איך לעשות חדר כושר

חדרי כושר ומועדוני בריאות הם מהחשובים בעולם שלא רק מרוויחים הרבה כסף, אלא גם משפרים את הסטנדרטים הבריאותיים והכושר שלך. ישנן מספר סיבות מדוע אנשים מצטרפים לחדרי כושר. זה ממריץ ומניע אותך, מקדם ירידה במשקל וגם נותן לך הדרכה וטיפים בנושא תזונה ותזונה. אבל חשוב גם לדעת כיצד עליך להשתמש בחדר הכושר. עיין בפסקאות להלן.

איך לעשות חדר כושר

היה חרוץ:

איך לעשות חדר כושר

לא משנה כמה אתם עייפים ומותשים בחיים, חשוב לכם ללכת לחדר כושר פעמיים עד שלוש פעמים ביום. לאיזה שעה אתה נוסע לא ממש משנה. כל מה שאתה צריך זה קצת מחויבות והמאמץ להמשיך את זה. לך לחדר הכושר לפני שתחזור הביתה אחרי העבודה. זהו השלב הראשון והקשה ביותר לביצוע אך בוודאי ייתן לך תוצאות טובות.

חימום:

איך לעשות חדר כושר

אם אתה מישהו שהולך מדי יום לחדר הכושר, אתה מודע עד כמה חלק מהתרגילים יכולים להיות קשים וזמניים. אז לפני שאתם קופצים לאימון ליבה קשה, עליכם להשקיע עשר דקות בחימום. זה כולל מתיחות; ריצה נקודתית, בעיטות ישב, סקוואט וקפיצות בברכיים.

אל תגזים:

איך לעשות חדר כושר

זה נהדר לדחוף את עצמך ולראות למה אתה מסוגל. אבל אל תגזים בכלום. אתה לא צריך לעשות שלוש עד ארבע סטים אם הרמה שלך לא כל כך גבוהה. סט אחד של עשרים מספיק. אין צורך להרים ציוד כבד אם השרירים שלך מרגישים מתיחות. זה יעזור לך להרגיש טוב יותר ולעשות את הטוב ביותר גם כן.

הגדר לעצמך גבול:

איך לעשות חדר כושר

אל תחשוב על מנוחה בין מכונות. הגבל את עצמך לארבע עד חמש מכונות, אם אפשר שבע. נסה להשתמש במכונות במקום משקולות חופשיות. זה מאוד חשוב לך לפני שתתחיל לפנק זמן לאימון ליבה כלשהו. הם ישמרו אותך בצורה הנכונה.

להתאמן על קבוצות השרירים העיקריות:

איך לעשות חדר כושר

אתה לא צריך תלתלים. ניתן לעבד זרועות בעקיפין על ידי תרגול כתפיים, גב וחזה. ככל שתזיז את משקלך לאט יותר, כך הוא טוב יותר עבורך. אם תמהר, האינרציה הייתה משתלטת ולא תעבוד על כל השרירים שאתה אמור. זכור את הטיפ הזה.

דחוף את עצמך והצטנן:

נסה ללכת מהר ככל שתוכל להזיע. אל תנסה אפילו לקרוא על ההליכון כי זה יאט אותך. לאחר שהתמקמת בשגרה אחת מסוימת, בצע אימון אינטרוולים למשך כשתי דקות והתקרר למספר דקות. אם אתה מתאמן, בנה את האינטנסיביות באיטיות רבה.

גמול לעצמך:

כאשר עבדת כל כך קשה, למה שלא תתגמל את עצמך? לך לבלות קצת בבריכה, להתקלח יפה, ללכת לחדר האדים או לנסות סאונה. זה יעזור לך להרגיש נינוח, רענן והתחדשות רבה.

לאכול תזונה בריאה בבית:

איך לעשות חדר כושר

כאשר אתה בבית, לאכול תזונה בריאה. אכלו יותר פירות וירקות והתרחקו מממתקים ומאכלים מטוגנים. אל תשתה אלכוהול או יותר מדי סודה. נסה לכלול כמה שיותר חלבון.

עשה משהו אחר:

איך לעשות חדר כושר

ביום שאתה מתגעגע ללכת לחדר כושר, אתה יכול לעשות משהו אחר. גם אם זה רק מתאמן במשך חמש עשרה דקות, עשה זאת. תרגילים קטנים תמיד נחשבים. השתמש במדרגות, עשה קצת ריצה נקודתית, סקוואטים וקפיצות.