9 תכשיטי אבני לידה מסורתיים ומודרניים בינואר

נופך הוא אחת מאבני החן היפות ביותר שיש. אבן החן נחשבת לאבן הלידה לחודש ינואר. נופך מבריק בצבעו וידוע כבעל תכונות לריפוי מחלות דלקתיות וכעסים. אבן החן מסמלת חסד ואמונה ונאמנות. ידוע שיש לך רוח חזקה ובטוח בעצמך. פריטי תכשיטי אבן הלידה מינואר העשויים נופך הם טבעות, שרשראות, עגיל וצמידים. בחר אחד מהפריטים האלה לעצמך או למתנה לאהובים שלך.

העיצובים האחרונים והמסוגננים של אבני לידה ללידת ינואר:

הבה נצטרך להסתכל על אבני הלידה המובילות ב -9 בינואר.

1. אבן לידה בסגנון מעוגל בינואר:

מעוגל בסגנון ינואר מעוגל

זוהי אבן לידה מושלמת בינואר. נופך עגול זה אדום יפה עם גוון מבריק. אבן החן יקרה ויוצרת פריט תכשיטים מהמם. אבני הלידה העגולות של ינואר משמשות בעיקר לעגילים וטבעות. אבני לידה אלה נראות מהממות על תכשיטים אתניים כמו גם תכשיטים מודרניים.

2. אבן לידה מרובעת בינואר:

אבן לידה מרובעת בינואר

להלן גרסה נוספת של אבן הלידה של ינואר. זוהי אבן חן מרובעת המשובצת בדרך כלל עבור שרשראות ותליונים וטבעות גדולות. אבן לידה מהממת למראה מלכותית היא המחמאה המושלמת לאאוטפיטי לבוש שלכם. אבן החן המרובעת מאוד ייחודית ועכשווית ולא אחת הצורות הנפוצות המשמשות גם אבני חן אחרות. זה הופך אותו לנדיר ויקר מאוד.

3. תליון אבן לידה בצורת לב בינואר:

תליון אבן לידה בצורת לב בינואר

זהו תליון זכוכית יקרות ינואר בגרינט. לתליון המהמם יש תחושה מאוד נוזלית. צורת הלב רומנטית ומהווה מתנה מושלמת לאדם אהוב. בחר תליון אחד מסוג זה כדי להפתיע את החצי הטוב שלך.

4. טבעת אבני לידה של תאומים הלבבות בינואר:

טבעת לבבות תאומים ינואר טבעת אבני לידה

זוהי טבעת אלגנטית שיכולה לשמח מישהו כפליים. הטבעת בכסף משובצת בלבבות נופך כפולות המוצבות אחת מעל השנייה. זוהי טבעת בלעדית המושלמת לאירועים מיוחדים. הגרנטים בצורת לב מעוצבים ונחתכים בצורה מושלמת בכדי לתת את הזוהר המרבי.

5. עגילים עגילים בינואר אבן לידה:

עגילי עגילים בינואר אבן לידה

בחרו בעגילי אבן הלידה הנפלאים של ינואר המשובצים בכסף סטרלינג. העגילים מושלמים לשימוש יומיומי וניתן לשלב אותם גם עם שרשראות מחמיאות ליצירת אמירה אופנתית. העגילים בעלי גרנט עגול באדום מבריק ויוצרים תכשיט יפהפה.

6. שרשרת אבן לידה מונוגרמית בינואר:

שרשרת אבן לידה מונוגרמית מינואר

להלן סקירה ייחודית של שרשרת אבן הלידה בינואר. למחרוזת זו סט נופך גדול במארז כסף. למחרוזת יש גם חתיכת כסף הניתנת להתאמה אישית עם שם ראשוני או שם. זה מושלם למטרות מתנה וגם לכל אירוע מיוחד.

7. צמיד אבן לידה בינואר:

צמיד אבן לידה בינואר

אתה יכול לבחור משהו שנראה מאוד מסורתי ביצירה עכשווית עם פריט תכשיטי אבן לידה זו בינואר. לצמיד זה יש כמה נשרים זעירים המשובצים בכסף. לצמיד הקסמים יש כמה קסמי נופך וחלקם בכסף.

8. תליון אבן לידה בינואר:

תליון אבן לידה בינואר

זהו תליון שעון חול ייחודי בעל אבני נופך זעירות כחול שעון החול. התליון נדיר מאוד ובוודאי יגרום לראשים להסתובב. צבע אבן הלידה של ינואר מתאים היטב לשעון החול הזה מכיוון שהאדום בולט היטב.

9. עגילי שרשרת אבן לידה בינואר:

עגילי שרשרת מחודש ינואר

עגיל חמוד ואלגנטי למדי, עגיל שרשרת אבני לידה נפלא זה הוא משתלשל. עגיל החרוזים הזעיר מושלם למסיבות וללבוש קז’ואל. זה נראה מאוד עדין וחינני. העגיל בנופך משלים בצורה מושלמת אבן חן נוספת שמקזזת את הצבע.

אבני הלידה בינואר יקרות מאוד ובעלות צבע אדום מסנוור המתאים לרוב התכשיטים האתניים והמודרניים. העגילים, הטבעות והשרשראות מתאימים ביותר לגרנטים מכיוון שהם עובדים היטב עם זהב וכסף. בחרו פריטים שהייתם אוהבים ושישתלבו היטב עם התלבושות שלכם.