אבני לידה יקרות בפברואר – 7 עיצובי התכשיטים היפים שלה

אבן הלידה לפברואר היא אמטיסט. אבן החן המדהימה והמבריקה הזו בצבע סגול מושלמת לכל אירועים וטקסים יקרים. הצבע סגול נחשב לצבע המלכים. אבן הלידה של פברואר מסמלת שלווה ושלווה. זה גם תרופה נגד שיכרות. אבן הלידה לפברואר מגינה גם מפני סכנה ותסיסה נפשית.

תכשיטי אבני לידה יפים ומושכים לפברואר לנשים במגמה:

להלן תכשיטי אבני הלידה הטובים ביותר בפברואר עם תמונות.

1. אבן לידה משולשת בפברואר:

אבן לידה משולשת בפברואר

אבן הלידה של פברואר היא אמטיסט. אבן החן בצורת משולש. צורה זו נפלאה לשימוש בתליון או אפילו כטבעת גדולה. הצורה מראה את זוהר האבן בצורה יפה, וזה הופך לפריט תכשיטים מפואר מאוד.

2. אבן לידה אמטיסט סגלגל:

אבן לידה אמטיסט סגלגל

הנה עוד אבן לידה מהממת לפברואר. אבן חן אליפסה למראה מלכותית מושלמת לכל פריטי התכשיטים. צבע זה של אמטיסט בפברואר מסמל שלווה ושלווה. הטבעות והעגילים וערכות השרשרת שנעשו עם האמטיסט הסגלגל הזה פשוט מעולות.

3. עגיל עגילים בפברואר אבן לידה:

עגיל עגילים בפברואר אבן לידה

עגילי אבני לידה מסוג אמטיסט פברואר מושלמים כמתנה. צבע אבן פברואר בצורת עגול סגול והוא משובץ בכסף סטרלינג עם ציפוי רודיום. עגילים האמטסט הפשוטים נפלאים ללבוש יומיומי ומחמיאים לכל תלבושות סגולות שיש לך.

4. תליון אבן לידה בפברואר לב:

תליון אבן לידה מפברואר לב

לפניכם תליון מהמם עם כסף סטרלינג ואמטיסט בצורת לב. לתליון צורת לב חלולה כסופה עם יהלומים משובצים. אבן האמטיסט בצורת לב מונחת מאחורי לב הכסף. זה יוצר תליון יפה מאוד שמושלם כמתנה לאהובך. זוהי בקלות מתנת יום ההולדת או יום ההולדת הטובה ביותר. בחר תליון מדהים זה ייחודי ומסוגנן בו זמנית.

5. טבעת אבן לידה של פרינסס קראון בפברואר:

טבעת אבן לידה של נסיכה קראון בפברואר

יצירה מדהימה לנסיכה מדהימה היא מה שאמור להיות ביטוי המושג לטבעת האלגנטית הזו. טבעת אבן הלידה בפברואר עשויה בדוגמת כתר. הטבעת בצבע כסף משובצת באבני חן קטנות באמטיסט עגולות בצורתן. טבעת כסף 14k זו יצירת מופת ומרשימה מאוד.

6. ערכת שרשרת עגיל ועגיל:

סט שרשרת ועגיל מאבן לידה

שרשרת ועגיל אמטיסט מהממים אלה עשויים אבנים חצויות מחוספסות המחוספסות על שרשרת כסף. העגיל הוא עגיל תלוי עם אבן אמטיסט עגולה בקצה שרשרת כסף. זהו ערכת שימוש יומיומית שאינה מוגזמת במיוחד.

7. טבעת אבן לידה של נצח נובמבר:

טבעת אבן לידה לנצח נובמבר

קבלו את טבעת הנצח המדהימה הזו באמטטיסט, שכמה אבני אמטיסט זעירות משובצות בטבעת כסף מעוותת. הטבעת מסמלת אהבה נצחית והיא מושלמת גם למתן מתנות. אבן הלידה של פברואר המשמשת כאן הופכת אותה ליצירת מופת מתמשכת מאוד וגם בעלת ערך.

8. צמיד בפברואר אבן לידה:

צמיד באבן לידה בפברואר

השתמש בצמיד אמטיסט זה העשוי אמטיסט בחיתוך גס כאביזר אופנה. צמיד זה משתמש באבן הלידה של פברואר בשרשרת כסף ובעל מראה מחוספס. הצמיד נראה טוב על תלבושות מזדמנים ומתאים ביותר לבאי הקולג ‘ולילדים צעירים יותר.

9. עגיל דמעה בפברואר אבן לידה:

עגיל דמעה באבן לידה בפברואר

לפניכם עגיל מפואר משובץ אמטיסט ויהלומים. אמטיסט בצורת דמעה משובץ בעגיל משתלשל עם יהלומים המשובצים כדוגמת פרח. העגילים ייחודיים ויוצרים סט יקר, יקר ונראה נהדר לטקסים ולאירועים.

אבני לידה בפברואר הן אמטיסט מדהים שנראה יפה בצבע סגול. הטבעות והעגילים עשויים אמטיסט נראים מלכותיים. ערכות שרשרת ותליונים עם אבני אמטיסט הם פריטי תכשיטים יקרים שגורמים לך להיראות מסנוור ומרהיב.