25 העיצובים האחרונים של צמידי זהב בהודו

ואכן, כל אישה כן אוהבת צמידים ואולי, נשים הודיות יותר. צמידים מגדירים באופן ייחודי את התרבות ואת המורשת של הודו. נקרא בשמות שונים בשם צ’ודיאן, קנגאן, ואלה או ואלאל. צמידים הם חלק בלתי נפרד מלבוש האישה ההודית. אלה תכשיטים מסורתיים למדי ומועדפים ללבוש בזוגות. חתונות הודיות אינן שלמות ללא צמידי זהב. הכלה לא נראית לבד כשהיא עונדת צמידים יפים אם זהב, אך האורחים מציגים להתהדר מדי שלהם בגאווה. פריטי אופנה ומסורת אלה מצורפים היסטוריה עשירה של מסורת ותרבות.

עיצובים-צמיד זהב

בין סוגי התכשיטים השונים שעונדים נשים, הצמידים בציפוי הזהב הם המגוון הבולט ביותר של תכשיטים שנמכרים כיום. השימוש בצמידים ניתן לעקוב אחורה בתקופה העתיקה, מכיוון שהוא אחד התכשיטים המסורתיים ביותר בהם השתמשו נשים והוא יעטר במהלך החתונות ותפקודים דומים אחרים. כסמל לשגשוג ואושר, זהב, מחונן לכלה הוא תמיד תכשיטי זהב מחוננים על ידי הוריה לחתונתה. חלק מהאורחים יביאו גם את המתנה היקרה והיפה הזו. בהתחשב עד כמה צמידי זהב ויהלום הם התכשיטים היוקרתיים מבחינת התמחור, הצורך החיוני לענוד צמידי זהב וכניסתם לעולם האופנה רק הגביר את ערכו הלביש. ברחבי הארץ, היופי הזה נלבש על ידי נשים מספר פעמים כדי לסמן זוגיות או פשוט להתהדר במראה אתני..

עיצובים של צמידי זהב לשימוש יומיומי:

כאן תקבל את הפרטים של עיצובים העדכניים ביותר של צמידי זהב כדלקמן.

1. צמיד זהב יהלום לא חתוך:

צמיד יהלום זהב לא חתוך

עידן צמיד זהב יהלום לנשים יש מגוון סגנונות התלויים בגילאים וזה יהיה אביזר זהב מושלם לארון הבגדים שלך. הוא מעניק מראה קז’ואל ולבוש מסוגנן. כל גוש אבנים מצופה במתכת הזהב. זוהי הבחירה הטובה ביותר עבור אוסף הצמידים שלך, כמו גם מתאימה למראה מסורתי.

2. צמיד זהב מסוג קראלה מסוגנן:

צמיד זהב מסוג קראלה מסוגנן

צמידי זהב מסוג קראלה מסוגננים הם פשוטים ועם זאת בולטים מכיוון שהצמידים האלה זוהרים בעדינות ומהווים אביזר שמושך את העין לחגיגות אתניות. כשאתה עונד את הצמיד הזה, הידיים שלך מעולם לא הרגישו מאושרות יותר מאשר להתקשט בזוג צמידי הזהב המנצח הזה. באמצעות הצמיד הזה, אתה יכול לחקור תלבושת אטרקטיבית יותר.

3. צמידי זהב אמרלד:

צמיד זהב אמרלד

לצמיד זהב אמרלד זהב יש עיצוב קלאסי עם מראה מודרני ולבישתו עם בגדים מזדמנים ולובשי מסיבה תהיה התאמה מושלמת. אם אתה מחפש עיצוב צמידים זהב במראה ייחודי, תוכל לבחור בצמיד זה בצבע ירוק עם אבני חן אמרלד. צמיד זה ילבש בני נוער מכיוון שרצון זה נותן את המראה המסוגנן המעניק מראה אלגנטי.

4. צמיד לא חתוך עם אבני רובי:

צמיד לא חתוך עם אבני רובי

צמיד לא חתוך עם אבני רובי הם הבחירה הטובה ביותר לקולקציית החתונות מכיוון שהצמיד הזה עוצב בעיצוב מורכב המעניק את המראה המושלם לכל אירוע. לבישת הצמיד הזה תתאים לכל החליפות הקז’ואל והפורמליות שלך. לא משנה, איך הסגנון, צמיד אבן האודם הזה יהיה ייחודי לעזאזל מזה של אוספי צמידים אחרים.

5. צמידי זהב אופנתיים לכלה מקושטת:

צמידי זהב אופנתיים לכלה מקושטת

צמידי זהב אופנתיים של הכלה המעוטרת בזהב הם בסגנון חדש המתאים לנשים בכל הגילאים. לבישת הצמיד הזה תהפוך כל בגד למושלם וייתן מראה יפה והוגן יותר. את הצמיד הזה עשוי זהב ניתן ללבוש בקלות. זהו סוג קל משקל וקל לביש שניתן ללבוש על ידי נשים לכל אירוע.

6. אדום & צמידי זהב יומי אמייל ילבוש:

אדום & amp; צמידי זהב בצבע ירוק אמייל ירוק

לבישת צמיד אמייל אדום וירוק יהווה טוויסט אופנתי לצמידים היומיומיים שלך שיעשה הבדל קסום בחיי היום יום שלך. האלגנטיות הפשוטה של ​​זוג מתוחכם זה לא תזדקק לתיאור כלשהו מכיוון שהעיצוב עצמו מבטא את תכונותיו.

7. צמיד זהב טווס של Mayur Peacock:

צמיד זהב טווס מאיסטור

צמידים אלה נראים מקסימים בעיצוב המסורתי הקלאסי ובכך גורמים לפרקי הידיים שלך לנצנץ ולנצנץ עם צמיד הזהב הזה לאותו זוהר נוסף. באמצעות האתרים המקוונים, אתה יכול להשיג את הצמיד הזה שהופך אותך ליפה יותר. עיצובים של טווס זמינים כצמיד יחיד וצמיד קדה שניתן לבחור בהתאם לבחירת הלובש. מכל העיצובים, עיצוב משובץ באבן היה העיצובים המדהימים ביותר שאהבו כל האנשים.

8. עיצוב מצופה זהב טווס קאדה:

עיצוב קאדה מצופה זהב טוויס

ניתן להרכיב את צמיד הקאדה המעוצב הזהב של טווס זהב עם טבעות זהב מלוטשות במיוחד ושלוש שורות פנינה יספקו משיכה וזוהר. צמיד הטווס הזה הוא בחירה מצוינת למתנה האופנתית והטרנדית לאדם הקרוב ביותר שלכם. הצמיד הזה עשוי זהב ופנינה יעניק את המראה הנשי והאלגנטי לאישה הלובשת אותו ובכך מעניק מראה טרנדי יותר מקולקציות אחרות.

9. משרדי חבלים מעוצבים עונדים צמידים:

משרדי חבלים מעוצבים עונדים צמידים

כיום, נשים הודיות השתגעו מאוד בטרנדים החדשים של הצמידים במיוחד אלה שעשויים זהב. נשים, במיוחד אנשי העבודה במשרד, מעדיפות גם לקבל את הצמידים האלו שמציבים אותן בצורה אופנתית. עבור אנשים כאלה, צמידי חבל משרדים מעוצבים אלה יהיו הבחירה המתאימה מכיוון שזה לא יפריע להם בעיצובם העשוי מאוסף עתיק פשוט..

10. צמיד קאדה אמייל חום:

צמיד קאדה מצופה חום

צמידי זהב נמצאים בצורות ועיצובים מרגשים שונים ובין כל אלה, צמידי קאדה מצופים חום עם אבן בצבע חום מוטבעים בזהב מעניקים מראה אלגנטי והחליפות הטובות ביותר לתלבושות כלה וללבוש פונקציונאלי כמו סארי. קאדה הוא עיצוב הודי מסורתי בעל רוחב גדול יותר בהשוואה לזה של צמידים רגילים. עבודת האבן המעוצבת בעל כותרת מוסיפה טעם נוסף המרשים את האנשים שמביטים בה.

11. צמיד זהב עתיק:

צמיד זהב עתיק

התכשיטים העתיקים הם שעיצובם בן 50 שנה; הם נקראים האוצרות האמיתיים ויש להם ערך רב יותר מאחרים. הוא מעניק מראה קלאסי לכל תחומי החיים. לצמיד יש שלושה כדורי זהב בגדלים שונים המסודרים בצורה מסודרת לתת מראה עתיק נוצץ. יהיה לו מראה יעיל יותר עם סט של קישוטים עתיקים ותלבושות מסורתיות.

12. הצמיד הבנגלי הזהב המסורתי:

צמיד בנגלי זהב מסורתי

הצמיד הבנגלי הוא סמל למסורת עם החרוזים האדומים בקצה. צמידים אלה נלבשים בימים עברו על ידי הכלה הבנגלית באירוע נישואיהם. פסלים אלה הנמצאים בצרורות ניכרים מכל היבטי החיים. הם חתוכים למחצה במרכז מה שהופך אותם לחסכוניים ונוחים ללבישה.

13. צמיד משובץ באבני אודם:

צמיד משובץ אודם

לצמיד עם עיצוב פרחים מוטבע רובי בחלקו העליון יש סגנון ייחודי. יש לו מראה איכותי ואלגנטי עם גימור משובח של גילופי זהב שהוא תכשיט מלא חיים ואלוהי המתואר לכולם. היא הכי מתאימה להציג כמתנת יום נישואין ש”להבה כמו אש “.

14. צמידי אבן זהב לספירה:

צמידי אבן זהב לספירה

לצמידי אבן AD יש מראה אופנתי הכולל שתי שורות של אבני יהלום המשובצות בכל צד ואבן ורודה מוטבעת באמצע ושלוש השורות הללו מחוברות עם רצועת זהב קטנה. הוא אופנתי יותר וניתן ללבוש אותו עם כל מיני תלבושות החל מתלבושות מסורתיות ועד אופנתיות.

15. צמיד זהב בסגנון קאפו:

צמיד זהב בסגנון קאפו

הקאפו הוא הסימן המסורתי של דרום הודו, הזמינדרים והפרטים החשובים של הכפר, שכן הם רואים בכך את כבודם. יש לו אבזם בצורת אריה המעניק מראה מלכותי והוא חתוך למחצה מכיוון שהוא מספיק קשה לא להיות כפוף, המתכת הבוהקת נותנת מראה עילית עם סאריות מסורתיות בדרום הודו..

16. עתיק יחיד בזהב עם עיצוב מוטיב לקשמי:

עתיק יחיד בזהב עם עיצוב מוטיב לקשמי

אחד הצמידים המבוקשים ביותר הוא הצמידים העתיקים. זה די נדיר למצוא חלק מהתבנית המסורתית של אומנים מיומנים. עיצוב זה יכול להתכוונן ובמרכז הצמיד נמצא מוטיב לקשמי. בימים קדומים הייתה תקווה שכאשר קבלת צוואת מוטיב לקשמי מעניקה להם כסף רב לאנשים המחזיקים בבית.

17. צמידי זהב יהלומים:

צמידי זהב יהלומים

צמידים מצויים בעיצובים ודוגמאות שונות. מלבד העיצוב האחר ניתן להשיג צמידי זהב יהלומים בצורות מרגשות. צמידי זהב נלבשים רבות על ידי נשים במהלך טקסי חתונה ותפקודים אחרים. עיצוב זכוכית זה יכול להיות מעוטר ואמייל בצבע כסף המעניק מראה מודרני

18. עיצוב צמיד פרחוני:

עיצוב צמיד פרחוני

חלק מהצמידים משובצים באבנים יקרות למחצה כגון יהלומים, אודם וטופז. את עיצוב הצמיד הזהוב הפרחוני הזה אפשר ללבוש באופן נרחב על ידי בנות הגיל הצעיר בגלל אופנה והמראה האופנתי שלהן. עיצוב זה מורכב משבעה אוסף פרחים עם קצוות אחידים. אם אתה מעוניין להשתמש באמצעי צמיד פשוט פשוט, וודא שהצמיד הזה הוא התאמה מושלמת לאוספים שלך.

19. עיצוב צמיד מסורתי של סינים:

עיצוב צמיד מסורתי של סינים

דפוסי צמיד בסגנון מסורתי לעולם אינם דוהים מזירת האופנה. ישנם שני סוגים של צמידים מסורתיים. הוא כולל גם אבנים יקרות כמו אזמרגדים ואבני אודם. רוב הנשים מעדיפות ללבוש את הצמיד המסורתי הזה מכיוון שהוא מתאים לאאוטפיט בצבעים שונים. יש לצטט את הצמיד המסורתי הסיני הזה עם טקסט סיני בצד החיצוני של הצמיד. זוהי מתנה מושלמת לאוסף החתונות.

20. אוסף חתונה:

אוסף חתונה

לבישת צמידים ממשיכה להיות מסורת תוססת ברחבי הודו. לכל צמיד יש את המשמעות שלו. ניתן לעצב את צמיד קולקציית החתונות בעיצוב מודגש ולצידו העליון של הצמיד העיצוב הקרוב יותר והוא מעוצב במלואו עם חומר זהב המעניק את המראה הייחודי והמסורתי..

21. צמיד קריסטל זירקוניה לבן שקוף:

צמיד קריסטל זירקוניה לבן שקוף

צמיד הגביש הזירקוניה הלבן והצלול הוא יפה ביותר מכיוון שהוא ישמש בעיקר למסיבות; סוג זה של עיצוב צמידי זהב הוא האופנתי באופן טבעי המתאים לסארי ולסלוואר. עיצוב צמידי הזהב העדכניים ביותר הם שונים בהם ניתן להשתמש בהזדמנויות שונות. כאשר הצמיד הזה נלבש עם שילוב של צמידי זכוכית, הוא נראה אטרקטיבי.

22. צמידי גולף בעיצוב פרפר:

צמידי גולף בעיצוב פרפר

צמידי זהב עם עיצובים של פרפרים הם בדרך כלל חדשים ללבוש בהזדמנויות, צמיד מסוג זה מושך בנות שאוהבות פרפר. עיצוב צמידי הזהב הרגיל הוא בסגנון ישן, אך כעת הצעירים רגילים לחבוש סגנונות שונים של צמידי זהב כגון עיצובים של פרפרים..

23. צמיד גלגל קרטון:

צמיד גלגל עגלת אבן ורודה

לצמיד יש שלושה עיצובים עגולים בצורת גלגל משובצים אבן ורודה ויש לו מראה פשוט ואלגנטי המתאים לביצוע יום יומי ולשימוש יומיומי. שלוש אבנים בגודל שונה יוצרות מראה ותחושה נעימים ביד.

24. עיצוב צמיד אהבה:

עיצוב צמיד אהבה

קולקציית הצמידים הזו מתאימה לסארי פשוטים ועיצובים מודרניים אחרים. אלה הם העיצובים החינניים והמראה המפואר בהשוואה לעיצוב אחר. זה ייתן מראה מלכותי וינטג ‘לאדם הלובש אותו לצד הפגנת מיומנותו של בעל המלאכה. הצמיד הזה מעוטר בשתי אבנים צבעוניות והוא דומה לדגם צמיד. וודא שזוהי מתנה מושלמת לאנשים החביבים עליך.

25. צמידים של מלכת גן עדן:

צמידי מלכת גן עדן

צמיד מלכת גן העדן הזה מיוצר במיוחד עבור הבנות והנשים אלה שרוצות את המראה שלהן יפה מדי מבנות אחרות. זוהי מתנה מושלמת ליום נישואין, יום הולדת או לכל הצעת חתונה. אלה זמינים במספר עיצובים, צורות וגדלים שנותנים שפע של אפשרויות לבחור את הצמיד הטוב ביותר.

קישוטי זהב נלבשים על ידי נשים כדי להדגיש את יופיין ואלגנטיותן. חבישת הצמידים ממשיכה להיות מסורת תוססת ברחבי הודו. מימי קדם ועד היום, משמעות הצמידים הייתה מושרשת עמוק בתוך התרבויות והמסורות ההודיות. כיום, הטכנולוגיה האופנתית אפשרה לקנות גם עיצוב צמידי זהב באינטרנט. מכאן שאם אתה גאה להפתיע את אהובך עם הדבר המדהים ביותר הזה, קנה קניות באינטרנט ותהיה חתיכה שתחכה להיקלט לכולם. היום, ובמיוחד כאשר אתה מקבל בפעם הראשונה. זכור להיעזר באהובים שלך על מנת שתקבל 100% ייחודי שיהיה מיוחד במיוחד עבורך.

עם זאת, בזמן שאתה עושה קניות מקוונות בעיצובים האחרונים של צמידי זהב, זכור לבדוק את כל האישורים והסימנים הדרושים מאוד לתכשיטי זהב ויהלום. במקרה, אם אתה קונה צמיד זהב עם אבני יהלום, ודא כי יחד עם סימן BIS 916 המהווה הוכחה לטוהר אם הזהב ונסה לקבל את ההסמכה ליהלום גם מה שיבטיח כי לא יהיה הפסד כסף.

אלה משמשים לא רק כדי לשפר את יופייה של אישה, אלא שהם גם הרבה יותר מסתם אביזרים פשוטים המעטרים את פרק כף היד.