כיצד להכין חבילת שיער אמלה

אמלה הוא פרי עשיר מאוד שיש בו מספר טובות. זהו פרי קל לשימוש ומועיל. ניתן להשתמש באמלה במספר דרכים להפיק ממנה הטבות. זה טבעי וזה דבר טוב כי זה מכיל ויטמין C.

בעזרת זה ניתן להכין מספר חבילות וגם מסכות שיכולות לעזור מאוד להפוך את השיער למבריק ומבריק. לאנשים שאינם אוהבים להשתמש בצבע המלאכותי הקיים בשוק המגיעים בצורות חמצן או אבקה, זה יכול להיות דבר טבעי טוב עבורם.

חבילת שיער אמלה

ניתן לרכוש את אבקת פרי האמלה הזה או להשתמש בהם טריים. עם זאת, זה אינו זמין בכל עונות השנה. זהו פרי עונתי ולכן יש לקנות אותו ולאחר מכן להשתמש בו טרי כאשר הוא זמין בשוק המקומי ממוכרים מקומיים.

איך להכין חבילת שיער אמלה גולמית:

ישנן מספר דרכים בהן אדם יכול להשתמש במשחה הטרייה על הגדילים וזה יכול לתת דחיפה של ויטמין C וגם זה יכול לעזור להבהיר את החוטים. לכן זה טוב לאנשים שרוצים לקבל אפקט מולבן וגם לאלה שרוצים להיפטר מקשקשים..

אדם יכול לקחת קערת אמלס טרייה ולאחר מכן לשטוף אותן בזהירות מתחת למי ברז. אז אפשר לחתוך את אלה באורך כדי להוציא את הזרע הקשה מזה. לעולם אין להשתמש באלה במטחנה עם הזרעים מכיוון שזה עלול לפגוע בלהבי המטחנה. הזרעים קשים מאוד וגם לא יהוו עיסה טובה אם אלה לא יופרדו.

לאחר מכן יש לטחון אלה לעיסה. אין צורך בתוספת מים. אדם יכול להשתמש בשמן זית חם בערך חצי כוס עד שנדרש לפי עובי או אורך המקטעים. אז צריך לערבב את אלה כמו שצריך ואז אפשר לחתוך את הראש וליישם את זה. ניתן לשמור זאת למשך כ -30 דקות ולחבוש כובע פלסטיק למשך כ -30 דקות. אז אפשר לשטוף את זה.

אמלה עוזרת לקדם צמיחת שיער חדשה וגם להיפטר מפתיתי שיער. ניתן לעשות זאת אחת לשבוע עד מספר פעמים בחודש. זה די מועיל עבור רוב האנשים מכיוון שזה עוזר להיפטר גם מזיהומים פטרייתיים.

חבילות שיער אבקת אמלה יבשות:

אריזות שיער אבקת אמלה

  • יכולות להיות תערובות שניתן להכין עם אבקה באיכות טובה של האמלה. אלה טובים לתקופות שבהן זה אינו זמין בטרי. אדם יכול לקנות כק”ג אבקה ולשמור אותו לשימוש קבוע. זה יכול להיות במחיר סביר למדי. ניתן לערבב כ- 4 כפיות מזה עם מים חמים לקבלת עיסה שניתן למרוח על ראש חתך למשך כ -30 דקות.
  • ניתן לערבב כמה כפיות של קמח חמצמץ לזה אם יש לאדם בעיה קיצונית של פתיתים. זה מכיל גם תכונות אנטי בקטריאליות.
  • דבש הוא דבר נוסף שניתן לערבב עבור מי שיש לו יובש כתנאים אלה.
  • אדם יכול גם להשתמש בתערובת שמן זית עם זה ושמן קוקוס כדי להפוך את זה טוב יותר לשימוש.
  • ניתן להשתמש באבקת שיקאקי מאותה פרופורציה וריטה להכנת תרופה לשמפו. אלה עם התערובת היבשה יעניקו ברק, חוזק וגם יקפצו לגדילים. זה יכול גם להסיר או להפחית את האפירה ולהקנות גוון שחור למי שרוצה צביעה טבעית.