9 עיצובים עגילי חרוזים יפהפיים עם תמונות

עגיל הוא תכשיט שניתן ללבוש מגיל צעיר. זה הופך את המראה לתוסס יותר. עגילים עשויים מחומרים שונים כמו מתכת ואבנים אך כבד לביצוע. עגיל החרוזים יכול להוביל לבעיה זו. לעגיל החרוזים יש עבודת חרוזים על ידי חיבור חרוזים זה לזה על ידי מיתרם בעזרת מחט תפירה או מחט חרוזים וחוט או חוט. עגילים אלה מתוארכים עוד מימי קדם ועכשיו הם מגבים לאופנה.

סוגים שונים של עיצובים עגילים עם חרוזים לנשים:

לאופנת עגילים מחרוזים קאמבק יש הרבה עיצובים ודוגמאות יפים שיזכו ללב של כל אחד. להלן כמה עיצובים עגילים יוצאי דופן עם חרוזים.

1. עגילים מחרוזים אינדיאנים:

עגילי חרוזים אינדיאנים

העמים הילידים של אמריקה הם העמים הטרום-קולומביאנים האמריקאים וצאצאיהם שנהגו לענוד עגילים מחרוזים אלה. הם אהבו את הצבעוניים כמו העגיל הזה. יש לו צבע אדום, כתום ושחור שנראה מגניב מדי.

2. עגילי תפר לבנים מחרוזים:

עגילי תפר לבנים מחרוזים

על פי הספרות מקורו של תפר הלבנים לאחרונה. הטכניקה הזו מאוד קלאסית. הם מכונים תפר לבנים מכיוון שיש לו חרוזים המונחים זה על זה כאשר מונחים לבנים. אפילו בעגיל החרוז הלבן והכחול היפה הזה יש אותו דפוס. זה באמת ייראה חמוד על בגד לבן.

3. תבנית עגילים עם חרוזים:

עגילי עגילי חרוזים בנוצות

העגיל עם חרוזי נוצות כולל שילוב של נוצה וחרוזים. לעגיל יפה ורב צבעוני זה יש לולאה אחת שבה מחוברות ארבע נוצות עם חרוזים. הצבעים התוססים ייראו מגניבים על בני נוער.

4. עגילי חרוזים:

עגילי חרוזים

עגילי החרוזים נראים פאנקי וניתן ללבוש אותם לילדים כמו גם לקבוצות גיל אחרות. יש להם סוגים של צבעים ולעגיל הספציפי הזה יש חרוזים כחולים בהירים, כחולים כהים וצהובים שיכולים להדביק את העין כאשר הם נלבשים על שמלה בצבע צהוב.

5. עגילי מראה עם חרוזים:

עגילי מראה עם חרוזים

בעגיל המראה מחרוזת מראה יש מעטפות בעיצוב עגילים מחרוזים. הם יכולים להיות בצורות שונות כמו עגול, משולש ומרובע עם דפוס עגילים שונה. העגילים עם חרוזי המראה ייראו מושלמים על התלבושות של רג’סטאני.

6. עגילים מחרוזים בעבודת יד:

עגילים מחרוזים בעבודת יד

עגילים מחרוזים בעבודת יד מיוצרים על ידי אומנים ויכולים להיעשות גם על ידי אחד, לבד על ידי הוספת חרוזים לחוטים או חוטים ועיצוב עיצובים. עגיל חרוזים בעבודת יד זהה ויש לו ספירלה למטה. זה נראה מהמם על בגד רופף כמו חצאיות.

7. עגילים מחרוזים מקסיקניים:

עגילי חרוזים מקסיקניים

לעגיל החרוזים המקסיקני הזה יש עיצובים פרחוניים עם מחרוזות של חרוזים שנופלים למטה. יש לו צבעים עזים ונראה מקסים.

8. עגילים עם חרוזים עם אבני חן:

עגילים עם חרוזים עם אבני חן

אבני חן הן מקסימות וכאשר מתווספות אבני החן עם עגילי החרוזים הן נותנות מראה אלגנטי מאוד. עגילים אלה נראים יוקרתיים ויקלו על מראה הלובש. עגילים מחרוזים מאבן הם צבעוניים ובעלי צורות שונות ופולטים צבעים יפים כאשר אור נופל עליהם.

9. עגילי סרוגה מחרוזים:

עגילי סרוגה עם חרוזים

הסרוגה נעשית על ידי לולאות של חוט, חוט או קווצות של חומרים אחרים. הם נראים יפים. בעגיל חרוזי הסרוגה החרוזים מתווספים גם במהלך השתלבות. משקלם קל מאוד וניתן ללבוש אותו לכל קבוצת גיל. הבד הלבן הזה ועגיל החרוזים השחורים נראה מהמם. בגד בצבע שחור בניגוד אליו יגרום ללובש להיראות מרהיב.

עגיל הוא קישוט המשמש לקישוט האוזניים שהיו במגמה בעבר ותמיד יישארו בו. העגילים תופסים את הדירוג הגבוה ביותר בשיגעון האביזרים בקרב בני הנוער מכיוון שהם התכשיטים המתקדמים ביותר בכל בגד. עגילי החרוזים הם בעלי משקל קל וזמינים בדגמים ועיצובים אינסופיים. אפילו הם פחות יקרים מאשר עגילים אחרים. הם נראים מאוד פאנקי וניתן לקשט אותם בהתאם.