9 עיצובים פשוטים ואחרונים של שרשרת כלה

בכל הנוגע לקישוטים לחתונה, נשים בדרך כלל אינן חוסכות עלויות כדי להשיג את המראה המושלם הזה. למרות שאנו נשרפים על פני אלפים על התבוננות באותו צמיד מבריק, אבזר או טבעת אבן יקרה אידיאלית, אתה עשוי להיות מופתע עד כמה אבני חיקוי מצוינות יכולות להיות מצוינות. תמורת סכום קטן מהעלות, תוכלו לגלות בסופו של דבר חלק מתוכנית תכשיטי החתונה הטובה ביותר בשוק ליום הענק שלכם..

עיצובים של שרשרת כלה

שרשראות מסורתיות ויפות לכלה:

להלן 9 שרשראות נסחפות לגברת השעה באבנים, זהב ויהלומים כדי ליצור ולהרגיש שאתה נראה נהדר ביום הענק שלך.

1. שרשרת זהב צ’וקר לחתונה:

שרשרת זהב צ'וקר לחתונה

הצ’וקר המבריק הזה שעובד בצורה מסובכת הוא דוגמה מרתקת לתכשיטי זהב כלות. התכנית העתיקה מדגישה תליון מעוצב בפייזלי עטוי אבנים יקרות. הסט מלווה בנוסף לכמה חתיכים מבריקים המתואמים עם אבנים יקרות ערך.

2. שרשרת יהלום וזהב לכלה:

שרשרת יהלום וזהב לכלה

סט אביזרי הזהב הנפלא הזה ייקח אותך לתחום שבו סימטריה היא הכרחית. אבנים יקרות משבצות את הצוואר הזה 22K באופן לא סדיר. זהו קישוט זהב לנישואין, כך שהוא מלווה כמה חתיכי תיאום.

3. שרשרת זהב כלה פשוטה עם אודם ויהלומים:

שרשרת זהב כלה פשוטה עם אודם ויהלומים

תכשיטי הזהב המהממים האלה עשויים זהב 18 קראט מעוטרים בסכום של 234 אבנים יקרות! אודם אדום בונה את החלק הפנימי של התליון, בעוד אודם קטן יותר מייפה את האביזר בתקופות רגילות.

4. שרשרת פנינה כחול אושן לכלה:

שרשרת פנינה כחול אושן לכלה

סט סרט צווארון פנינה כחול אוקיינוס, עם עבודת פולקי נראה ומרגיש כמו רענון נחוץ. עבודת פולקי יצאה לפועל ברג’סטאן מאות רבות של שנים אחורה. זוהי מערכת לייצור עיטורי רג’סטאני עם יהלומים לא חיתוך. לאביזר המקסים הזה מצטרפים חישוקים מסנוורים המשובצים פנינים.

5. תכשיטי חיקוי לחתונה Jali Work שרשרת כלות:

תכשיטי חיקוי לחתונה Jali Work שרשרת כלות

ערכת קישוטי התחזות החתונה המדהימה היא כמעט כל אבני החן שתדרשו. קבוצה זו מבליטה את האמנות הישנה של עבודות הכלא, ועושה שימוש חכם במיוחד של פיליגראסים בלתי צפויים כדי להשיג פריט שהושלם ויצירתי בצורה מבריקה. הוא מלווה סט חתיך מתאם, סרט צוואר ארוך, ומאנג טיקה וטיפש.

6. תכשיטי שרשרת זהב כלה עתיקים:

תכשיטי שרשרת זהב כלה עתיקים

בנקודה שבה אנו בוחנים תמונות של נשים בעבר, איננו יכולים להתנגד להזדמנות להדהים מהמעמד הבסיסי של אבני החן שלהן. ערכת קישוטי ההתחזות העתיקה העתיקה לחתונה עוזרת לנו לזכור את התקופה הקודמת. מצופה זהב ומשובץ באבנים ירוקות וורודות ופנינים, ערכת קישוטי התחזות זוגית יכולה לגרום לך להיראות כמו ג’ודהה באי ביום הענק שלך!

7. שרשרת רובי של קונדאן פייזלי לכלה:

שרשרת רובי של קונדאן פייזלי לכלה

סט עבודת הקונדאן העשיר הזה בולט בין אלה ללא רבב שראינו. האודם הוא מוקד כל השיקול, בעוד שהוא מודגש עוד יותר על ידי עבודת הקונדאן האידיאלית ועיטורי הפנינים.

8. סט תכשיטי חיקוי כלות של סברובסקי:

סט תכשיטי חיקוי כלות של סברובסקי

קישוטי ההתחזות הנפלאים של נישואין לא יהיו מוזרים בשום חתונה נוצרית. מחרוזת זו עשויה מנקודות פנינה מתחזקות שנהב ואבנים יקרות של סברובסקי, שרשרת זו תגרום לכל גברת שעה לנצנץ בשמש. הסט מלווה גם בכמה חתיכי פנינים

9. סט תכשיטי שרשרת כלות אופנתי:

סט תכשיטי שרשרת כלות כסף אופנתי

סט התכשיטים הזה הוא היום ומעודן. אביזר זה עשוי כסף מסומן BIS ומרכיב אבן יקרה מפייזלי כחלק מרכזי שלו. התוכניות הבוטניות לחציו הימני, והמתאר של פיליגרן לצד אחד פועל במצב של הרמוניה כדי לגרום לך להיראות מסנוור בדרך כלל..

אז זו הייתה הצטברות של ערכות קישוטי התחזות לחתונה. אז לכול הנשים שקוראות את זה ודאי יש קצת מחשבה בהתייחס למה שיהלום החתונות שלך. זכור בלי קשר לאילו אבני חן אתה לובש, החיוכים המדהימים שלך הם שיגרמו לך להיראות מדהים ביום העצום שלך!