כיצד ניתן להפחית שומן בקיבה?

שומן בקיבה ממשיך להיות אחת הבעיות הנפוצות ביותר בדור זה. מהג’וקר אדום השפתיים של מק דונלד ועד ההמבורגרים הזנגריים של KFC, מכריכי הרכבת התחתית הארוכים האלה ועד טבעות הבצל האינסופיות במושב של בורגר קינג, בעיית ההשמנה חוותה חשיבות עליונה בשנים האחרונות כשהגרף שהתקבל מראה רק העלייה ועוד קצת עלייה. השמנה היא המונח בו אנו משתמשים עבור אותו ילד שמן בקפיטריה של בית הספר שמנסה להכניס את כל הקאפקייק לפיו.

כיצד להפחית שומן בקיבה

שומן בקיבה הוא המצב של בריאות יתר או קצת יותר מדי שומן מהנדרש, שכעת כבש את העולם בגל פתאומי. לאחר מכן אנו מרימים את קבוצת הגיל לבני הנוער שממשיכים לעקוב אחר עקבות ילדותם לרשתות המזון המהיר הללו, ובכך משפרים הרבה יותר השמנה. עם זאת, עבור חלק מההתבוננות שמתרחשת בסוף גיל ההתבגרות, כך שהנוער עשוי להיות השלב הנשלט אשר שוב מסלים במהירות להשמנה בשנים המאוחרות יותר. אנחנו יכולים לעשות מעגל חיים שלם פשוט על איך השמנה ומוח פועלים בסנכרון כדי ליצור את התוצאה הלא רצויה כל כך..

אז יש כאלה שאין להם שום סימן לשומן בבטן אלא לבטן סיר פשוטה התלויה באופן רופף מעל המכנסיים במידה 38. כנ”ל לגבי נשים כאשר הג’ינס הרזה שפעם הדגיש את הקימורים שלך מעצים כעת את בטן הסיר התלויה שלך. עכשיו עברת לתחתית הפעמון שלך וחשיבה להסתיר את הבטן תפתור את הבעיה. אתה שמן, אתה לא נראה טוב אבל הבלונדיני הגבוה הזה נראה לך שהאקסית שלך מסתובבת בידיים בידיים, אז את בוכה עם אמבט גלידה ועוד קצת בירה ושוב בוחרת בחולצה לבנה רופפת יותר כדי להסתיר את בטן קיץ.

האם אינך רוצה לחזור לאותם ימים שבהם החיתוך שלך גרם לעולם לסובב את ראשיהם כשאתה עוקף, מנעולי הברונטית שלך זורמים באוויר? אתה לא תוהה עד כמה השיער הבלונדיני הארוך שלך היה משתווה עם הבלייזר השחור והצמוד הזה בתצוגת החנות? האם אתה לא תמיד היית רוצה שאתה עדיין יכול לשחק את הבוב המזויף הזה עם המחוך לערב ועדיין כל המשאלות האלה יהיו כך, אם לא נעשה שום דבר בנידון, פיזית? בעוד שחשיבה מנטלית יכולה להביא אותך רק עד כאן, יש חשיבות עליונה שתכיר בעצמך כיצד להפחית את שומן הבטן לנשים מבלי שתדאג להסתיר את הבטן הבולטת שלך.

הטיפולים הטובים ביותר להפחתת שומן בקיבה:

להלן הדרכים הטובות ביותר שיכולות לטפל בשומן הקיבה שלך בצורה יעילה שאין לה תופעות לוואי.

1. שינוי אורח החיים כיצד להפחית שומן בבטן:

זהו גורם נפוץ בו אורח החיים שלך מגדיר את נושא היופי והבריאות שלך. להכות את המועדון כל יום שישי השני ולשתות כמו דג, יכול להיות נחמה שלך לא לאכול אוכל במשך כל השבוע, אבל הבירות בערב שישי כבר פיצו את הדיאטה הקשה שלך ביום חול. אם תרעיב את עצמך כל השבוע ותזלזל במה שתקבל בסוף השבוע, זה לא יועיל לך. סלט של שבוע טוב עשוי להישטף עם ארגזי הבירה של הלילה בכדורגל, והשמלה השחורה הקטנה והצמודה הזאת תראה את ירכי הרעם שלך וזה לא יהיה מרשים כמו ביונסה.

שנה את אורח החיים שלך לבריא יותר. אם אתה רוצה לאבד את השומן בבטן, הצעד הראשון לכך הוא להפסיק לשתות. שתייה גם גורמת לעצלות הגוף (שתייה רגילה). יש לו תופעות לוואי רבות אחרות מלבד הגדלת שומן הגוף. אם אתה לא מפסיק את צריכת המשקאות התכופה, אז הדיאטה והתרגילים לא יועילו במיוחד.

2. אל תהיה בלתי פעיל:

עכשיו אולי יש לך אורח חיים מושלם של סלטים ומיצים, ברוקולי מעורבב עם יוגורטים תוצרת בית וכן הלאה, אבל אם תשמור על המיקום שלך כתפוחי אדמה מהספה, לא תראה שום תוצאה. תוציא את מכנסי היוגה הישנים האלה ותלחץ לתוכם. תן להם למתוח את עצמם ועכשיו אתה מתחיל במתיחות שלך. נסה לקום על הרגליים ולהתאמן בזמני העצלות שלך, כדי שתוכל סוף סוף להוציא את הטוקס ההדוק הזה ואת חולצת העור החומה ולהתהדר בו גבוה. המטרה היא להכניס את מכנסי היוגה שלך שוב מבלי שהסיבים ימתחו את המכנסיים עד אינסוף ומעבר להם. חוסר פעילות גורם לגוף הפנימי להסתפק ביציבה גרועה וזה משקף. אנשים פחות יימשכו אליך, אם אתה מציג תנוחת גוף גרועה ואם אתה שוכב כל הזמן. ובכן, זה חייב להשתנות כדי להפחית את שומן הבטן.

3. לאכול לפי התאמה:

עכשיו הצעד הראשון לדעת כיצד להפחית את שומן הבטן הוא להכיר את סוגי האוכל הנכונים שיעזרו לך להחזיר את עצמך למסלול ולמשחק. מזונות מגדירים את השומן שלך והם מגדירים גם את יכולת פיתוח הגוף שלך. אז בצעירותך או בגיל ההתבגרות שלך, אם תעשה דיאטה קפדנית ותתחיל לחשוב כך תרד במשקל, יחד עם המשקל אתה גם מקריב את הסיכוי היחיד שלך לצמוח ולהתפתח.

אז במקום לוותר באופן עיוור על האוכל שלך, נסה ככל יכולתך לשלב בריא בצלחתך ולהילחם בשומן הקיבה שמעולם לא היה. גם להרגלים האכילה יש שינוי אצל אנשים מסוימים. הימנע מהסופגניות ולך על המיטה החומה. הם טובים עבורך, מכיוון שהם מגיעים עם סיבים ויאפשרו לשרוף קלוריות ביעילות רבה יותר. זה טוב לאבד את השומן הבטני הכבד הזה. איך להפחית בטן? בצע את הטכניקה הזו.

4. תה:

כיצד להפחית שומן בבטן באמצעות כל סוג תה כמו תה אולונג, תה לבן, תה שחור וכן הלאה, אבל האם משהו יכול לנצח את היתרונות של כוס תה ירוק מהביל כששקית התה מונחת מעט על אותה צלחת מצועצעת. תה ירוק הוא סוחר שומן בבטן טבעי ולכן, בכל פעם שאתה קונה קניות, הוסף קרטון תה ירוק לרשימה שלך. זה לא רק עוזר לרפא סרטן, אלא גם תכונות נוגדות החמצון העשירות שלו והרכיב EGCG יעזרו לכם להילחם בשומן מיד מהמדף..

מחקר שנערך לאחרונה הראה גם תה לבן בגודל הירוק שבו הניסוי הראה כי 70% שומן סופג מגופך בשימוש קבוע. כאשר אתה בדיאטה להרזיה, תה הצמחים (מלבד תה ירוק) יהיה נהדר עבורך. כמה מתה הצמחים הטובים ביותר הם האיורוודי או המוצרים המיוצרים באופן טבעי שהם ביתיים אך עובדים בהצלחה. אם אתה רוצה לאבד את הבטן הזו, זהו אחד הדברים הבודדים שתצטרך לקיים.

5. הוסף מסה לשומן שלך:

ירידה במשקל לא אומרת שאתה צריך להיות רזה וחולני ונכון כמו דגמי גודל אפס אלה. במקום זאת, עשה את דרכך והתהדר בגוף בריא על ידי הפיכת השומן שלך לגוף מלא במסה. לשם כך הדרישה העיקרית היא חלבון וויטמין. עכשיו גישה מהירה יותר אך מסוכנת יותר היא כדורים. אתה יכול לקנות ללא מרשם כדורי חלבון וויטמין שיסייעו בהמרה ההמונית שלך.

אותו דבר לגבי תוספי מזון שניתן להשתמש בהם כדי לחטט ולחטב את גופך, אך האם כל אחד יכול להתחרות מול האותנטיות של צלחת ארוחה טובה. כדי להוסיף חלבון בתזונה שלך, שלב הרבה עוף, שיעזור לך גם לגדול בגובה. בשרים אדומים מגיעים למקום השני בתור יחד עם ביצי עופות ודגים טובים.

מאכלי ים הם גם מקור טוב לחלבון, והוכרז שחלבון יעזור לכם לשלוט בחילוף החומרים ולמלא את הבטן בו זמנית, כך שתוכלו ליהנות מהיום מבלי להרגיש רעב מתמיד. צריכת חלבון נכונה הוכחה כמוצלחת ביותר עבור אנשים שרוצים לאבד את שומן הבטן. הפחתת שומן בבטן יכולה להיות תהליך קשה אך באמצעות טכניקה זו תוכל להפחית ביעילות את הבטן. השתמש בטכניקה זו בזמן שאתה יכול, בגיל מסוים, לא תוכל לצרוך כמויות גבוהות כל כך של חלבון.

6. תיקון השמנים שלך:

כעת הוכח שמן צמחי אורגני טהור ושמן קוקוס כאחד הגורמים המובילים לירידה במשקל. טכניקת הידרוגנציה מטמיעה יותר אטומי מימן בגופך, ובכך משפרת מבנה מפוסל. גם שמן חריע או שמן זית כתית מעולה אינו מועמד רע. כיוון שהם עשירים בחומצות שומן אומגה שלוש, שמני העוצמה הללו ישמרו על בריאותך ורזים. נסה לבשל את החיך שלך עם זה ואתה תרגיש את התוצאות. בחירת השמנים הנכונים יכולה להיות תהליך קדחתני, מכיוון שכאשר אתה אוכל כדי לצמצם את הבטן, עליך לבחור רק את השמנים הנכונים שיהיו יעילים לכריתת שומן הבטן. זהו אחד החלקים הקשים ביותר. אבל הנקודה הזו מפרקת אותו ומקל עליך. שימוש בשמנים הוא אחת השיטות הטובות ביותר להפחתת שומן בבטן.

7. חטיף זמן הסרט:

המטרה היא שיהיו יותר מוצרי דגנים מלאים כל הזמן ולכן הנה כמה תיקונים מהירים לשעות הבראנץ ‘הרעבות האלה. לתקן לחם מלא, לחם חום עם פרוסת בשר חזיר את הגבינה ולהוסיף מעט חסה או תרד לפי הטעם.

לערבים העמוסים, הכניסו לשקית פופקורן במיקרוגל ותיהנו מהם תוך כדי תנועה. זוהי דרך לבבית להפחית את שומן הקיבה שכן פופקורן הוא גם מוצר מלא. עם זאת, המלחה או חמאה או גבינה של הפופקורן יהוו הפסד מוחלט לתוכנית זו. זה לגמרי לא. חמאת הפופקורן עלולה להרע מאוד לבריאות, ורק אנשים מעטים מודעים לכך. זה מוסיף שכבות שומן נוספות לגוף מכיוון שאתה לא רק עם או שניים. אתם צורכים דלי או קערה מלאה בפופקורן.

8. חלבי:

אכלו את הביצה המבושלת שלכם, ולפני שאתם ממהרים לצאת עם הספרים ביד, סדרו לעצמכם כוס חלב שופעת להוסיף ליום. התחל לחפש באינטרנט כיצד להכין קמטים בבית ולאחר מכן עוד כמה מתכוני יוגורט תוצרת בית. ברגע שאתה יודע המתכונים מתחילים לעבוד עליהם. מוצרי חלב הוכחו כיעילים למדי להפחתת הבטן הזו בעבר. זוהי אחת הדרכים הטובות ביותר להפחתת שומן הבטן ההוא ואדם יוכל לצרוך הרבה ויטמינים טובים ולהישאר בריא ובמקביל לארגן לעצמו דיאטה שתאפשר לו לאבד כמויות שומן טובות.

9. אכלו את הירוקים שלכם:

עכשיו כמה ירקות טעימים בפה, כמו הג’לפנוס בסלט הוואי וחלקם טעימים היטב עם הסטייק העסיסי הגדול הזה. הכינו סלט מכמה ברוקולי וכמה עלים ירוקים כמו חסה או תרד ואפילו את הכרוב הסיני, בוק צ’וי. אבוקדו שטעמם נהדר יעזור גם לכם. אתה מכיר עוד פרי דל קל שיעזור לך להוריד הרבה שומן בבטן? מלפפונים מגניבים וירוקים. ירקות תמיד טובים כשזה מגיע להפחתת שומן. אפשר להשפיע על שרירי הבטן שלהם על ידי אכילת ירקות מתאימים. ירקות מגיעים עם טוב הטבע ובוודאי מסייעים בהפחתת שומן הגוף וגם בבטן ההיא.

10. שיבולת שועל:

בכל פעם שהיתה שאלה של ירידה במשקל בבית שלך, אמא שלך הציעה דיאטה רצינית של שיבולת שועל והגיע הזמן שתתחיל להקשיב לה. לאחר יום עבודה ארוך, חותכים כמה בננות ואפרסקים, כמה אגסים וקצת תותים, מרתיחים להם שיבולת שועל, מערבבים אותם ושוכבים בספת הטלוויזיה שלכם במשך היום. הרבה אנשים לא אוהבים שיבולת שועל. אבל הם בריאים ויכולים לאפשר לאדם לשמור על תזונה בריאה ולספק לגוף פרופורציות טובות של סיבים. זה יאפשר לאדם לבקש פחות מזון ולאבד יותר שומן על ידי צריכת פחות מזון.

שטוף את החטאים: הגוף שלך עשוי להיות בריא לחלוטין, אך אנו חיים בעולם שבו זיהום הוא נושא מרכזי, ולכן חשוב מאוד שתשמור על גוף מלא מים. לעתים קרובות הרעלים והזיהום שבחוץ נכנסים לגופנו דרך אוויר וכאלה, ואלו מצטברים בתאי השומן. עכשיו, הרעלים העקשנים האלה הם סיבה מרכזית לכך שאתה עדיין מתנפח ולכן אתה משתמש במים המספקים חיים אורגניים כדי לשטוף את הרעלים מהמערכת שלך..

11. התחל את החימום להפחתת שומן בבטן:

מהו התרגיל שיעזור להפחית את השומן בקיבה באופן טבעי? בעקבות חימום בוודאי להיפטר משומן בבטן.

א) ריצה:

ראשית, התחל לוח זמנים של ריצה יומיומית. מוקדם בבוקר, בירך את עצמך עם קצת מיץ רימונים ולאחר מכן לבש את נייקי שלך וצא לריצה טובה. נסה לחפש איזה שותף שיכול להצטרף אליך בריצה כדי להפוך את הריצה למהנה יותר. זה צריך להיות לפחות ניסיון של 45 דקות. זה יגדיל את שריר הלב וגם את שרירי הגפיים ויעזר בהם היטב.

זוהי דרך מצוינת לשריפת שומן ותוכלו לצפות כיצד ניתן להפחית שומן בקיבה בכל הימים האלה. לעתים קרובות אם אתה רץ ותיק, מצא לעצמך שדה ריק ובשחר השחר, פשוט התחל לרוץ במעלה ובמורד השדה. לאנשי מקצוע, קשרו כריכה משוקללת סביב הקרסול שלכם לתוצאות טובות יותר. ריצה היא אחת הדרכים הטובות ביותר לשרוף את שומן הבטן. אדם יוכל להפחית את הבטן ביעילות על ידי הפחתת השומן המצטבר בבטן. אחת הדרכים הטובות ביותר לאבד בטן היא לדרוך על ההליכון ולשמור על קצב יציב ולאט לאט להגדיל את זה (אם יש לך את הציוד הזמין).

ב) לשחות את הדאגות שלך משם:

אתה צריך לדעת איך להפחית שומן בבטן ולכן שחייה היא תחביב נהדר לשעות האחרונות שיכול לבחור בו. רשמו את שמכם באחד ממרכזי השחייה הקרובים ביותר ותהנו בחגיגה לשחות את כל שומן הבטן שלכם. ישנם סגנונות וטכניקות מסוימות שאתה יכול לבחור בהן אשר יכול להסביר לך טוב יותר על ידי המאמן שלך. שחייה היא אחת הדרכים הטובות ביותר למתוח את שרירי הבטן ולהפעיל לחץ הגון על הבטן וזה יאפשר לאדם להפחית את שומן הבטן. אם אתה עובד על הפחתת שומן בבטן, אז אחת הדרכים הטובות ביותר לגרום לשריר להרחיב את הקיבה ולדחוס אותה. תהליך זה יוביל בסופו של דבר להפחתת בטן. כיצד להפחית שומן בקיבה? לך ונסה שחייה מסוכנת.

ג) אופני הדרך:

כאשר אתה עושה אופניים, קיים תרגיל מתמיד בשרירי הבטן שלך. אם תלך בגישה האנאירובית, תמצא את עצמך מתפתל במהירות לעבר המטרה שלך. אנאירובית היא סדרה של אימון אינטנסיבי שנמשכת כדקה בלבד ולכן ולכן תוך כדי רכיבה על אופניים במהירות מהירה מגבירים את המהירות ומתחילים לחתור במהירות גבוהה יותר. רכיבה על אופניים בקצב טוב תאפשר לאדם להפוך את שרירי הרגליים חזקים כדי לגרום לגוף להתאים גם כן. רכיבה על אופניים למרחקים ארוכים תפחית את הבטן ובעקבות תזונתו של האופנוען המקצועי תאפשר לכם להגיע בשלב של משקל נוצה. הגוף יישאר וכושר, ותוכל לבצע הרבה פעילויות שהיו מוגבלות בגלל המשקל שלך בעבר.

לאחר דקה בערך חזור למהירות הרגילה וחזור על הפעולה; עם רכיבה על אופניים השרירים התחתונים שלך עוברים מתח מתמיד שיעזור לך למצוץ את הבטן יחד עם ירך רעם גדולה. אם אתה עושה סוג זה של רכיבה על אופניים באופן קבוע, אתה הדוגמה הטובה ביותר כיצד להפחית שומן מהגוף.

ד) קריסות:

התרגיל הטוב ביותר הבא לשומן הבטן שלך הוא הכריכות, שהיא גרסה קלה יותר של כפיפות בטן. התחל בשכיבה עם הפנים כלפי מעלה על מזרן יוגה והתחל בכיפוף הברכיים כלפי מעלה. עכשיו הניח את זרועותיך מאחורי הראש אך לא מאחור. אין לשלב את האצבע מאחורי הגב. האגודל שלך צריך להיות מאחורי האוזניים בעוד שאר כף היד תומכת בראש ובצוואר. ביצוע crunches נכון יכול להיות טוב יותר מאשר לעשות הרבה סטים של כפיפות בטן. זה הופך את השרירים בחלק הבטן לחזקים והופך אותם גם קשים. אם אתה רוצה לאבד כמות טובה של שומן בבטן, אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת ולהישאר בריאה היא לעשות כמה מריחות. ביצוע פריכות לעתים קרובות למדי גורם לגוף להיות בריא גם מהליבה.

עכשיו כשהסנטר למעלה, הרם את פלג גופך העליון עד לגבול בו הבטן מרגישה לחץ ישר. חזור למיקום המקורי ולאחר מכן חזור על הפעולה. אתה יכול אפילו לבחור בכתמים אלכסוניים שבהם אתה שוכב ומרים את הרגליים כלפי מעלה ובכך ליצור לחץ באזור הבטן..

ה) תרגילי רגליים:

תרגילי רגליים כיצד להפחית שומן בקיבה. לפניכם תרגיל רגליים נהדר בו תוכלו להשתמש בכוח הגוף התחתון שלכם להפחתת ירידה משמעותית במשקל באזור הבטן. שכב עם הפנים כלפי מעלה במזרן יוגה והנח את זרועותיך מאחורי הירכיים. הכנס אותם פנימה ואז הרם לאט את רגלך למעלה עד שהם מעל הרמה המקבילה. הפעם אתה יכול להשתמש בטכניקת המספריים שבה אתה מתאם בין הרגליים על ידי תנועה כלפי מעלה. אתה יכול ליישר את הרגליים ולאחר מכן להתחיל לגלגל אותן במעגל.

זה אולי נראה קל, אבל במציאות, זהו תרגיל מאומץ מאוד שבו השרירים התחתונים שלך, כולל הבטן שלך, עובדים יחד כדי לשלוט בהשעיית הרגל. הרמת הרגליים (שכיבה או תלייה) הוכיחו כמה מהתרגילים הטובים ביותר לאיבוד שומן בבטן. אתה לא דורש חברות בחדר כושר בשביל זה. אתה יכול לעשות את זה בבית די בקלות בצורה הכי מהנה שאפשר. הפעל קצת מוזיקה והפוך את תרגיל הרמת הרגליים למהנה יותר.

ו) לוח הצד:

קרש צד הוא אחת הדוגמאות הטובות ביותר כיצד לרדת שומן בקיבה ופעילות גופנית שימושית להפחתת שומן בבטן. כעת קח שוב מחצלת והפעם גלגל הצידה כך שתנוח בצד אחד שלך, אולי שמאלך עם יד שמאל או מרפק שמאל התומך בראשך. הרגליים צריכות להיות ישרות. כעת שמור על גמישות גופך והרם מעט את הירך כדי להוסיף לחץ באמצע. שמור על המיקום לזמן מה ולאחר מכן שחרר להפסקה קטנה ולאחר מכן חזור על הפונקציות שלך.

ז) הטק והרמה:

זהו עוד תרגיל חשוב שאפשר לבחור בו. שוב שכב עם הפנים כלפי מעלה על מחצלת ותחב את הידיים מתחת לישבן. וודא שעמוד השדרה, הצוואר והרגליים שלך מיושרים. כעת הניח את פלג גופך העליון כאשר אתה מרים את הישבן באוויר כך שתיצור דמות N קלה עם גופך. הרגל והראש עדיין צריכים להיות נטועים היטב על הקרקע. עכשיו התחל ברגל אחת והרם אותם. החזק את המיקום, הניח את הרגל למקומה המקורי והמשך עם השנייה.

[ראה עוד: לאבד שומן בבטן תוך 3 ימים]

ח) דילוג:

זכור את הימים ההם שבהם אתה וחברך הייתם הולכים לדלג על המרפסת שלכם וכולם היו נלחמים על תורם. ובכן, הגיע הזמן שתחזיר את הימים האלה עם התרגיל היפה הזה. דילוג בשלמותו יעזור לך כיצד להפחית שומן בבטן מכל חלקי גופך והמטרה שלך היא הבטן שלך. אל תדאג לגבי השאר; פשוט לך לדלג עם אוזניות ולראות את התוצאות בעצמך.

12. אירובי יכול להפחית את הבטן:

הנה דרך קלאסית להכניס כיף לאימון היומיומי שלך. כשאנו אומרים אירובי אנו מתכוונים בדרך כלל לכוריאוגרפיה של אימונים קצביים עם מספר מחול מוצק או מוזיקה שתתאים לקצב. אירובי זה כיף כי זהו אימון שהפך לרצפת ריקודים שבה תוכלו להתאמן ולהנות בו זמנית. השתתף בכמה שיעורים אירוביים, אם אתה רוצה לרדת מהר בשומן בבטן. אובדן שומן בבטן יהפוך לתהליך מהנה ואנרגטי מאוד אם תעשו זאת באמצעות אירובי. ביצועים נכונים של אירובי יסייעו לאבד את החלק הנוסף של שומן הגוף בישבן ובצד המותניים..

אז אתה יכול לראות את ההבדל בגוף שלך כיצד להפחית שומן בבטן כאשר אתה מתאמן אירובי באופן קבוע. אלה מהירים, אופטימיים ומיד יעזרו לך לאבד את השומנים העקשנים האלה. אחד התרחישים הנפוצים של אירובי כולל קבוצת אנשים שמתאמנים במקביל, מה שיעזור לך להתעדכן בקצב האימון. עם זאת, אם הדברים לא מסתדרים כראוי, אתה תמיד יכול לבחור אימון ביתי.

13. עומס על הליכון כיצד לאבד שומן בבטן:

לאבד שומן בבטן

היכנס לחדר הכושר ורץ בשביל ההליכון. כאשר אתה מוצא הליכון חינם לרוץ עוד קצת בו כדי לאבד שומן בקיבה; זה כדי לפצות על כל הפעמים שבהן הרגשת עצלן בבית שלך ונמנעת בהחלט מהאזעקה בבוקר לצאת ולרוץ. זה יפצה על כל הזמן אז אם אין לך כישרון לרוץ, פשוט נסה את מזלך על ידי ההליכון.

14. יוגה להפחתת שומן בבטן:

כשאנו אומרים יוגה, מדובר יותר במתיחות ונשימות, אך נשימה אסטרטגית זו ומתיחות בו זמנית תסייע לך לאבד שומן בבטן. יוגה היא גישה הרבה יותר רגועה להפחתת שומן בבטן, ועל כן, חשוב מאוד שתשתמשו בסוג התרגילים הנכון כדי לסייע לכם להילחם בבטן העיקשת. לדוגמה, התחל עם כל סדרת הצדעות השמש ולאחר מכן המשך לכלבים כלפי מעלה ומטה. אלה פשוט קשורים לנשימה ומתיחות.

תופעות לוואי של שומן בבטן:

אספר לך עוד סיבה אחת מדוע אתה צריך לדעת כיצד להפחית שומן בבטן לנשים. עם השמנה לא רק שהדיכאון והמוח שלך מעורפלים, אלא גם המערכת שלך. המשמעות היא שעם השמנת יתר כעת אתה עומד להתמודד עם הרבה יותר סיכונים, בראש ובראשונה סוכרת. אם אתה כבר חולה סוכרת רשום, אתה יודע שהברכיים שלך בצרות עמוקות.

הבעיות הנוספות הן דום נשימה בשינה שבו אתה חווה הפסקות נשימה בזמן השינה, שהוא קטלני יותר מסוכרת מבחינה בריאותית. ואז מגיעים מדי פעם הסיכויים להיסתם עורקים עם אותם כוסות קאפקייקס שהיו לך מוקדם יותר בצהריים, מה שאולי אומר שבערב זה אתה עלול למצוא את עצמך במיטת בית חולים כדי לגלגל את ה- OT הזמין הבא לניתוח מעקפים. אפשרת בהצלחה למצב שבץ להעיב על תוכניות משחקי הערב שלך אחרי המשרד. אם תעקוב אחר העצות המוצעות בנקודה זו, אז בוודאי תצליח להפחית במשקל ושומן הבטן הצפוף הזה. יש לזכור כראוי את גורמי הסיכון ויש להקפיד עליהם. זה כמו חוק או חוק עבורך עד שתאבד את השומן הבטני הזה.

בעוד שהראשון הוא השומן שנצבר בין האיברים שלך לבין הקליפה החיצונית שלך, השומן התת עורי כבר לא כל כך חמוד; זה השומן שאתה יכול להרגיש בבטן שלך מסתובבת.

2. תורשה:

ניתן להאשים חלק גדול משומן הבטן שלך בתורשה ומכיוון שהשגת את הגן הדומיננטי הזה עקב הימנעות מהוריך, ייתכן שזו בעיה שחוזרת על עצמה, ושאפילו ביצה קשה תביא לבטן קטנה מתחת לטבור שלך. יש האומרים שהאוכל שאתה אוכל בתזונה עשה את דרכו היישר אל הבטן. עם זאת, ניתן לשנות זאת בעזרת אכילה מוקדמת, אורח חיים בריא ועוד הרבה תרגילים לשלוט בהם. כשהסיבות לבעיה הן הגנים, אז אין הרבה מה לעשות בנידון. אין ספק שזה יהיה מזל רע למישהו. הדבר היחיד שאתה יכול לעשות הוא לעבוד על הדיאטה ולהמשיך בתרגילים. עבודה קשה מנצחת כישרון.

[ראה עוד: כיצד להפחית שומן בבטן תוך יומיים]

3. דע את הסיבות שלך:

המטרה שלך היא לדעת כיצד להפחית את השומן בבטן ולכן לפני שנתחיל לחפור חור, בואו נכיר את הסיבה מדוע נעשה זאת. עם הגיל שחלף, המותניים שלנו התרחבו, גם המבנה שלנו ובעוד שחלקו הואשם בבגרות ובהזדקנות מצד השני, הוא השמן שלך שצריך בדיקה חמורה. כעת ישנם שני סוגים של הצטברות שומן בגופך. הקרביים והשומן התת עורי.

איך להפחית את שומן הבטן לנשים זה לא דבר גדול ואם אתה עובד קשה אפשר להילחם בהשמנה ולנצח. שימו לב לדברי מאמר זה וראו את התוצאות בעצמכם.

במאמר זה ניתנו לך כמה מהדרכים הטובות ביותר לאבד את שומן הבטן על ידי ביצוע דיאטות מסוימות וגם על ידי ביצוע תרגילים מסוימים. ישנן דרכים רבות לאבד שומן בבטן וחלק מהטובות ביותר נדונות במאמר זה. הפחתת עודפי השומן בבטן יכולה להיות קלה אם בצע את הצעדים כראוי.

הפחת שומן בקיבה