כיצד להשיג בטן שטוחה בשבוע

האם אתה מתוסכל מהבטן הנפוחה שלך? האם אתם מתכוננים לאירוע גדול ורוצים בטן שטוחה רק שבוע? האם זה אפשרי? כן בוודאי! קבלת צורה וזלול שרירי שרירי הבטן מחייבים שינוי ייעודי בקיום, כמו גם אין החלטות פלא. ישנן מספר דרכים שעוזרות להתעצם בבטן שטוחה תוך שבוע. אתה צריך לדעת שהגוף הוא מכונה לא ייאמן חוץ מזה שאתה בהחלט יכול לשחוק את ההסתברויות תוך שבוע אחד בלבד. מכאן שהיום במאמר זה אנו מספרים לכם כמה דרכים להגיע לבטן שטוחה תוך שבוע.

איך להשיג בטן שטוחה בשבוע

הדרכים הטובות ביותר לקבל בטן שטוחה בשבוע:

כעת, להלן הזכרנו רשימה של הדרכים הטובות ביותר שעוזרות להגיע לבטן שטוחה תוך שבוע. הם כדלקמן;

1. שתו הרבה מים:

מומלץ לשתות לפחות 10 עד 12 כוסות מים ביום. צריכת יתרונות מים נוספים למניעת התרחבות הקיבה על ידי סיוע בהטמעה, שחרור עצירות וגזים ובכך מנסים לשתות אולם 1 ליטר מים ליום לבטן שטוחה יותר. מי שתייה תומכים בגוף שלך לשמור על שיווי משקל נוזלי מתאים, לשבור את תחזוקת המים מלבד להרגיש ארוז כתוצאה מכך יש לך מוטיבציה לצרוך פחות. מים מפרקים באופן דומה שומן למרץ ואז מעבירים חומרים מזינים לשרירים כדי לשמור על העיכול.

2. הימנע מצריכה מוגזמת של נתרן או מלח:

המלח הנוסף או הנתרן אותו אתם צורכים, המים הנוספים שהגוף שלכם יתפוס כנגד יצירת שומן הבטן שלכם וגם נפוחים. לשם כך עליך לשתות מים נוספים כדי לשטוף את משקל המים הנוסף שמעורר המלח הנוסף בתזונה שלך. מומלץ לאכול 2500 מיליגרם נתרן ביום על מנת להימנע מהתרחבות ומעלייה נוספת במסת המים.

3. שנה את המנות הפירות והירקות שלך:

בעוד שפירות וירקות גולמיים הם מבחר עצום לבריאות מלאה, הם גורמים לבטן שלך להקפיץ, ולכן עדיף לצרוך אותם במנות קטנות יותר למריחה במהלך היום..

4. צורכים בתדירות גבוהה יותר:

כחלופה של 3 ארוחות גדולות שיכולות למלא את הבטן ולכרות את מערכת העיכול, לאכול ארוחות קטנות או כיבוד. צורכים את הארוחות כשעתיים עד שלוש שעות באופן מובהק; הם יתפסו פחות מקום בבטן שלך, יספיקו פחות צמיחה, ישמרו על העיכול שלך ועוד ישמרו על תחושת הארוזה.

5. שתו תה ירוק:

תה ירוק מורכב מנוגדי חמצון המכונים קטצ’ינים הממלאים תפקיד חיוני להפחתת שומן בקיבה. אם אתה רוצה לקבל בטן שטוחה וגם כוח נוסף לשריפת שומן, שתו תה ירוק לפני האימון.

6. הפחת את אכילת הדיאטות העשירות בסיבים תזונתיים:

הרבה מזונות סיבים נהדרים כמו ברוקולי, נבט בריסל, שעועית, גז טחון בכרובית וכן נפיחות. הסר אותם מהמשטר שלך לאורך כל השבוע הזה. ברגע שהשבוע נגמר, החזק אותם לאט לאט בודדים פעם אחר פעם. לאחר מכן תוכל לזהות בקלות איזה מזון מטריד את הבטן שלך יותר מאחרים. נהל את התזונה שבאמצעותה תוכל לקבל מספיק סיבים ולשמור על הבטן שטוחה.

7. הימנע מאלכוהול:

אלכוהול יוצר את הגוף שלך כדי לספק יותר מהשומן שאתה צורך ולהפחית לאפר ל -36% פחות שומן ממה שהיית עושה בדרך כלל. אלכוהול יכול גם למנוע את ייצור ההורמונים השורפים של הגוף.

8. עשו תרגילים:

שתף את עצמך בתנועות גוף שלמות כמו, שכיבות סמיכה, משיכות קפיצות, קרש צד, חבל טיפוס, אירובי והתכווצויות מטעם קבוצה אחת של 15 חזרות. זכור לעקוב אחר כל תרגיל בדקה אחת של דילוג על חבל. אתה חייב להיות חכם לשרוף כ- 500 – 600 קלוריות לכל ניסיון.