איפור כלות של לאקמה

Lakme היא אחת ממותגי הקוסמטיקה המובילים ומציעה מגוון רחב של שירותים. שירותים אלה נחוצים לא רק באופן קבוע, אלא גם באירועים מיוחדים כמו חתונות, חשוב מאוד שיהיה מישהו אמין שייקח את האחריות על הדברים הקטנים האלה כדי לגרום לכלה להרגיש מיוחדת.

להלן חבילות הכלות המפורסמות ביותר של Lakme שמציעה Lakme.

הילה לפני כלה:

כלות צריכות להיראות רעננות ולהרגיש נינוחות לפני שכל הטקסים מתחילים ולוח החתונות הקדחתני משתלט. חבילת טרום כלה זו כוללת מניקור, פדיקור, פנים, הברגה, שעווה מלאה, הלבנת גוף ופנים, חבילת זוהר וטיפול בשיער כמה ימים לפני החתונה..

זוהר זהב טרום כלה:

  • החבילה כוללת שתי ישיבות עם המומחים לאורך תקופה של שלושה ימים. זה בדרך כלל שבוע לפני החתונה.
  • הישיבה הראשונה כוללת: ייעוץ שיער ועור, הלבנה: קו וחולצות פנים, הברגה, פנים מיידיות וזוהר בשיער..
  • ישיבה שנייה כוללת: שעווה מלאה, שעוות קו ביקיני – מלפנים ומאחור, עיסוי גוף, מניקור ופדיקור..

אירוסין – סגן – חבילת קבלת פנים:

שלוש הפונקציות העיקריות לפני יום הביצה מטופלות בחבילה זו. הוא כולל ציפוי סארי, איפור בסיסי, עיצוב שיער ושינוי לק כדי לגרום לך להרגיש רענן ומיוחד לאורך כל הפונקציות..

חבילת כלות:

כלות גורמות להרגיש מיוחדות ביום הגדול שלהן עם סארי או להנגה המתעטפות עם רעלה, שיער מיוחד עם עיצוב פרחוני או פריסת שיער, צבע ציפורניים מיוחד ואיפור. מומחים השקיעו מאמצים מיוחדים כדי לגרום לך להיראות ולהרגיש מיוחדים ביום החשוב ביותר בחייך.

הילה לכלה:

ברגע שהטקסים והפונקציות מתחילים, טבעי שהכלה מרגישה לחוצה וחסרת אנרגיה. חבילה זו נועדה במיוחד להצעיר את הכלה במניקור, פדיקור ופנים בשעה ה -11 לפני טקסי החתונה האחרונים..

זוהר זהב לכלה:

לא כל הכלות יכולות להקדיש זמן רב להיראות מושלמות ביום הגדול שלהן. עם זאת, עם כל מעט הזמן שהם יכולים לספק, מומחי Lakme מכניסים את כף רגלם הטובה ביותר לפנים ומפנקים את הכלה עד תום. הוא כולל שירותים כמו פילינג לגוף מלא, ניקוי פנים, חבילת זוהר, שירותי טיפוח ידיים וכפות רגליים המשמשים גם כמורידי לחץ, ושירותי וילון..

זוהר פלטינה כלה:

חבילה זו כוללת פינוק נרחב של הכלה מהליבה למראה הכללי, שירותי שיער ועור, עיסויים וליטוש גוף בכדי להעניק לעור זוהר פנימי עם הזמן..

פרימיום לפני כלות:

חבילה זו מיועדת למי שאין זמן אך זקוק למהפך תוך זמן קצר. החבילה מותאמת אישית לצרכי הכלות. זה בדרך כלל לוקח ישיבה אחת או שתיים עם הכלה ומציע איפור מלא תוך שבוע.

ייעוץ מומחה בהתאמה אישית:

למי שלא בטוח מה עליו לעשות לפני החתונה לטיפוח, החבילה הזו היא בשבילם. משכו הוא כעשרה ימים בהם ניתנת ייעוץ מומחה בכל תחומי הדאגה העיקריים לכלות. החל משעווה ועד איזה סוג פנים והאיפור הכללי והמראה ביום הגדול ניתן ייעוץ.

שירותים מיוחדים למשפחה ולחברים:

עם הכלות, גם בני משפחה וחברים אחרים צריכים להסתכל במיטבם. חבילה זו מיועדת לאותם חברים חשובים בחיי הכלה. הם מסופקים עם שירותי איפור, תסרוקת ועטרון ביום החתונה.

חבילות אלה מאוד שימושיות וסבירות מדי. אלה עולים באיזשהו מקום סביב 3000 עד 35000 לפי השינויים שבוצעו. אבל יש הבטחה אחת שברגע שתמסור את האחריות למומחי לקמה תוכל לשבת ולהירגע.