טיפים לאיפור כלות הקיץ הטובים והפשוטים ביותר

מזג האוויר הוא דרישה חשובה אחת שיכולה להשפיע לטובה או לרעה על תוצאות האיפור על כלה. חשוב שתדע כי עצות האיפור והרעיונות שונים לחלוטין לחודשי הקיץ והחורף. למעשה, הוא גם שונה ממונסונים. קיץ במיוחד הוא הזמן הלח והחם בו העור מתנהג מוזר ואף עשוי להיראות שמנוני ומבריק. זה בדרך כלל מקהה את הפנים ומקשה על קבלת תוצאות האיפור שהכלה רוצה.

טיפים לאיפור כלות הקיץ הטובים והפשוטים ביותר

עם זאת, החדשות הטובות הן שכמה עצות יעילות לאיפור כלות בקיץ ניתן לשמור בהישג יד לתוצאות טובות. כדי לחסוך לכם את המאמץ, נמסר כל המידע החשוב להלן:

להלן הטיפים הטובים ביותר לאיפור כלות בקיץ:

אין להגזים בקרם לחות:

קרם לחות הוא להוסיף תזונה לעור, אך אם העור לא מתייבש בחודשי הקיץ, אל תמרח את המוצר הזה שיהפוך את העור לשמנוני ויקל את האיפור אם הוא לח ולמזיע. במקום זאת, הגבל את קרם הלחות רק לנקודות יבשות. קרם לחות על בסיס ג’ל תמיד טוב יותר מאשר קרם או תחליב המבוסס לשימוש בקיץ.

קונסילר הוכחת זיעה:

חלק מהמוצרים מתוכננים במיוחד בימינו לחודשים חמים. ביניהם, קונסילר הוכחה לזיעה הוא אחד הטובים ביותר שכלה צריכה לשמור עליה. השתמש במוצר זה וראה עד כמה אתה מגביל את הזיעה בקיץ שבדרך כלל שוטף את העור.

חשיבותו של פריימר שקוף:

פריימר שקוף מסייע ביצירת מחסום בין העור לבסיס. זה עוזר להרחיק את החום מהאיפור וגם חום הקיץ לא ייכנס לנקבוביות העור בפנים ויגרום לך להזיע. זהו רעיון מושלם לאיפור כלות בקיץ.

אין להשתמש ב- Heavy Foundation:

יסודות על בסיס שמן הם לא גדול בכל הנוגע לאיפור כלות בקיץ. כמו כן, בעת שימוש בבסיס נוזלי השתמשו בכמויות קטנות בלבד ונסו לפזר אותו באופן שווה בעזרת ספוג רטוב. יישום יסוד כבד אינו מומלץ במצב זה בו הוא עלול לגרום לך להזיע יותר.

מסקרה עמידה במים על נפח:

במקום להשתמש במסקרה המוסיפה נפח ואורך לריסים, תמיד עדיף להשתמש במוצר עמיד למים. זה יבטיח וימנע מהצבע להיכתם ולהתפוגג בגלל חום הקיץ. אפשר לשקול גם להרכיב ריסים מלאכותיים אך רק בתנאי שמורחים עליה שכבת מסקרה עמידה במים. זהו טיפ איפור בריא לכלות קיץ.

שיער לפני איפור:

במהלך הקיץ, מייבשי מכות יכולים להשאיר הרס על העור בגלל חום. עדיף שכלה תסדר את השיער לפני האיפור כדי להיראות רעננה ויפה וללא זיעה על הפנים.

אניה עיניים לאורך זמן:

קבלו אייליינר עמיד במיוחד בכל הנוגע לאיפור קיץ לכלות. זה יגרום לו להישאר לתקופה ארוכה יותר ולמנוע מהאיפור להיעלם. אייליינר הוא אחד ממוצרי האיפור העיקריים שצריך לשמור על טריות והדגשה בכל הנוגע לאיפור חתונה. ישנם הרבה מותגים המספקים איכות זו לנוחות הלקוחות.

שמור על עור בריא:

יש להרבות במים ולהרטיב את העור היטב לפחות 2-3 שבועות לפני יום החתונה. חוץ מזה שינה חשובה מאוד כדי לקבל מראה רענן גם בקיץ. הקפידו על תזונה בריאה מלאה בפירות וירקות שתעזור לכם להביא זוהר על הפנים. נסו להימנע ממאכלים מטוגנים, מאכלים שמנוניים וממאכלים חריפים שרק יחמירו את השמן על העור. כל אלה חשובים לבסיס האיפור הקיצי לכלה.