9 עגילי עיצוב בית המקדש האחרונים

תכשיטי מקדש מסורתיים במראה שלהם. תכשיטי המקדש נראים בעיקר על רקדנים של bharatanatyam ו- kuchipudi. תכשיטי מקדש הם יצירה משובחת שהאומנים והתכשיטנים ההודים עשויים בה הרבה עבודה כואבת וקשה. הדקה בעבודה זעירה במצוינות התכשיטים דורשת הרבה זמן.

עגילי מקדש

אפשר לצפות ממנה לחכות שנה ליצירת האמנות הרצויה, בין אם זה ג’ומקה, תליון, עגילים או שרשראות, והכסף ששולם עבורו ראוי ברגע שתשימו עליו.

עיצובים עגילי בית:

תסתכל על כמה עיצובים מקסימים של עגילים מקדשים המושכים את העין שתוכל להזמין לעצמך.

1. עגילים בעיצוב טווס כפול ובית מקדש:

עגילים-תכשיטים-עגילים-עגילים כפול-טווס-ו-מקדש-עיצוב

עגילי המקדש היפים האלה מעוטרים בחיתוך עגול דק ובאודם מעוצב המעניקים מראה יקר לעגילי הטווס מזהב. בסוף צורת הפעמון מחוברת בתלייה זעירה של פנינים לבנות המעצימות את יופיין של העגילים והופכות אותן להשלמות..

2. עגילים למטבעות גינאה של Manek ratna Paan:

עגילים-תכשיטים-עגילים-manekratna-paanshape- גינאה-עגילים

תראו את יצירת האמנות האלגנטית הזו. החלק העיקרי עם האלה המוטבעת בזהב מחובר בעבודות משובחות של מאנק, יהלומים ופנינים. האלה המוטבעת על פיסת זהב באמצע היא עיצוב מטבע הניסי. המחבת מעצבת את ההתקשרות אליה הופכת אותה ליפה יותר.

3. עגילי בית עם אודם ואמרלד:

מקדש-תכשיטים-עגילים-מקדש-עגילים-עם-אודם-אמרלד

אודם וברקת מוסיפים נופך של עושר לזהב ולכסף. האלה שנעשתה על הגינאה במרכז וגם בתלייה מחוברת רק בהצמדה של נקודת זהב המעוטרת באבני אודם וברקת. מתחת תלויה טיפה יפה העשויה מאותם פניני צבע אודם ואמרלד, המביאה את הנגיעה האחרונה לעגילים.

4. מטבע האלה לקשמי, עגיל מקדש מסורתי:

מקדש-תכשיטים-עגילים-האלה-לקשמי-מטבע-עגיל מקדש-מסורתי

עגילי המקדש הטובים ביותר שיתאימו למראה הסארי האתני שלך. אתה יכול לענוד עגילים אלה בכל פונקציה מסורתית. המראה הפשוט של מטבעות הלקשמי שיוצרים תבנית פרחונית הופך אותך לתכשיטים אחרים גבוהים מספיק. האמרלד שביניהם ופנינה חומה בתלייה נותנים לו רושם אחרון.

5. תכשיטי מקדש מסורתיים עגולים:

תכשיטי מקדש-עגילים-עגולים-מסורתיים-תכשיטים

העיצוב המעגלי של עגילים אלה מכסה את כל האוזן שלך, ומביא לך מראה זוהר. היהלום הזוהר במרכז המקיף טיפות זהב ומגודר בפנינים לבנות משובצות זהב מעניק ליצירה כולה מראה מפוכח אך עשיר.

6. עגילים מעוצבים מצופה זהב לבן:

עגילים-תכשיטים-עגילים-עגילים-מעוטרים-מצופים-זהב-לבן

התכשיטים המסורתיים ההודים מחזיקים בחתימה עם תכשיטי המקדש. העגילים המדהימים האלה עם פנינים קטנטנות בציפוי זהב. העיצוב מדבר בעד עצמו. התבנית הזו דרשה המון זמן ועבודה קשה כדי שהשלמתי.

7. עגילי בית המקדש של Blue Diamond:

מקדש-תכשיטים-עגילים-כחול-יהלומים-עגילים

עגילים אלה עשויים מחומר פליז. החלק העליון עשוי יהלומים אמריקאים כחולים משובצים והתלייה צבועה בעבודות מינאקארי שנעשו על ידי אומנים הודים.

8. עיצוב תכשיטי בית המקדש הכסוף:

תכשיטי-מקדש-עגילים-כסף-מקדש-תכשיטים-עיצוב

עגילים אלה עשויים כסף מביאים לך מראה מסורתי של תכשיטי מקדש. המראה העתיק מעניק לך סגנון אלגנטי.

9. עגילים מעוצבים עם טיפות מים פשוטות:

עגילים-תכשיטים-עגילים-פשוט-טיפת מים-מעוצבים-עגילים

העיצוב המפוכח הזה של עגילים זוכה לצורת טיפה עם אזמרגדים חתוכים המשובצים בגבול. אתה יכול ללבוש אותו על כל בגד.

ניתן לענוד תכשיטי מקדש על כל בגד בימים אלה. אנשים בחרו להעניק מראה ניגוד לתלבושת מערבית עם תכשיטים מסורתיים. אתה יכול ללכת על תכשיטי המקדש למראה הטוב ביותר. תכשיטי מקדש יקרים מעיצובים אחרים, אך ברגע שאתה עונד אותם אתה יכול להרגיש את ערכם על גופך.