עיצובים של צמיד זהב ב -20 גרם – 20 האוסף הטוב והעדכני ביותר

ניתן להשיג צמידי זהב בכל כך הרבה עיצובים ומשקל. עלות צמידי הזהב תלויה במשקלם ובעיצובם. יש אנשים שאוהבים שהעיצוב שלהם כבד ו. לדוגמה, יש צמיד זהב ב 20 גרם. כל עיצוב שתבחר ניתן לעצב בצמיד זהב 20 גרם. הוא נראה עשיר במעמד ובמראה החיצוני. לבישת צמידי זהב בחיי היומיום מעניקים לך גאווה ומעמד. יש לזה משמעות בחייה של כל גברת. בנישואים נהוג ללבוש צמידי זהב. בעת לבישת צמידי זהב, עליך להקפיד גם על הגנבים. ברגע שתתחיל להתעניין, תוכל לחקור עיצובים רבים בעיצובים של צמידי זהב של עשרים גרם.

אוסף אחר של צמידי זהב ב -20 גרם:

צמידי זהב 20 גרם הם קלאסיים ומעוררי השראה לשמור על פשוטות אך מדהימות. אתה לעולם לא יכול לשכוח את זה ברגע שזה נקבע בעיניך. חלק מתכשיטים אלה זמינים בקלות באינטרנט, בעוד שאחרים ניתנים להתאמה אישית.

1. צמיד זהב בסגנון עכשווי:

צמיד זהב בסגנון עכשווי

קנה עכשיו

תסתכל על צמיד הזהב הנוצץ הזה שהוא דבר רגיל. קטע הצהרה זה מיוצר במיוחד בעבודת יד לנשים שאוהבות למזג מסורות עם מודרניות. העיצוב המינימליסטי משלים תלבושות הודיות והמערביות. עדיף ללבוש את זה בכוחות עצמו בכדי לתת לפרטיו הקטנים להתניע כמה שיחות מעניינות.

 • לְעַצֵב: צמיד המילה
 • טוהר מתכת: זהב צהוב 22 קראט
 • הִזדַמְנוּת: מסיבות מזדמנים ומתנדבים

2. צמיד רוז זהב מעצב:

צמיד רוז זהב מעוצב

קנה עכשיו

זהב ורד היא גם מתכת יקרה העשויה סגסוגת זהב, נחושת ומתכות אחרות. הצמיד היחיד בזהב ורד 20 גרם כולל אפקט מקומט עם קישורי הזהב השזורים. היצירה המעוצבת להפליא בעבודת יד מוסיפה מראה מתוחכם וזוהר לידיים שלך. חבר אותו עם כל בגד לבחירתך להיראות כמו גברת!

 • לְעַצֵב: צמיד זהב קמטים
 • טוהר מתכת: זהב צהוב 18 קראט
 • הִזדַמְנוּת: מסיבות ערב ומשרד

3. צמיד זהב ופלטינה מסוגננים:

צמיד אופנתי זהב ופלטינה

קנה עכשיו

לפניכם צמיד זהב לא שגרתי שבטוח יעניק לכם מטרות תכשיטים מרכזיות. צמיד הצהרות יחיד נועד ליצור רשמים מתמשכים. הצמיד העדין בעל שלוש שכבות כולל גימור מרקם על מחצית אחת וגימור פלטינה בצד השני. מרחוק, הצמיד בעל הטון הכפול יוצר עליו רושם של יהלומים מבריקים!

 • לְעַצֵב: צמיד הקילה
 • טוהר מתכת: זהב צהוב ופלטינה 22 קראט
 • הִזדַמְנוּת: מסיבות ערב

4. סט צמיד זהב בסגנון אתני:

סט צמיד זהב בסגנון אתני

קנה עכשיו

זוג צמידי לבוש מסורתיים הם חובה בארגז התכשיטים של כל אישה. להלן עיצוב אחד כזה המעניק ויברציות אתניות הוא כל פירוטו. גימור חרוזים מזהב קופסא על פני השטח מודגש באבני פנינה ואודם. ניתן ללבוש את סט הצמידים הזה בשני חלקים כפי שהוא או לשלב אותו עם צמידים דקים ביניהם למראה מפואר.

 • לְעַצֵב: סט צמיד זהב
 • טוהר מתכת: זהב צהוב 22 קראט
 • הִזדַמְנוּת: פסטיבלים, חתונות

5. צמיד זהב צלב קרס מעולה:

צמיד זהב צלב קרס מעולה

קנה עכשיו

עיצוב צמיד זהב צלב קרס זה מושך את העין מתרגם את רוחך הדתית לתכשיטים לבישים. הצמיד כולל את סמל צלבי הקרס המקודש בצורה מסוגננת שלעולם לא יכולת לחלום עליה. הוא משלב שלושה צמידים דקים עם צלב קרס זהב ומוטיבים פרחוניים המשובצים על פני השטח. לבשו אותו כיצירה אחת ותנו למחמאות לזרום פנימה!

 • לְעַצֵב: צמיד זהב צלב קרס
 • טוהר מתכת: זהב צהוב 22 קראט
 • הִזדַמְנוּת: לבוש יומיומי

6. גזרו צמידי זהב בסגנון עבודה ב -20 גרם:

חבטות זהב בסגנון עבודה בגזרות ב -20 גרם

קנה עכשיו

הרבה נשים מעדיפות צמידים שהם רב תכליתיים ועובדים עם תלבושות מרובות. כאן נראה זוג צמידי החיתוך המעוטרים העשויים בעשרים גרם זהב 18 קראט. ניתן ללבוש צמידים אלה ללבוש קז’ואל על לבוש אתני ומערבי ללא ספק. אתה יכול ללבוש אותם כקאדות בודדות בכל יד או לשלב אותם עם צמידים צבעוניים ליצירת סט מוכן לחגיגי..

 • לְעַצֵב: צמיד זהב של Gothi Chacks
 • טוהר מתכת: זהב צהוב 18 קראט
 • הִזדַמְנוּת: לבוש יומיומי, פסטיבלים והתכנסויות קטנות

7. צמיד בודד מוצק יחיד:

צמיד יחיד פטיש מוצק

קנה עכשיו

צמידי מרקם דחוקים פופולריים למדי בקרב נשים מהדור הצעיר שאוהבות להתהדר בחתיכת אמירה בניגוד לטרדות התחזוקה. צמיד זהב טהור 20 גרם מיועד ללבישה על יד אחת. הצמיד היציב אך המעוצב למראה עובד היטב עם רוב התלבושות שלך. אתה יכול לשאת אותו ללא מאמץ כקטע הצהרה ולצאת החוצה בביטחון.

 • לְעַצֵב: צמיד פטיש הנלי
 • טוהר מתכת: זהב צהוב 18 קראט
 • הִזדַמְנוּת: מפגשים מזדמנים, לבוש יומיומי

8. צמיד זהב וקונדאן בסגנון קדה:

צמיד זהב וקונדאן בסגנון קדה

קנה עכשיו

אם אתה שייך לקטגוריית תכשיטים מינימליים, הצמיד הזה בסגנון קאדה הוא בדיוק מה שאתה צריך כדי ליצור השפעה גדולה. קאדה האטרקטיבית של 20 גרם זהב פועלת על פי דגם בורג ומשובצת באבנים לבנות, ירוקות וורודות יקרות למחצה. בימים שבהם אתה רוצה לבחור חלק אחד ולצאת בסטייל, זה הדבר שאתה צריך!

 • לְעַצֵב: צמיד זכוכית 22 קראט וקונדאן מזכוכית
 • טוהר מתכת: זהב צהוב 22 קראט
 • הִזדַמְנוּת: אירועים מסורתיים, פסטיבלים ומסיבות אתניות

9. צמיד זהב אופנתי במשקל 20 גרם:

צמיד זהב אופנתי במשקל 20 גרם

קנה עכשיו

להלן עיצוב צמיד זהב אחד במגמה ב -20 גרם ששווה מבט שני. לצמיד בצורת עגול יש פירוט מורכב הדומה לעלי כותרת עדינים של פרח. מוטיבים מזהב מלא מוצגים באופן אקראי למראה אלגנטי. אתה יכול לבחור חלק אחד או ללכת על סט של שניים או ארבעה, בהתאם לבחירת התלבושת שלך ולאירוע.

 • לְעַצֵב: צמיד זהב סאנג’י
 • טוהר מתכת: זהב צהוב 22 קראט
 • הִזדַמְנוּת: פסטיבלים, מזדמנים ולבוש יומיומי

10. עיצוב צמיד זהב וקמפו:

עיצוב צמיד זהב וקמפו

קנה עכשיו

לפניכם עוד עיצוב צמיד זהב קלאסי שעובד היטב עם סארי הודי מסורתי וקרטיס. צמיד הדגם העבה כולל עיצוב מחרוזת זהב היוצר מרקם מעניין. אבני קמפ משובצות על ארבעת צידי הצמיד למראה מינימליסטי. הצמיד הזה הוא תוספת מושלמת לסט הזהב שלך מקמפו.

 • לְעַצֵב: צמיד זהב מחומצן 22 קראט עם אבני קמפ
 • טוהר מתכת: זהב צהוב 22 קראט
 • הִזדַמְנוּת: לבוש חגיגי וחתונה

11. צמיד זהב מורכב 20 גרם:

צמיד זהב מורכב 20 גרם

זהו עיצוב ממש מדהים ב 20 גרם של צמידי זהב. קווי הזיגזג נעשו על צמידים. אתה יכול ללבוש אחד על כל יד כדי לתת מראה משגע. פרק כף היד שלך יזהר בצמידי הזהב האלה. יש לו עיצוב עדין.

12. עיצובים בצבעי זהב בוהקים ב -20 גרם:

עיצובים בצבעי זהב בוהקים ב -20 גרם

הברק של צמיד הזהב 20 גרם זה ממש מדהים. למרות שיש לו משטח רגיל, הוא מעוצב בצורה יצירתית כל כך. הוא מלוטש דק, וגם הצדדים נעשים יפה. אתה יכול להשתמש בצמיד הזהב הזה כדי לכסות את צמידי המתכת האחרים שלך ולמלא את פרק כף היד.

13. עיצובים צמידים זהב מסורתיים ב 20 גרם:

עיצובים צמידים זהב מסורתיים ב 20 גרם

עיצוב צמיד הזהב הזה ב 20 גרם הוא מסורתי ועשיר. ניתן לפתוח אותו ומחובר בחיבור קטן. אבן בצורת עגול ואגס משובצת על צמיד הזהב הזה. הוא רחב בצורתו, ועושה על זה אמנות דקה מאוד של זהב. מספיק רק צמיד אחד בכל יד כדי להראות יוקרתי.

14. אבן משובצת 20 גרם צמידי זהב:

צמידי זהב 20 גרם

צמידי זהב בגודל 20 גרם עם אבנים משובצות בצבע לבן ואדום הם אכן יופי נדיר. יש לו מראה אסתטי עם אבנים נוצצות. הוא נועד להרשים והוא מעוצב להפליא. נשים! אתה בטוח תאהב את זה.

15. צמידי זהב אלגנטיים ב 20 גרם:

צמידי זהב אלגנטיים ב 20 גרם

זהו צמיד זהב עצום בגודל עשרים גרם ב -24 קראט. חוט זהב משמש לקשירת הצמיד. זה יראה אלגנטי על פרק כף היד שלך. העיצוב מגיע לפעמים עם חדירה של צבעים אחרים ומעלה את המראה. הוא פשוט ועם זאת בו זמנית יש בו נגיעה עדינה מהמראה המסורתי.

16. צמיד זהב יקר 20 גרם:

צמיד זהב 20 גרם יקר

צמידים מעוצבים אלה של עשרים גרם משתמשים בזהב נדיב. יהלומי הצבע הלבן והאדום מובלטים גם הם כדי להעניק לו עיצוב פרחוני. בין כל יהלום פרחוני, יש צורה עגולה של עיצוב שנעשה למראה אטרקטיבי.

17. צמיד זהב ספירלי 20 גרם:

צמיד זהב בספירלה 20 גרם

עיצובים של צמידי זהב ב -20 גרם הם ייחודיים, והמחיר יהיה מתון. הצמיד עבה והעיצוב הספיראלי נעשה בזהב. זה ייראה קסום, ומעניק לו מראה מקסים. יש לו את היכולת לעצור את דעתם של נשים.

18. צמיד זהב 20 גרם אחרון:

צמיד זהב 20 גרם אחרון

העיצוב של צמיד הזהב האחרון של 20 גרם זה כל כך שובה לב וזוכה לתשומת לב של אנשים. הגבול החיצוני של הזיגזג נעשה בזהב, ובין לבין יש דפוס מרובע של זהב צהוב ולבן. זהו העיצוב העדכני ביותר בצמיד זהב.

19. עיצובים צמידים זהב משובצים עשרים גרם:

עיצובים של יהלומים משובצים עשרים גרם זהב

צמיד זהב זהב 20 גרם מעוטר ביהלום לבן כריזמטי. זה נראה מקסים והוא קליט. עיצוב מהשורה הראשונה היה עם יהלומים, והתבנית נראית כל כך מהממת. זה פשוט יוצא מן הכלל.

20. עיצובים של 20 גרם צמידים זהב עם מוטיב מנגו:

עיצובים של 20 גרם זהב עם מוטיב מנגו

זהו סט של שני צמידי זהב ב -20 גרם. בצמיד הזהב הזה, יש עיצוב של מוטיב מנגו שנעשה. זה נראה כל כך אמיתי ומעולה. עיצוב מוטיב מנגו הוא משהו שונה מזה הרגיל. זה ינצח את ליבם של נשים.

עיצובים של צמיד זהב 20 גרם נעימים ומפתים ובוודאי יותירו רושם במוחנו! למרות שאתה יכול לעשות כל עיצוב שאתה אוהב במשקל הזהב שצוין, עיצובים צמידים זהב של עשרים גרם עשויים מכונה, וזה כרוך באופנה עולמית רבה ובאומנות משובחת. העיצוב מרשים במיוחד ואטרקטיבי ונעשה במחיר סביר.