25 עיצובי שעון הקוקיה האחרונים והטובים ביותר עם תמונות בשנת 2021

עיצובים של שעוני הקוקייה מיוצרים ברובם בעבודת יד מעץ ואורן כחומרי גלם. הם מעוצבים כדוגמת התבנית המסורתית וגם מעוטרים בעיצובים פרחוניים מצוירים ביד. השתמש ברכיבים כמו גלגל טחנות נעים, צייד, נגנים, גג רעפים, להקת מיניאטורות של רקדנים וגם צמוד עם מעט חיות בית ופרא אחרות. עדיף שהם עשויים מחוגות עץ. השעונים מונעים על ידי תנועה מכנית של יום אחד או שהם יכולים להיות אמינים בסגנון היצרן שעשוי להתמודד עם מפרטי גרסאות.

עיצובים מגניבים של שעון הקוקיה בהודו:

להלן 25 עיצובים שעוני הקוקיה המודרניים שלנו עם תמונות. בואו נסתכל עליהם.

1. עיצוב שעון קוקיה ליער השחור מעץ:

עיצוב שעון שעון קוקיה ליער השחור מעץ

קבל את העיצוב הטוב ביותר של שעון קוקיה מודרני בעל חוגה מעץ, ידיים מעץ, ותכונות של ציפורים מעץ. הוא מורכב ממצב כיבוי לילה שמכבה אוטומטית את הצליל שלו מהשעה 21:00. עד 7:30 בבוקר שעון זה עוקב אחר תנועת ה- REGULA המכנית המסופקת על ידי המותג שלו. יש בו את המנגינות כגון- Happy wanderer ו- Edelweiss- שהן המנגינות שמשתנות כל שעה בין השוטר המאושר לאדלווייס לחילופין.

2. שעון קיר קוקיה משטח חלק:

שעון קיר לקוקו משטח חלק

שעון הקוקייה הייחודי המותג הזה משתמש בחומר מובטח באיכות ובטכנולוגיה אופנתית בהתאם לתקן התעשייה שלו. היא כוללת מודעה במראה אלגנטי אופנתי וניתנה בגימור עדין במראה שלה. השעון בעל משטח חלק הכולל את כל הקצוות ללא פינות חיבור חדות. אפשר לקשט את קיר ביתם עם השעון הזה בציפיות הגבוהות ביותר.

3. שעון קוקיה מעץ ארנב רב צבעים:

שעון קוקייה מעץ ארנב רב צבעוני

הנה שעון הקוקייה הקטן בצבע ארנב רב צבעוני עם תנועה מכנית הניתנת לצילום. הוא נעשה עם פסל עץ בצורה גיאומטרית. אורך השעון הוא 410 מ”מ עם רוחב של 350 מ”מ. לסוג התצוגה יש מחט ועוקב אחר סגנון הדמות המצוירת. יש לו צורת פנים אחת עם סגנון תכונה עתיק. הוא מיוצר באמצעות במבוק ועצים איכותיים אחרים. הסט כולו שוקל כ- 2500 גרם.

4. שעון קוקיה לבן של היער השחור:

שעון הקוקייה הלבן של היער השחור

שעון הקוקייה הטוב ביותר בצבע היער השחור הלבן הוא במדידה של בערך גובה: 19 ס”מ, רוחב: 14 ס”מ/עומק: 8 ס”מ/3.1 אינץ ‘. המשקל הכולל הכולל של כ 0.7 ק”ג. לשעון זה יש תנועה המופעלת באמצעות סוללה שעובדת ללא טרחה. יש לו גם את התכונה של מצב כיבוי לילה ידני. הוא מורכב מחוגה מעץ. יתר על כן, הוא עושה שימוש בשתי סוללות AA מיניון. זמן הפעולה של הסוללות יכול להגיע מעל לשנה.

5. מטוטלת שעון קוקייה מסורתית:

מטוטלת שעון קוקייה מסורתית

גלה את הדגם החדש של שעון הקוקייה הישן בעל תבנית מסורתית הכוללת מטוטלת. המטוטלת עשויה גם היא מאותו חומר כמו כל הסט. שעון העץ משתמש באותה תנועה מכנית שממותגת כמו התנועה המכנית הקוורץ. הקוקייה המצורפת בו מצייצת בצליל יפה והיא מכוונת את התבנית המתנדנדת והלא מתנדנדת של המטוטלת.

6. עיצוב שעון קוקייה וינטאג ‘בן 8 ימים:

עיצוב שעון קוקייה וינטאג 'למשך 8 ימים

זהו אוסף פנטסטי של שעון קוקיה ייחודי, המגולף פשוטו כמשמעו ביד ונבנה תוך שימוש באומנות מיומנת. שעון זה עומד על 21 אינץ ‘גבוה לא כולל המשקולות והמטוטלת, שאמורה להיות הגדולה ביותר בסדרה שלה. לתנועה המכנית יש לוחות עץ וסיכות עששיות. זוהי דוגמה נחמדה לעיצובים המסורתיים של שעון הקוקיה של המאה ה -19. הגילופים והקישוט מעוצבים בסגנון עתיק במקור.

7. שעון קוקיה מוזיקלי עם דלת כפולה:

שעון קוקיה מוזיקלי עם דלת כפולה

הפוך את מבטך אל שעון הקוקייה הטוב ביותר בדלת הכפולה שעובד בתנועה של יום אחד. זהו דגם בעבודת יד עם הציורים שנעשו גם הם באופן ידני. יש לו גג רעפים עם גלגל טחנות נע. הדמויות המוצגות כמיניאטורות על פני השעון הן של הציידים והמוזיקאים. הוא בעל חוגה מעץ עם משקולות מתכת ומטוטלת עלים מעץ. הסט המלא של דפוס זה ניתן לגימור אגוז כייחודיות שלהם.

8. שעוני קוקייה מסורתיים מגולפים בעבודת יד:

שעוני קוקייה מסורתיים מגולפים בעבודת יד

להלן ציפורי הקוקייה המסורפות המגולפות בעבודת יד ועלי גפן שאושרו בשעון הקוקייה הגדול הזה. לפי הזמן, הקוקייה מתקשרת פעם אחת גם בחצי השעה ובשעה המלאה. ביצוע השעון מגיע עם תעודת אותנטיות. היצרן מבטיח את החוויה של 6 דורות. תנועת השעון כוללת מנגנון סיבוב שבועי בן 8 ימים. זה עובד גם עם תנועת שביתת מתלים רגולה עם מצב כיבוי לילה. על לוח השעון חוגה מעץ בקוטר 3 1/4 אינץ ‘(8 ס”מ) ובידיים מעץ. הצבע בגוון אגוז ומגיע עם מדידה של גובה: 11 1/2 אינץ ‘(32 ס”מ), רוחב: 9 3/4 אינצ’ים (25 ס”מ) ועומק: 6 1/4 אינצ’ים (16 ס”מ).

9. עיצוב שעון קוקיה לחג המולד עליז:

עיצוב שעון חג המולד של חג המולד עליז

אין ספק שהדגם הזה יעשה אותך במצב רוח עליז עם פריט אספן קוקה קולה המפורט והמעוצב שלו. דגם זה הוא שעון הקוקייה הטוב ביותר עם תנועה אנלוגית של קוורץ. בכל שעה יוצא דוב הקוטב של קוקה קולה לצלילי “תמיד קוקה קולה”. ליצירה זו של שעון מיני קוקיה יש צליל ועיטור אקשן אותנטי באמת הניתן להצגה על עץ המרפסות שלכם בעיצוב מתאים. שעון מסוים זה מודד כ- 5-1/4 “רוחב x 2-1/2” D x 6 “H.

10. שעוני קוקייה קוורץ מעץ טיק חום:

שעוני קוקייה מעץ קוורץ מעץ טיק

גרמו לקיר שלכם לשיר עם הגרסה המעניינת הזו של שעון הקוקייה הטוב ביותר שניתן לתלות אותו באופן ייחודי בכל אחד מקירות ביתכם המתוק. הם בסגנון ייחודי וגם במראה אופנתי. זה נכלל בקטגוריה של עיצובים של שעוני קוקייה גדולים עם מידות הנעים באורך -12 אינץ ‘, רוחב-3.5 אינץ’ וגובה -18.5 אינץ ‘. הוא עשוי מעץ טיק ואין צורך בהרכבה גדולה.

11. עיצוב שעון ינשוף ינשוף רגולה:

עיצוב שעון ינשוף של ינשוף רגולה

סוג זה של שעון קוקייה גדול של ינשוף הוא בעל מראה אלגנטי ויש לו גם כמה תרחישים חזקים. זה מתגבר על נושא היער השחור ועובד עם תנועה מכנית REGULA. שעון זה ממוצא גרמני עוקב אחר האותנטיות של המדינה ונותן את מראה הגימור הטוב ביותר. יש לו מצב כיבוי לילה שהופך את השעון לשקט אך צריך להיעשות ידנית עם מנוף.

12. שעוני קוקייה ורודים הניתנים למיחזור:

שעוני קוקייה ורודים הניתנים למיחזור

תהיתם איך יהיה שעון קוקייה ייחודי ורוד עם המראה המדהים שלו? להלן המצגת של שעון הקוקייה הוורוד המוצל באמת 100% למחזור. שעון הקוקייה הזה מתוצרת אמריקאית הוא במידות של 7.75 “x 11.75” x 2 “. זהו שעון קוקייה קלאסי מצויד שהטיס את הלול, ללא קוקיה. הוא נהדר לחדרי מעונות, חדרי ילדים או כל חדר אחר שזקוק ליצירה דקורטיבית מהנה. שעון זה בנוי מקליל קל ועם קרטון 3 מ”מ עמיד. הוא עושה שימוש בתנועת שעון קוורץ.

13. שעון קוקיה של סבא בנושא יער:

שעון קוקיה של סבא בנושא יער

זהו שעון הקוקיה הטוב ביותר בסבב יער עם משפחת דובים ועיט. שעון זה מיוצר בעבודת יד ומגולף במשפחת דובים, מוזיקה ורקדנים. הוא הבזיק את הקוקיות בראש כל שעה ומנגן אחת משתי המנגינות. הוא מיוצר בכוונה ביד עם אומן גרמני בעל הנושא של היער השחור.

14. עיצוב שעון קוקו עומד עומד:

עיצוב שעון קוקו עומד עומד

האוסף המדהים הזה של שעוני הקוקיה הגדולים -גובה: 98 ס”מ/38.6 אינץ ‘, רוחב: 60 ס”מ/23.6 אינץ’ ועומק: 30 ס”מ/11.8 אינץ ‘. זה עובד עם תנועה מכנית קיצונית ארוכת חיים של מתלים. לשעון יש תנועת זמן ריצה בת 8 ימים שצריך לסיים פעם בשבוע. מנגנון השעון מאפשר לסובב את הידיים שמאלה וימינה מבלי לסכן את מכניקת התנועה.

15. שעון קוקיה מצחיק אגוז כהה:

שעון קוקיה מצחיק בצבע אגוז כהה

אם אתה אוהב לחקור שעון קוקיה מגניב ומצחיק, אז הנה האוסף הטוב ביותר. יש לו את התנועה המופעלת באמצעות סוללה עם לילה ידני ואוטומטי. יש לו שתים עשרה מנגינות שונות, חלקן- מצעד חוטבי הווד, נווד שמח, טרינק ברידרליין טרינק, במינכן steht ein Hofbräuhaus, For Elise. לוח השעון הזה מורכב מחוגה מעץ בקוטר 3 1/8 אינץ ‘. יש בו צלמיות רוקדות כמו צלמיות היער השחור מעץ. הוא עובד עם שלוש סוללות C והוא בעל צל אגוז.

16. שעוני קוקיה צעצועים לעופות:

שעוני קוקייה צעצוע לעופות

לפניכם האוסף הדרמטי של סדרות שעוני הקוקיה שמיועדות במיוחד לחדרי ילדים. זהו סוג הצעצועים של שעון הקוקיה שיש לו את הנושא של קוקיה העוף של ויקטוריה פול. הם מספקים את התרחיש של חווה בנוגע לקטגוריית הצעצועים.

17. שעוני קוקיה של ציפורים צבעוניות:

שעוני קוקייה של ציפורים צבעוניות

שעון הקוקייה המודגש עוקב אחר תנועת סיום השעון של 8 ימים. הוא מוצג עם ציפורים צבעוניות עם גילופים יפים שעשויים בעבודת יד. הדלת הקטנה והחמודה של השעון הזה נפתחת בציוץ חמוד של ציפורי הקוקיה. הוא שר הן מחוץ לשעה והן לחצי השעה. המידות המדויקות של השעון נמדדות ככאלה- 44 ס”מ גובה x 29 ס”מ רחב.

18. מוסיקאי ורקדני היער השחור שעון קוקיה:

מוזיקאי היער השחור ורקדני שעוני הקוקיה

תסתכל על שעון הקוקיה המגניב הזה שיש לו את הנושא העכשווי בעקבות היער השחור עם להקת אופה וזוגות רקדנים. יש לו 4 מספר כוחות מגבשים עם זוג רקדנים רומנטי. החוגה והידיים עשויות עץ. השרשראות וחלקי מתכת אחרים הנראים בשעון הקוקייה המוזיקלי הזה משופצים בצבע כהה.

19. גורי חתולים ושעון קוקיה מקסימים:

חתלתולים מקסימים ושעון קוקיה לחתולים

זה נכון ששעונים אלה מקבלים את פרט הסצנה ואת המידות כאשר גורי הגורל המצוידים בשרף עשויים לשחק על בסיס השעון. זהו שעון קוקיה נושאי מייפל עם אותנטי הכולל חתלתולים שובבים מסביב לארון שעון הקוקו הקלאסי. קרדינל אדום מפוסל ייחודי המעוצב בצורה מבריקה יוצא להודיע ​​על השעה עם שיר ציוץ.

20. שעון קוקייה עתיק בלעדי:

שעון קוקייה עתיק בלעדי

סוגים אלה של האוסף הבלעדי של שעון הקוקיה הודו מגולפים במושגים מפורטים ועמוקים מאוד. הקוקייה המגולפת ביד נעה ומרימה את כנפיו לשיר במגרש יפהפה. לשעון יש מצב כיבוי לילה ידני והוא מוכתם בעץ אלון כהה. הוא גם עבר טיפול בשעווה קשה מיוחדת. יתכן ואין לך ספק שכל הגילופים חתומים ביד.

21. שעוני קוקייה בקתה צבועים ביד:

שעוני קוקייה בקתה צבועים ביד

גלה את שעון הקוקייה המגניב והמיוחד הכולל תנועה מכנית שפועלת במשך יום אחד לפני שתצטרך לסיים את השרשרת. עיטורי היצירה הייחודית הזו מגולפים בעבודת יד וצבועים גם הם ביד, מה שהופך כל אחד מהמקוריים והייחודיים. יש מתג ידני המאפשר לך לכבות את צליל הקוקיה אך לא להפריע לתנועת השעון. גודלו 20X16 ס”מ (8 x 6).

22. עיצוב רקדני רקדנים מסתובבים האנטר:

רקדנים מסתובבים האנטר עיצוב שעון קוקייה

זהו שעון הקוקייה התנועתי המכני בן 8 הימים הכולל רקדנים מסתובבים. יש לו גם אפשרויות כיבוי לילה ידניות. הוא מגיע עם שני שירים נפרדים בכל שעה. הם כלומר- אדלווייס והנדוד המאושר. יש לו מטוטלת בדוגמת בורג עם גזע הפליז.

23. שעון הקוקייה של אדלווייס מקנן:

שעון קוקיה אדלווייס מקנן

עשה את הבחירה שלך עם המנגנון הטוב ביותר לתנועה 24 שעות. זוהי יצירה בעבודת יד באיכות גרמנית ויש לה את השביתה של שעה וחצי שעה עם ציפור קוקיה המופיעה ממנה. הוא כולל גובה של כ -12 אינץ ‘. כאן בשעון זה נפתחת דלת שנייה עם פסלון מוזיקאי ומנגינות אדלווייס שמתחילות לנגן גם בשעה וחצי שעה..

24. שעוני קוקייה עתיקים מכניים ליום אחד:

שעוני קוקייה עתיקים מכניים ליום אחד

תרים את מבטך עם השעון הזה המתפקד באופן ייחודי בגלל העיטורים שלו פשוטים ומפוכחים יחסית. הוא נמדד במידות של h x b x d = 48 x 35 x 20 ס”מ. השעון עובד עם מנגנון התנועה של יום אחד.

25. עיצוב שעון עוגיות עתיק מעוצב במלואו:

עיצוב שעון עתיק עתיק מעוצב במלואו

אחרון חביב, גלה את התכונות החדשות של גרסה יוצאת דופן זו של שעון קוקיה. זוהי גרסה ייחודית ש -3 מיתרים צמודים לה עם מנגנון השעון הפשוט 24 שעות. זוהי גם מטוטלת המכה בצליל ציוץ של ציפורי הקוקיה. המטוטלת עשויה גם היא מעץ עם כל הסט.

ברוב העיצובים של שעון הקוקיה הנדונים כאן יש בית היער השחור הטיפוסי או חוטב עצים שחוטב עצים בשעה בזמן לקריאת הקוקיה והד שלו. אחת מתוך 12 מנגינות מתחלפות שונות נמשכת כאן בכל הגרסה והדגמים. יש גם מתן חיישן אור שמכבה אוטומטית את צליל הקוקיה ואת המוזיקה בלילה. או שבמקרים מסוימים, ניתן לכבות אותם בכל עת באמצעות מתג ידני.