9 עיצובים הטובים ביותר של פריחת הדובדבן

היפנים אוהבים את פריחת הדובדבן או פרחי פרי הדובדבן שנראים יפה כשהם פורחים. הרושם הזה נראה על דברים יפניים שונים כמו בגדים, תיקים וגם על עטיפות ספרים. עכשיו איך אפשר לא לראות את פריחת הדובדבן המקסימה האלה באומנות הציפורניים כאשר היפנים מפורסמים באמנויות הציפורניים היפות שלהם?

אמנות הציפורניים בעיצובים של פריחת הדובדבן נראים ממש יפים. אלה נעשים בעיקר באמצעות עיצובים ביד חופשית. אל תדאג אם עדיין לא ניסית אחד מהם, אנו יכולים לומר לך כי אלה ממש קלים ליצור. זה בהחלט לא ידרוש מיומנויות נרחבות בציור. אתה יכול לעשות זאת בקלות בעזרת חשפן או מברשת ציפורניים וכמה קיסמים.

ציפורן פריחת הדובדבן:

להלן 9 אוספי הציפורניים הטובים ביותר של פריחת הדובדבן שלנו. מקווה שתוכל לנסות כמה!

1. ציפורן פריחת דובדבן קלה לביצוע:

אמנות ציפורניים של פריחת הדובדבן

צבע בסיס תכלת נחמד בהחלט משקף את מיטב עיצובי פריחת הדובדבן על הציפורניים. אתה יכול לנסות את הדפוס הזה בקלות רבה באמצעות הפשיט שלך לענפים וקצה בוטה של ​​קיסם ושימור ורוד לפרחים. השתמש בכלי הנקוד שלך או בקצה קיסם עבור הנקודות השחורות שבתוך הפרחים.

2. עיצובים קטנים של פריחת הדובדבן:

עיצובים קטנים של פריחת הדובדבן

אתה יכול לנסות גם עיצובים זעירים של פריחת הדובדבן כמו זה. כאן לא תצטרך יותר מדי לעשות בנוגע לפרחים אבל כמה נקודות יהיו בסדר גמור. נסה את זה!

3. עיצוב ציפורן פריחת הדובדבן הקלה:

עיצוב ציפורניים קל של פריחת הדובדבן נוצץ

ייתכן שתרצה לפעמים לתת אפקט נוצץ לציפורניים שלך לאחר יצירת עיצוב פריחת הדובדבן הקל והמדהים למראה כמו זה שלמעלה. האם תנסה זאת?

4. עיצוב ציפורניים אפקט פריחת הדובדבן ספוג:

עיצוב ציפורניים אפקט פריחת הדובדבן

אתה יכול לנסות סוג כזה של פריחת דובדבן. זה ידרוש ממך לספוג שני צבעים כלומר. כחול לבן לבסיס ולאחר מכן ללכת לאורך ציור פריחת הדובדבן שלך עם מברשת ציפורניים וכמה קיסמים. מסיימים במעיל עליון.

5. פריחת הדובדבן למסיבה:

פריחת הדובדבן למסיבה

רעיון מוכן למסיבה לציפורניים יכול להיות משהו כמו זה שלמעלה. זה מתוק למראה ומבריק ממש למסיבה. אתה יכול לנסות את זה בקלות. השתמש בסטריפר בצבע לבן או בעיצובים של ציפורניים בלבן עבור הענפים ומריחה מסוימת בצבע ורוד עם קיסם יכולה להיות טובה מספיק לפרחים. נסה זאת!

6. עיצוב פריחת דובדבן במדבקות מים:

עיצוב פריחת דובדבן במדבקות מים

בעיקר עיצובים של פריחת הדובדבן נוצרים ביד חופשית. אבל אם אתה יכול להחזיק כמה מדבקות מים טובות אז כל התהליך הופך להיות קל מאוד. אתה יכול לקבל כמה מדבקות מים יפות לפריחת הדובדבן שלך?

7. יד חופשית של פריחת הדובדבן:

יד חופשית של פריחת הדובדבן

נסה פריחת דובדבן פועלת באלכסון על בסיס ספוג של לבן וכחול מפינה אחת של הציפורניים. ההשפעה של ענפים גורמת לאומנות הציפורן הזו להיראות שונה ומוגדרת מאוד. נסה את זה!

8. ציפורן אפקט עץ פריחת הדובדבן:

פריחת הדובדבן אפקט עץ ציפורניים

למה ללכת על פרחים תמיד? לך על העץ כולו במקום. מה שאנו מתכוונים הוא שאתה יכול לצייר עצי פריחת דובדבן קטנים קטנים במקום פרחים. תן לו איזשהו אפקט ניתז של צבע ורוד לפרחים שעל הענפים. תן לרגל גם קצת אפקט דשא. סיימו עם נצנצים או פוליש שקוף רגיל. האם תנסה זאת?

9. פריחת הדובדבן הנוצצת לחלוטין באקריליק:

פריחת דובדבן נוצצת לחלוטין באקריליק

השתמש קודם כל בלוק נצנצים ברמה גבוהה לציפורניים. כעת השתמש באבקת אקריליק כדי לצייר את הענפים, העלים והפרחים באמצעות מברשת אקרילית ותערובת ערבוב. אבקת אקריליק ואמצעי ערבוב נותנים לך את האפקט התלת מימד לפרחים.

אהבת את המאמר הזה? מוכן לנסות אמנות ציפורניים של פריחת הדובדבן?