדר והוא בחירה מושלמת של נשים שאוהבות ללבוש צמידים העשויים מחומרים טבעיים. הם זמינים בצורות ודוגמאות רבות ותוכלו לבחור לפי הסגנון והאופנה שלכם.

7. צמידים שחורים מזכוכית עם אבנים:

צמידים שחורים מזכוכית עם אבנים

צמידי הזכוכית נראים מדהים ובין לבין המשובצים האבנים הקטנות משפרים את מראה הצמידים כמו גם את הידיים. ניתן להשיג את הצמידים בעיצובים שונים ואבנים המשובצות בדוגמאות שונות ומאפשרות לך לבחור וליצור סגנון משלך.

8. צמידי חוט שחורים וזהובים עם אבן:

צמידי חוט שחורים וזהובים עם אבן

הצמיד עשוי מחוט משי ובין אבנים קטנות מוטבע מה שהופך את הצמיד למראה ייחודי ומדהים בעת שחיקתו. האבן המוזהבת והלבנה כשהיא מוטבעת על כל הצמידים השחורים מעצימה את המראה בקמטים רבים, וגורמת לך להיראות נפלא בקרב ההמונים.

9. חרוזים שחורים על צמידי זהב:

חרוזים שחורים על צמידי זהב

כאשר חרוזים שחורים משובצים על צמידי זהב זה נותן לצמיד מראה מהפנט ומושך. ניתן לצבוע את הצמידים בכל אירוע ולפי קבוצת גיל שכן הוא מחבק אותך במראה אתני וקלאסי בעת לבישתו.

צמידים שחורים הם אלה המתאימים לכל תלבושת שאתה לובש. זה יכול להתאים לכל אירוע בין אם הוא רשמי או לא פורמלי, ולעולם לא תוכל לטעות בו. הצמיד השחור זמין בדגמים רבים והוא מעוצב במתכות רבות, במשקפיים ובחוט וגם אינו צובט את כיסיך גבוה מאוד. יש בו עבודה אמנותית מורכבת ויפה על הצמידים שגורמים לך ולידיים שלך להראות מאוד יפות ואלגנטיות. אז עכשיו אתה יכול להחזיק כמה שיותר צמידים שחורים ולסמן רושם על אחרים.