9 אבן הלידה הידועה ביותר בספטמבר ועיצובים התכשיטים שלה

ספיר אבן החן הנודעת ביותר המסווגת כאבן חן יקרה שהיא אבן הלידה של ספטמבר. ספיר שנוצר על ידי קורונדום, המורכב מתחמוצת אלומיניום אשר יוצרת גבישים בעלי צורה גיאומטרית שונה המשקפת אור ומקרינה צבע שונה מלבד אדום, הנקרא רובי. בהודו אבן ספיר כוכב היא אחת מאבני החן היקרות ביותר שנמצאו לפני מאות רבות.

לנשים וגברים סקרנים המאמינים גם ביתרונות אבן חן המעירים את צ’אקרת העין והגרון, מאמר זה מספק מידע קצר אודות עיצובים מובילים של אבן לידה מ -9 בספטמבר, אשר נלבשים כתכשיט תכשיט יומי או כאביזר לבוש..

העיצובים האחרונים והיפים של תכשיטי אבן לידה לספטמבר לנשים:

הבה נצטרך להסתכל על מיטב התכשיטים של אבן לידה בספטמבר לאנשים מלידה בספטמבר.

1. טבעת אירוסין אבן לידה בספטמבר הכחול המלכותי:

טבעת אירוסין של ספטמבר הכחול המלכותי

בנות שאוהבות ללבוש אבן השקפה בהירה ומלכותית ויש לה את זה נקראת אבן הנאמנות והמחויבות שהן גורמי המפתח לאהבה, אבן זו היא הבחירה הטובה ביותר והגורם הנוסף יהיה עבור מי שנולדו ב חודש ספטמבר. ספיר כחול מלכותי משובץ באבן אחת מלווה ביהלומי סוליטר מכל צד, שיכולים להיות אופציונאליים.

2. שרשרת אבן לידה ספטמבר צהוב:

שרשרת אבן לידה ספטמבר צהוב

ספיר צהוב זכה לפופולריות שלו בשל צבע החרדל הצהבהב הייחודי שלו, שאינו נראה באבני חן אחרות. לאבן ספיר זוהרת קלה הוספת אבן לבנה זוהרת היא בהחלט שילוב טוב אשר מעוצב כתליון בצורות ועיצובים שונים ומתויג יחד עם שפת כסף או שרשרת חבלים. אבן זו מסייעת בהשגת מטרות ושאיפה בחיים שיכולה לרמות אנשים שלא קיבלו את התוצאות האלה ממך.

3. עגילי אבן לידה של ספטמבר כחול זהב:

עגילי אבן לידה של ספטמבר כחול זהב

עגיל דמעה זה הוא אחד האביזרים הנפוצים של כל הנשים, המשמש כעת בייצור עגיל תלוי משובץ באבן ספיר. אבן הספיר מגולפת בצורת דמעה ומעוצבת על בסיס הזהב בעזרת חיבור וו, שעובר לחור האוזן.

4. שרשרת תליון בצבע כחול אבן יחיד:

שרשרת תליון בצבע כחול אבן יחיד

נשים שנולדו בספטמבר ואוהבות ללבוש אביזר אבן לידה פשוט ועשיר למראה אז אין ספק שזה הטוב ביותר מבין כל סוגי האביזרים הקיימים. האבן הפולטת בכחול כהה מבריק מקובעת לבסיס כסף עם חיבור וו אשר נתקל בשרשרת כסף או זהב

5. שרשרת תליון חרוז כחול הודי:

שרשרת תליון חרוז בתור כחול הודי

ספיר צבע ייחודי זה בשם ספיר כחול הודי פולט בצבע כחול עדין ועדין עם גוון לבן עדין בין האבן. אבן זו המעוצבת לעיצוב חרוזי שורות שווה אוסף תכשיטים לנשים ילידות ספטמבר.

6. חפתים ספיר מכסף:

חפתים ספיר כסף סטרלינג

חפתים הנחשבים תמיד כגברים לובשים אביזר, מעיצוב תכשיטי הנשים הרגיל, חפתים הם לא רק אביזר המשמש בחולצה רשמית, אלא מוציא את טוהר האבן מבריק. סוג זה של חפתים שניתן לעטוף רק סביב חולצה הוא עיצוב פשוט.

7. צמיד ספיר מזהב לבן:

צמיד ספיר מזהב לבן

צמיד זהב לבן דק המתרוצץ ביד גברת הניתנת לשינוי על ידי להטוטנות באבן חן ספיר מסביב לצמיד אשר בהחלט יבהיר את פני נשים!

8. צמיד זהב ספיר:

צמיד זהב ספיר

ניתן למנות צמידים ונשים הודיות כמילה נרדפת !! נשים יפות אוהבות להתהדר בחגיגה או באירוע בלבישת ערכת תכשיטים יקרה ואטרקטיבית, לזה מוסיף גם בצמידי ספיר. בנות ספטמבר אל תשכחו להחזיק אחת כזו!!

9. סיכת ספיר:

סיכת ספיר

הסיכה היא אביזר הצהרה בסגנון אשר נשים רבות מעל גיל 40 מעדיפות ללבוש מאשר בנות הדור הצעיר. העיצובים נעשים גם על פי עם גוונים שונים של ספיר כחול מודבקים על בסיס כסף מעוצב פרחוני או בסיס זהב לבן.

ספיר ידועה בגורם היתרונות השונים שלה, הדומה לשחזור מכל מצוקה נפשית או פיזית, מסייע בריכוז ובמיקוד יכולות. נאמר כי ספיר כאבן חן מורידה מצוקה רגשית ומשפרת את היציבות הרגשית שהיא אחד הגורמים החשובים להשגת אבני דרך רבות.