9 עגילים אופנתיים לאבני חן לנשים במגמה

אבן חן שימשה לייצור תכשיטים מימי קדם. הם משמשים לבד או עם יהלומים. הם נחשבים כמצרך יקר. אבן חן היא משני סוגים יקרים וחצי יקרים. שניהם משמשים לייצור תכשיטים. ההבדל היחיד הוא במחיר ובקיצוץ. הם מיוצרים לכל אירוע. בנות רבות אוהבות ללבוש אותו על בסיס קבוע. אבן חן נמצאת בשימוש נרחב לייצור עגילים. ניתן להשיג עגילים באבני חן בכל הסגנונות.

עיצובים אחרונים ויפים של עגילים עם אבן חן לנשים באופנה:

הבה נצטרך להסתכל על 9 עיצובים המובילים של עגילים עם אבני חן.

1. עגילי אבני חן:

עגילי אבני חן

אבני חן הן אבנים יקרות וצבעוניות. עגיל הוא עגילים מאבן אחת. בעגיל אבני חן יש אבן חן אחת. הוא נלבש לכל אירוע. ניתן ללבוש אותם לפגישות רשמיות. מכיוון שהם חתיכים, אתה יכול להמשיך להשתנות עם התלבושות שלך. הם זמינים באבני חן בכל הצבעים. עגילי אבן חן בזהב לבן בחתיכים הם הטובים ביותר לשימוש יומיומי.

2. עגילים לנברשת עם אבני חן:

עגילי נברשת עם אבני חן

עגילי אבן חן נברשת הם עגילים תלויים ארוכים. הם מגיעים לכתף שלך. לעגילי אבן חן נברשת יש אבני חן בקצה ובקרבת תנוך האוזן. הם מבריקים ומאוד זוהרים. זה נראה מושלם עבור שמלות צוואר עמוקות. הם נראים מדהים באבן חן כחולה. עומקם של עגילי אבן חן כחולה מוסיפים זווית שונה למראה שלך.

3. עגילים מכסף אבן חן:

עגילי כסף

לא כל עגילי אבן החן נראים טוב על מסגרת מתכת זהב. כסף מוסיף לעתים קרובות ברק נוסף ומראה וינטאג ‘. לעגילי כסף חן יש מתכת כסופה כבסיס. הם יפים ומאוד אלגנטיים. המראה היוקרתי של כסף מוסיף יותר תשומת לב לפרטים. לרוב משתמשים באבן חן מאבן ירח לייצורם.

4. עגילי זהב לבן

עגילי זהב לבן

כולנו יודעים שאבני חן נדירות מאוד למצוא ויקרות. כדי להוסיף עוד אבני חן, זהב לבן משמש לייצור עגילים. הם מאוד אלגנטיים, יקרים מאוד ועשירים. מובטח כי עגילים אלה יהיו בלעדיים. אבן החן הוורודה משמשת יותר עם מתכת זהב לבן.

5. עגילי אבני חן וינטאגיים:

עגיל אבני חן וינטאג '

עגילי אבני חן וינטאג ‘הם עגילי אבן חן שנועדו להיראות מסורתיים. הם נדירים ומאוד בלעדיים. לעתים קרובות הם יקרים בגלל העיצוב המורכב שלה. הם תמיד תופסים עין. הם נראים טוב עם בגדים הודיים מסורתיים.

6. עגילי אבני חן בצבעים:

עגילים מרובי צבעים

פעמים רבות, לאבני חן יש רק צבע אחד. זה מגביל את השימוש בעגילי אבן חן. אתה צריך להתאים את זה לפי השמלה שלך. לעגילי אבני חן מרובות צבעים יש מספר צבעים. כיף לערבב ולהתאים את התלבושות שלך. הם קצת מזדמנים אבל מדהימים להכניס חיים לתלבושת שלך.

7. עגילים עם חישוק חישוק:

עגילי אבן חן

עגילי חישוק הם טבעות עגולות שחובשות באוזניים. הם בדרך כלל פשוטים ובעלי עיצוב פחות פחות. בעגילי אבני חן יש אבני חן לאורך כל החישוק. הם מאוד מבריקים. הוא מושלם למסיבה ולמראה רטרו. אתה יכול ללבוש אותם גם לחתונות.

8. עגילי אבן חן מגולפים:

עגילים מגולפים באבני חן

בעגיל מגולף חן יש מתכת מגולפת על אבן החן. אומנות זו של גילוף מתכת על אבן החן היא נדירה ביותר. זה בעיקר בסגנון גילוף וינטאג ‘. מכיוון שהוא עשוי בעבודת יד, המחיר של עגיל אבן חן מגולף הוא גם גבוה מאוד. הוא נלבש בעיקר לאירועים מיוחדים.

9. עגילי אבן חן בעיצוב גיאומטרי:

עגילי אבני חן בעיצוב גיאומטרי

עם המודרניזציה של הבגדים, העגילים הולכים ומתחדשים. הם עשויים בעיצובים גיאומטריים וחתכים ועיצובים חדים. עגילי אבן חן בעיצוב גיאומטרי מוסיפים זוהר וחוכמה למראה שלך. אתה יכול ללבוש למסיבה. זה נראה מושלם על תלבושות מערביות.

עגילי אבני חן נועדו תמיד להיות בלעדיים, שכן נדיר למצוא אבני חן. רוב אבני החן הן אחת מסוגה. הם יקרים לרכישה. לכן; הם נלבשים באירועים מיוחדים. אך ישנם מעט עיצובים המאפשרים לך ללבוש אותם על בסיס יומי.