15 עיצובים אחרונים וטובים ביותר לשעון קיר עם תמונות

שעון ביתי הוא חלק חשוב בבית שלך. לקשט אותו עם כמה מהסגנונות הטובים ביותר. ישנם עיצובים רבים של שעוני קיר לבית בטווחים שונים. אתה יכול לבחור בהתאם לתקציב שלך. העיצובים הפופולריים ביותר הם מסוג וינטג ‘וגם הם מעט יקרים. אתה יכול לבחור את אחד שאתה אוהב ולהפוך את הבית שלך ליפה.

עיצובי שעון קיר הבית בהודו:

בואו למצוא כאן עם 15 עיצובים ייחודיים של שעון קיר ביתיים עם תמונות. בואו נסתכל אליהם.

1. שעון קיר ביתי יפה:

שעון קיר ביתי יפהפה

האם אתה מוכן לנסות משהו חדש בבית שלך? נסה את שעון עיצוב הבית השחור המעוצב להפליא עם עיצובים קריסטל עליו. לוח השעונים קטן, אך העיצוב החיצוני נראה מפואר ויקר. יש עגול כסוף באמצע בו ניתן לראות את המחטים ומסגרת שחורה חיצונית.

2. שעון קיר בית וינטג ‘אנלוגי:

שעון קיר בית אנלוגי וינטג '

עבור חובבי עיצוב וינטאג ‘שעוני הקיר בעיצוב הבית הם שעון הקיר המושלם בעיצוב הבית. זהו שעון מסוגנן עם חוגה אנלוגית עם ספרות רומיות והוא יכול ליצור ניגודיות טובה מול פנים השעון הכפרי. שעון זה מעוצב עם מסגרת שחורה עם מגע וינטאג ‘.

3. שעון קיר ביתי לעיצוב יוגה:

שעון קיר ביתי עיצוב יוגה

נסה את עיצוב שעון הקיר הזה בנושא יוגה. אתה יכול לנסות את זה כדי לקשט את החדר שלך. בשעון זה, אתה יכול לראות תנוחות יוגה שונות כחוגים. נסה את השעון העכשווי ההתעמלותי הזה בחדר שלך והוא תמיד יזכיר לך כושר.

4. שעון קיר לבית ציפורים קטנות:

שעון קיר לבית ציפורים קטנות

זהו עיצוב בית דקורטיבי של שעון קיר. עיצוב שעון ציפורים קטן ויפה הוא שעון בסגנון עתיק עם סגנון פסטורלי. זוהי ערכה מרובת חלקים ותוכלו להצטרף בקלות לכל החלקים בבית. השעון עשוי מחומר פלסטי ועליו ספרות. נסה זאת במסדרון שלך, במדרגות וכו ‘.

5. שעון תפאורה של מלחמת הכוכבים:

שעון תפאורה של מלחמת הכוכבים

אלו הם שעוני הקיר היפים לביתך. הוא עשוי מחומר עץ ואלומיניום. אתה יכול להשתמש בו לקישוט הבית או המשרד שלך ולהעניק לו מראה עכשווי. צבע העץ הטבעי משתלב עם צבע הקיר והוא תואם כל צבע קיר.

6. שעוני קיר לבית מסורתיים:

שעוני קיר לבית מסורתיים

זהו סוג שעון בית מסורתי מסוגנן שתוכל לבחור לביתך. לשעון זה יש מסגרת פלסטיק והוא מסוג קל משקל. יש מספרים רומיים ומסלול דקות בתוך השעון. אבל המסגרת נראית כמו עץ ​​ותשפר את היופי של הקירות שלך.

7. שעון קיר דקורטיבי לקפה חם:

שעון קיר דקורטיבי לקפה חם

האם אתה מחפש עיצוב מתאים לשעון המטבח? זה מה שאתה מחפש. שעון קיר זה מעוצב בקפה חם עשוי מחומר פלסטי ועם חוגה קטנה. השעון קטן ועליו ספרות. אתה יכול לקבל מראה מטבח טוב יותר עם שעון קיר מעוצב באלגנטיות זו.

8. שעון קיר אדריכלי מלכותי:

שעון קיר אדריכלי מלכותי

אם אתה רוצה לנסות משהו מיוחד לבית או למשרד שלך נסה את עיצוב שעון הקיר האדריכלי המסורתי הזה. הוא עשוי מחומר עץ מעוטר. העיטורים בשעון מאוד יפים עם חוגה לבנה עם ספרות. הפוך את זה לשעון הקיר שלך וקבל שבחים מכולם. מסגרת חיצונית בעבודת יד היא גם אלגנטית מאוד.

9. עיצוב שעון קיר ייחודי לבית:

עיצוב שעון קיר ייחודי לבית

כאשר אתה רוצה לקשט את הקיר שלך עם שעון מדהים זוהי הבחירה הטובה ביותר. זהו שעון קיר עכשווי בעל מראה עכשווי. החוגים פתוחים ומכילים רק את הספרות. העיצוב הפנימי מציג את המכונות עם חוגות. בדוק את זה וקבל אותו אם תרצה. זה יחזיר אותך לימים עתיקים.

10. שעון קיר מודרני לבית:

שעון קיר מודרני לבית

זהו עיצוב שעון קיר דקורטיבי עבורך. זהו עיצוב שעון עץ עם ספרות רומיות וחוגות שחורות ויפות. רקע השעון לבן ועלוב עם גימור גרגר עץ. אתה יכול להשתמש בו בכל חדר כדי לקבל את המראה העצוב והאלגנטי הישן הזה. תן את המראה הטוב ביותר לבית שלך ועטר את טעם הבחירה שלך.

11. עיצוב שעון קיר מותך:

עיצוב שעון קיר מותך

קנה את שעון קיר ההיתוך הגדול הזה כדי לתת מראה טוב יותר לבית שלך. שעון צבעוני עם הרבה צבעים ומספרים כתוב במילים. מחוון הזמן יפה מאוד עם מסגרת עץ. אתה יכול לקשט את הבית שלך עם השעון המפואר הזה. זה ייתן מראה עתיק לקירות שלך.

12. שעון קיר עיצוב פרחים:

שעון קיר עיצוב פרחים

זהו שעון קיר יפה בעיצוב פרחים. אתה יכול להשתמש בשעון עיצוב הבית הזה כדי לקבל את פני האורח שלך. שמור אותו בחדר האורחים וכולם יאהבו את הבחירה שלך. יש חוגה עגולה שחורה עם נקודות ועיצוב הפרחים נעשה עם גבישים לבנים. זה יגרום לבית שלך לזרוח.

13. טווס יהלום מפואר – עיצוב שעון קיר לבית:

טווס יהלומי מפואר - עיצוב שעון קיר לבית

קבל את עיצוב השעון העתיק הזה עם טווס כדי להפוך את החדר שלך לאטרקטיבי. זה מעוטר ביהלומים וקריסטלים בצבעים שונים מה שהופך את השעון לצבעוני. גופו עשוי קריסטל ומתכת אקרילית והשטח החיצוני זהוב והחוגה הפנימית בצבע לבן. על הלוח יש מספרים והמחט בצבע זהוב.

14. שעון קיר מזכוכית לבית:

שעון קיר מזכוכית לבית

כאשר אתה רוצה לעצב את הסלון שלך עם שעון בעיצוב הבית אתה יכול ללכת על סוג זה. זהו עיצוב שעון מפואר עם משקפיים והוא נראה כמו שמש. האזור החיצוני הוא בעל זכוכית בצורת עין. יש לו מחטים שחורות התואמות את הרקע הזכוכית הזה ומעניקות לו משיכה טובה. אתה יכול לראות את היופי של זה במהלך הלילה.

15. שעון קיר יצירתי לבית:

שעון קיר יצירתי לבית

האם אתה צריך לנסות משהו יצירתי לעצמך? זהו עיצוב שעון יצירתי שנראה פשוט ומפואר. אבל הרקע העיצובי הוא צבעוני. המחט לבנה על רקע צבעוני. המסגרת החיצונית עשויה מחומר פלסטי. קשט את הסלון או חדר המיטה שלך עם שעון קיר זה וגרם לקיר להיראות מצוין.

כל עיצובים של שעון קיר לבית לעיל הם כמה סוגים שונים שתוכלו למצוא בסעיף זה. כאן כללנו כמה סוגים זמינים שבעזרתם תוכל לעצב את הקיר שלך. רוב השעונים הם מהקטע עיצוב הבית. אבל העיצובים הפופולריים הם סוגים עתיקים.