15 מעילי הבלייזר הטובים והאופנתיים לגברים ולנשים

מעילי בלייזר הם סוג של מעילים שנראים הגונים עם כיסים וצווארונים וכדור כפתורים מעוצב לסגנון. נשים וגברים לובשים את מעילי הבלייזר למראה קריר קל עם ההגינות והלבוש המקצועי. מעילי הבלייזר הם תלבושת מעצבת כזאת שכל גבר ואישה צריכים שיהיו להם אחד בארון הבגדים. המראה הרבגוני המדהים של מעילי הבלייזר מעניק לך מראה הגון עם קורטוב של סגנון זריקה זוהר ללבוש שלך. אותן חליפות בלייזר ישנות ועושר הטוקסידו מעניקות לך מראה מסורתי בכל הזמנים, בעוד מעילי הבלייזר נותנים לך סנוור מפנה בציבור. כמה עיצובים ומעצבים יוצאי דופן של מעילי בלייזר המפורטים כאן יכולים לתת לך מבט קצר על מגוון מהם לגברים ולנשים..

העיצובים האחרונים והמסוגננים של בלייזר ג’קט לגברים ונשים באופנה:

הבה נצטרך להסתכל על 15 עיצובי בלייזר המעילים.

1. מעיל Patch Pocket Blazer:

מעיל Patch Pocket Blazer

מעיל בלייזר נראה כל כך מגניב ועם זאת הגון מספיק כדי לתת חשיבות מלאה לאישיות שלך הוא התאמה מושלמת למראה קז’ואל. האורך הארוך והכפתור פחות הצווארון והגוון הלבן -לבן נראים נהדר על כל שמלה.

2. מעיל בלייזר של צמר כהה:

מעיל בלייזר צמר כהה

גוון צבע שזוף כהה על אישיות דינאמית נעשה זה לזה. צמר בז’קט בלייזר לגברים עם כפתור כפול לעניבה נראה פנטסטי. הצבע החום מתאים לכל שילוב פנימי, עשוי להיות חולצה או חולצת טריקו בשילוב ג’ינס או מכנסיים בצבע מוזר.

3. מעיל בלייזר שרוול מגולגל:

מעיל בלייזר עם שרוולים מגולגלים

למעילים ולבליינים של נשים יש הרבה יותר דוגמאות מעצבים מאשר לגברים. אחרי הכל לנשים יש הרבה דרכים להיראות מדהים. מעיל בלייזר לא שגרתי עם שרוול מגולגל הוא מלך המעיל על כל חלק עליון שאתה מעדיף ללבוש למראה דינאמי. צבע חאקי משלים את העיצוב המדהים שלו.

4. מעיל בלייזר מעוצב בעל שני כפתורים:

מעיל בלייזר מעוצב בעל שני כפתורים

ז’קט בלייזר עם שני כפתורים לגברים הוא הדפוס הנפוץ ביותר אך חומר מעוצב ושרוולים מסוגננים נותנים מראה ייחודי למראה. התאמה מצוינת עם ג’ינס וטיז קז’ואל ג’קט הבלייזר בהחלט יעניק מראה מגניב.

5. מעיל בלייזר צווארון בגודל 20 אינץ ‘:

מעיל בלייזר צווארון 20 אינץ '

בלייזר מעיל נשים בגזרת צווארון בגודל 20 אינץ ‘הוא בגד מעצבים מהמם. זוג מכנסיים ישרים נראה מדהים. חולצה מפונפנת מתחתיה מעניקה את המראה האולטימטיבי לאישיות. מעל ומעבר הצבע הכחול כהה הוא סגנון מסיבה מושלם.

6. מעיל קטיפה קורדרוי קטיפה Slim Fit:

מעיל קטיפה קורדרוי מקטיפה Slim Fit

קורדרוי וקטיפה הוא הבגד העשיר המעשיר את האישיות במראה הייחודי שלו. המגע הקטיפתי העשיר של מעיל הבלייזר לגברים עם עבודת תיקון בצבע כפול נראה בלייזר בסגנון מסיבה נפלא ממה שניתן ללבוש על לבנים.

7. ז’קט בלייזר כפתור אחד 24 אינץ ‘:

מעיל בלייזר אחד עם כפתור אחד

מעילי נשים וסגנון בלייזר בגודל 24 אינץ ‘אחד הם בחירה ייחודית אך אהובה מאוד על נשים רבות. צבע חאהי חום נראה מדהים למראה מסיבה מקצועי. הצווארון הזקוף והשרוולים המכופתרים והכיסים מעניקים מראה מעוצב לז’קט הבלייזר.

8. מעיל כותנה צבאית כותנה:

מעיל בלייזר צבאי כותנה

מעילי בלייזר צבאיים לגברים ייחודיים עם התכונות השונות שלו. הגוון העשיר של גוון אפרפר ועיצוב כיס גבוה בכפתור מלא של הבלייזר נראה שונה מהשאר. ניתן ליצור תמונה חזקה עם דפוס כזה של מעילי בלייזר.

9. חליפת ז’קט בלייזר עם קצוות גבולות לנשים:

חליפת מעיל נשים בליידר גבול מפוצלת

מעילי נשים ועיצובים של בלייזר אפשר לגרום לעיניים מרהיבות להפליא עם רעיונות דינאמיים פשוטים אך יוצאי דופן. בלייזר גבול מעוגל על ​​הצווארונים נראה אישיות כל כך יפה וחמוד למראה על נשים. מכנסיים תפורים דומים באותו צבע מעניקים מראה מקצועי אך עם נגיעה נשית לתחפושת.

10. בלייזר מעיל חאקי מעור רך:

בלייזר מעיל חאקי מעור רך

בלייזר בג’קט בגוון חום עור רך לגברים נראה כל כך מהמם ומגניב שבעזרתו אפשר ליצור סגנון מהמם. הכיסים הגדולים והשרוולים המפותלים נראים מדהימים ומסוגננים. גברים יכולים ללבוש בלייזר כזה מעל ג’ינס וחולצת טריקו לבנה בהירה.

11. מעיל בלייזר ארוך וחמוד וחמוד:

מעיל בלייזר ארוך וחמוד

חומר רך וחמוד בצבע ורוד בהיר מחויט מעל מעיל לנשים נראה כל כך יפה למראה מסוגנן. מעילי נשים ובלייזרים יכולים להפוך למדהימים כל כך בעיצובים כאלה. ניתן ללבוש את מעיל הבלייזר הארוך הוורוד הבוהק על חולצות טריקו נשיות בהירות כדי להראות מראה מבעבע.

12. ז’קט בלייזר טוקסידו לחתונה:

מעיל טוקסידו לחתונה חגיגית

חגיגות וחגיגות מזמינות את העיצובים המדהימים שאינם נלבשים באופן קבוע. מעיל בלייזר טוקסידו מעוצב לגברים יכול להיות האפשרות הטובה ביותר לנדנד את הרצפה. בלייזר מאיר בצבע אפור-שחור בוהק נראה נהדר לסגנון מסיבה. לבוש מעל חולצת ומכנסיים של מיקס אנד מאץ ‘ההלבשה מנצחת את הבמה.

13. מעיל בלייזר גבוה עם כיס נשים:

מעיל בלייזר עם כיס גבוה לנשים

נשים בעלות מראה נעים ותכונות גוף בהחלט יכולות לזרוח גבוה עם מעיל בלייזר שחור בגבול שחור. למראה מקצועי אך מסוגנן נשים יכולות ללבוש מעיל בלייזר כזה מעל חולצות שמלה מעוצבות. הז’קט בעל החיתוך הדק התפור עם כיסים גבוהים ייראה דינמי בוודאות.

14. בלייזר מעיל ספורט Slim Fit:

בלייזר מעיל ספורט Slim Fit

אירועי ספורט מביאים את אופנת הבליינים והז’קטים התואמים להפליא את המצב. בלייזר מעיל ספורט בג’ייזר לגברים עם בסיס מודפס מעוצב וצווארונים פשוטים נראים מסוגננים ביום ספורטיבי.

15. ז’קט/בלייזר למתיחת פרחים:

ז'קט/בלייזר למתיחת פרחים

הקיץ מחפש את הדפסי הפרחים יותר בכל מיני בגדים שנשים אוהבות ללבוש. למצב המושלם בלייזר מעיל פצצות למתוח פרח נראה התאמה מדהימה לנשים להיראות מגניבות מעל ג’ינס וחולצות טריקו. ז’קט בלייזר קצר עם הדפסי פרחים וגבולות שחורים תואם כל תלבושת.

מעיל בלייזר משולב עם ג’ינס ג’ינס הוא המראה הקלאסי לגברים ולנשים למראה מהמם מזדמן. מעילי הבלייזר שונים למדי ממעילי הספורט למשל. מעילי הבלייזר הם אחד או שניים מכופתרים עשויים כמעט צמר רך או פלנל צמר, שק הופ עם כפתורים מעוצבים שנראים בהתאמה מושלמת לג’ינס. בלייזר כפול חזה נראה מבריק עם הג’ינס או מכנסיים בצבעים דומים. הסגנון השונה של מעילי הבלייזר תמיד פגום.