מותגי החזייה הטובים ביותר של Demi Cup הזמינים בהודו – 8 המובילים שלנו

יש לנו 29 סוגים שונים של חזיות הזמינות בשוק של הודו. כל המותגים מעצבים את העיצוב שלהם בסוגים אלה בלבד. לכל חזייה יש סגנון ויש בה כמה סגנונות משנה. חזיית הדמי-כוס היא גם אחת מבין 29 סוגים.

מהי חזיית כוס דמי:

חזיית כוס דמי פירושה חזיית כוס חלקית הידועה גם בשם חזיית מדף או חזיית מחשוף המכסה כשליש מהחזה. חזייה זו מתאימה רק לבגד החיצון הנמוך. חזיות קיימות אפילו עם כוס דמי מרופדת. אחרי כמה חזיות מותגי גביע דמי בהודו יש להלן:

החזיות הטובות ביותר בגביע דמי בהודו עם תמונות:

1. DKNY:

מותגי demi-cup-חזייה

DKNY מושקת בניו יורק על ידי מייסדת דונה קארן בשנת 1984. מוצריה הם מוצרי אופנה עם מוצרי עור ושעונים. בדים של DKNY מכילים ניילון, אלסטן. הכוסות עשויות ניילון ואלסטאן. תחרה עשויה ניילון, אלסטן ופוליאסטר. הוא מכיל מיקרופייבר רך עם מחשוף רב.

2. קלווין קליין:

חזיות בסגנון Demi-Cup 2

קלווין קליין היא תעשייה של הלבשה, בושם ואופנה. הוא הושק בשנת 1968 על ידי קלווין קליאן במדינת ניו יורק. לקלווין יש הרבה אוספים כמו חזיית חולצת טריקו, חזיית Push-Up של Naked Touch מה היה כל כך הרבה. כל האוספים האלה הם בסגנון דמי-כוס. בסגנון זה, רצועות מומרות לסגנונות שונים. חזיות דמי-כוס אלו הן כוסות מיקרופייבר חלקות ומתוחות עם כיסוי.

3. שאנטל:

חזיות בסגנון Demi-Cup 3

Chantelle נוסדה על ידי פרנסואה אוגוסט גמיצ’ון בצרפת בשנת 1876. מוצריה הם חזיות, תחתונים, הלבשה תחתונה והלבשה תחתונה. יש לה אוספים שונים כמו מרווח דמי אשליה, חזיית חולצת טריקו קצפת מדמואזל, תודה דמי וכו ‘כולם סגנונות כוסות דמי. הכוסות עשויות מבד מרווח עם רצועות מתכווננות חלקית. יש לה רצועות ספגטי עם פירוט תפרים מנוגדים וכל אלה מעוצבים בצרפת.

4. נטורי:

חזיות בסגנון Demi-Cup 4

נטורי היא אחת ממעצבות האופנה לנשים שיוצרו בניו יורק. היא נקראה על שם מייסדה ג’וזי נטורי בשנת 1977. יש לה הרבה אוספים עם סגנונות כוסות דמי שונים כמו חזיית הריון, נוצות קדמיות של נוצות, חזיית חולצת טריקו מאופקת וכו ‘. היא מייצרת את החזיות עם בדים כמו בד, כותנה, ספנדקס. ופוליאסטר עם תחרה יפה, קלע ורקמה. ניתן לייבא מוצר זה ממקורו. זוהי אחת החזיות הטובות והמושלמות ממותגות לנשים ולבנות.

5. ספנקס:

חזיות בסגנון Demi-Cup 5

ספנקס היא תעשיית הלבשה שנוסדה באטלנטה ג’ורג’יה בארה”ב על ידי שרה בלאקלי ב -15 בפברואר בשנת 2000. זוהי חברת הוקייפ אמריקאית. ההתמחויות שלה הן בגדים כולל בגדי גוף. לספנקס אוספים שונים בסגנון דמי-כוס. האוספים הם חתימת כרית כרית ב Push-up, סטרפלס, Racerback, Boostie-Yay וכו ‘. זה סיב מתיחה סופר רך הכולל ניילון וספנדקס.

6. באלי:

חזיות בסגנון Demi-Cup 6

באלי היא תעשיית הלבשה שנוסדה בשנת 1927 בארצות הברית. מייסדה הוא שרה שטיין. מוצרי המותג האלה הם חזיות, תחתונים, הלבשת שינה והלבשה. היא מייצרת סגנונות חזיות שונים ביניהם חזיית דמי-כוס היא גם סגנון אחד. חלק זה מהווה אוספים בסגנון דמי-כוס, חלקן הן חזייה נטולת חוטי נוחות המהפכה, חזיית גג נפתחת להפיכת נוחות וחיות אותה עם חזייה חינם וכו ‘עם סגנון אחר. כל קולקציה תהיה ייחודית עם סגנון משלה. בדיו ניילון, ספנדקס ופוליאסטר. כרית הכוס שלה מכילה 100% קצף פוליאוריטן.

7. קוסבלה:

חזיות בסגנון Demi-Cup 7

קוסבלה הקימה בשנת 1983 באיטליה. זהו מותג הלבשה תחתונה יוקרתית במטה מיאמי. נוסדה על ידי ולריה קמפלו. יש לו הרבה אוספים בסגנון. ביניהם אוספי סגנון ה- demi-cup הם חולצת טריקו נטולת מיקרופייבר, חולצת טריקו להמרה Soire, Never say Never Compile, Trenta Bralette עם סגנונות שונים. יש לו מרווח קל לנשימה. הבדים כוללים ויסקוזה, ספנדקס ופוליאמיד.

8. אניטה:

חזיות בסגנון Demi-Cup 8

אניטה נאמרת כאחד המותגים הטובים ביותר שניתן לסמוך עליהם מימי קדם. כפי שהוא הושק בשנת 1886. יש לו אוספים שונים במותג שלו. בד כוס הדמי מכיל ניילון ואלסטאן עם מיקרופייבר נמתח עם כוסות חלקות מעוצבות חלקות.