9 רשימת עיצובי תכשיטי אבני הלידה המובילים בדצמבר

אבן הלידה לאנשים שנולדו בחודש דצמבר היא טורקיז, זירקון או טנזניט. טופז נחשבת גם לאבן הלידה לדצמבר. כל אחת מהאבנים הללו היא בצבע כחול עם גוונים של ירוק כחול, סגול כחול וכו ‘. אתה יכול לבחור מתנה מושלמת לעצמך או לאהוביך מתוך מגוון פריטי תכשיטים מהממים. בדוק את השרשראות או העניק למתנה טבעת עם אבני הלידה הכחולות. אלה יצירות מופת שיחזיקו חיים שלמים. המתנה המושלמת עבור השותף המושלם בחייך, פריטי תכשיטי אבן לידה אלה בטוח ישמחו מישהו.

אבני לידה אחרונות ויפות לדצמבר לתינוקות שזה עתה נולדו:

הבה נצטרך להסתכל על 9 העיצובים המובילים של תכשיטי אבני לידה בדצמבר.

1. אבן לידה בדצמבר טורקיז:

טורקיז דצמבר אבן לידה

אבן מדהימה בצבע כחול זו היא אבן הלידה לדצמבר. אבן הטורקיז היא מינרל ירוק כחול אטום שהוא נדיר וייחודי מאוד. זה נמצא רק באזורים יבשים ולכן הוא מוערך מאוד כתכשיטים או כאבן חן. אלה משמשים גם כאבנים חתוכות מחוספסות למראה מחוספס יותר.

2. אבן לידה בדצמבר טנזני:

אבן לידה מדצמבר טנזנית

טנזניט היא אבן חן נדירה נוספת הנמצאת רק בטנזניה, ומכאן השם. אבן החן היא צבע אבן הלידה של דצמבר ובעלת גוון סגול כחול. הצבע נראה מדהים על זהב ומשמש ליצירת פריטי תכשיטים רבים כמו עגילים, טבעות וכו ‘.

3. אבן לידה בדצמבר זירקון כחול:

זירקון כחול דצמבר אבן לידה

זירקון כחול הוא אבן חן בעלת ערך רב שכן יש לו זוהר רב בגלל מדד השבירה שלו. אבן החן נחשבת לאבן הלידה של דצמבר. הצבע יפה ומושלם לכל מיני פריטי תכשיטים החל משרשראות ועד טבעות ועגילים. זוהי אחת האבנים הנפוצות יותר המשמשות לאבני לידה בדצמבר.

4. טבעות אבן לידה בדצמבר:

טבעות אבן לידה בדצמבר

התכשיט המהמם ביותר עם אבן החן לאבן הלידה של דצמבר הוא הטבעת הזו. לטבעות אבן הלידה של דצמבר יש גוון נפלא ונראות מהממות על אצבעות מטופחות. לטבעות הטורקיז יש זוהר שאין כמותו. אבני החן משובצות בכסף סטרלינג.

5. שרשראות אבן לידה בדצמבר:

שרשראות אבן לידה בדצמבר

להלן הדגמה נפלאה כיצד ניתן להשתמש באבן הלידה של דצמבר טנזניט. הטנזניט המדהים מוגדר כתליון למחרוזת אבן לידה זו בדצמבר. הציפור הקטנה מעוטרת באבן הטנזנית היפה ושאר התליון עשוי מפואר עם יהלומים משובצים בזהב.

6. עגילי אבן לידה בדצמבר:

עגילי אבן לידה בדצמבר

עגיל אבן הלידה של טופז כחול דצמבר מרהיב. פריט התכשיטים עשוי מהמם עם החתיכים המשולשים המחמצנים התלויים כל אחד באבני טופז עגולות. העגילים ישתלבו עם כל תלבושות והוא נהדר גם למסיבות ולפונקציות.

7. אינסוף אבן לידה בדצמבר:

דצמבר אבן לידה אינסופית

בחר משהו מיוחד באמת למי שיום הולדתו חל בדצמבר. טבעת האינסוף הנהדרת הזו היא בדיוק המתנה הנכונה. יש לו אפשרות לחרוט מסר או שם בצד הטבעת הפנימית. תכשיטי אבן הלידה של אינסוף דצמבר משובצים באבני זירקון כחולות שנראות פשוט מהממות.

8. מחרוזת מחוספס מחרוזת דצמבר:

שרשרת אבן לידה מחודש דצמבר

זוהי יצירה מדהימה שלובשת תלבושות מזדמנים או אפילו ללבוש ערב. שרשרת טורקיז סגלגלה רחבה גסה זו עשויה רק ​​מאבני טורקיז המחוברות זו לזו. השרשרת נהדרת בעיצובים של חולצות צוואר עמוקות או אפילו צוואר גבוה כאשר המיקוד הוא לחלוטין על השרשרת.

9. צמיד אבן לידה בדצמבר:

צמיד אבן לידה בדצמבר

לפניכם צמיד אבן לידה מקסים בדצמבר העשוי טופז כחול. האבנים העגולות קשורות יחד על שרשרת חולית כסף. זהו דפוס פשוט מאוד המתאים לשימוש יומיומי. הוא מחמיא לסגנונות לבוש רבים ושונים ולכן הוא חובה.

אבני לידה בדצמבר בטורקיז, זירקון או אפילו טנזניט הן אבן החן המפוארת והקטנה שאפשר להשיג. אתה יכול להשתמש באבני החן בעגילים, שרשראות, טבעות או אפילו צמידים. האבנים נדירות ולכן גם יקר מאוד.