9 צמידים ורודים אופנתיים ביותר לנשים

צמידים נחשבו לאחד הקישוטים האופנתיים והחשובים ביותר שנשאו נשים הודיות. צמידים היו קישוט בלתי נפרד מאז ימי קדם ונראו יפה על כל נקבה. צמידים מצויים בעיצובים וצבעים רבים ותוכלו להתלבש על פי התלבושת שלכם. אם צבע הצמיד הוא ורוד הנחשב כצבע של אהבה וחמלה וצמיד הצבע הזה גם עוזר לרפא צער ועצב. הצמידים הוורודים נחשבים אפילו שהם מגבירים את תחושת האהבה. הצמידים בצבע ורוד נראים אדיבים כשהם נלבשים בכל תחומי החיים.

סוגים שונים של צמידים בצבע ורוד:

בואו נסתכל על 9 עיצובים של צמידים בצבע ורוד לוהט לנשים בהודו:

1. סט צמיד ורוד זכוכית:

סט צמידים בצבע ורוד זכוכית

לסוג זה של צמידי זכוכית יש נגיעה של אלגנטיות כשהם נלבשים. מכיוון שהצמידים עשויים זכוכית, הוא נותן צליל מרגיע כשהוא נוגע זה בזה. העיטורים המוטבעים על הצמידים משפרים את מראה הצמידים בקפלים רבים.

2. צמידי ורוד Zardosi בעבודת יד עם קונדאנים:

צמידי ורוד Zardosi בעבודת יד עם קונדאנים

צמיד ורוד כהה בעבודת יד זה נראה נפלא כאשר ילדות צעירות עונדות אותו על פרק כף היד. לצמיד יש עליו יצירה אמנותית מורכבת של זרדוזה עם קונדאן מסנוור מוטבע בין מתן מראה מלכותי לקלאסי. צמידים מסוג זה מושלמים לכל סוג של מסיבות ואירועים.

3. צמידי פלסטיק ורודים לילדים:

צמידי פלסטיק ורודים רחבים לילדים

סוג זה של צמידי פלסטיק רחבים נראה חמוד מאוד על קטנים מכיוון שהם יכולים אפילו להיראות אופנתיים ומסוגננים כמו זקניהם. מכיוון שהצמידים האלה הם מפלסטיק זה לא יכול לגרום לפציעה כלשהי על היד. הוא זמין גם בצבעים רבים ובצורות גיאומטריות אחרות וקטנטנים יכולים לבחור את אחד לפי טעמם ואופנתם.

4. צמידי חוטי משי ורודים לילדות:

צמידי חוטי משי ורודים לילדות

הצמידים עשויים חוטי משי רכים וגורמים לפרק כף היד שלך להיראות מלכותית וקלאסית בעת שחיקה. דפוס הרצועות והשילובים הבהירים והכהים נותנים מראה יפה לצמידים, ולכן ניתן ללבוש אותם באדיבות בכל אירוע שתרצו.

5. צמידים בעיצוב פרחוני ורוד כהה:

צמידים בעיצוב פרחוני בצבע ורוד כהה

סוגים אלה של צמידים ידועים גם כ”קאדות “הנלבשות בדרך כלל על ידי נשים בגיל העמידה מכיוון שהן גורמות להן להיראות מסורתיות ואתניות. הפרחים הקטנים מעוטרים באבנים ומראה במרכז מעניקים לצמיד הוורוד מראה מושך בעת לבישתו.

6. צמיד הודי ורוד הוט פשוט:

צמיד הודי ורוד פשוט

הצמידים הוורודים הלוהטים נראים פשוטים מאוד אך נראים מדהים כאשר הם נלבשים על פרק כף היד עם הלבושים התואמים. לא ניתן להשאיר את העונד את הצמיד על כל עין ובכך לעזור לך ליצור פרסונה וסגנון משלך.

7. צמידים בצבע ורוד מעצב:

צמידים בצבע ורוד מעוצב

הצמיד מעוצב בחוט resham וחוט הזהב עטוף בכל הצמיד מעניק לו מראה מעצב. סוג זה של צמיד הוא אחת הדרכים הטובות ביותר להעביר את העולם לגבי הטעם והסגנון שלך.

8. צמידי מתכת ורודים מיוחדים:

צמידי ורוד מתכת מיוחדים

סוג זה של צמידי מתכת ורודים נראה מדהים כשהוא נלבש במסיבות שכן אתה יכול לסמן את אופנתך בהמון על ידי לבישת דברים ייחודיים ויפים כאלה. הצמיד נוצר עם מתכת ונראה נהדר כאשר הוא נלבש עם כל סוג של הלבשה שאתה לובש.

9. צמידי אבן וגליטר מסורתיים:

צמידים אבן מסורתית ובוהקת

לצמיד מסוג זה יש מראה מסורתי אך מסוגנן. יש לו צמידים רחבים וצמידים דקים בצד ויש לו נצנצים בכל הצמיד ובכך גורמים לו להיראות ייחודי ומסנוור בעת לבישתו. האבנים המשובצות מעניקות לסט אפקט רוחש ובכך גורמות לך להיראות ייחודי מאחרים.

צמיד הצבע הוורוד נערץ על ידי נשים מכל שכבת גיל ואף מושך את תשומת הלב של אחרים בקלות. הצמידים בצבע ורוד זמינים במתכות כמו כסף, נחושת ואפילו זכוכית. אתה יכול לבחור את האחד לפי בחירתך וגודל הכיס ולקבל מראה אופנתי.