9 עיצובי ציפורניים פשוטים להדפס בעלי חיים

אמנות הציפורניים היא אמירה חדשה של זעם וסגנון בקרב בנות מפורסמות ועד הילדה הסמוכה. הגיע הזמן שתעניק ללקים הרגילים שלך מגע של יצירתיות חיה. אל תדאג; אתה לא צריך להיות אמן ציפורניים כדי לשחזר עיצובים אופנתיים של ציפורניים על הציפורניים שלך. אמנות הציפורן בהדפסי בעלי חיים היא אחד מעיצובים הציפורניים האופנתיים ביותר שבנות אוהבות לעשות ספורט. גם אלה קל לשחזר.

עיצובים בהדפס בעלי חיים לציפורניים:

היום אנו מספקים לכם את 9 התמונות המובילות של אומנויות ציפורניים בבעלי חיים וטיפים קטנים ופשוטים כיצד ליצור אותן מחדש. תסתכל!

1. עיצוב פשוט להדפסת נמר בשחור -לבן:

עיצוב פשוט להדפסת נמר בשחור -לבן

זה יכול להיות קל לעשות ציפורניים תוך כדי תנועה. כל כך פשוט וטוב להסתכל על זה שלפחות בהחלט היית רוצה לנסות את זה לפחות פעם אחת גם אם אתה לא מתעסק יותר מדי בציפורניים. ניתן לשחזר זאת בקלות בעזרת קיסם אחד בלבד ולק שחור ולבן. אתה יכול להשתמש בצבעים אחרים גם לבסיס. עם זאת עדיף להשתמש בצבע בהיר לבסיס ובצבע כהה לנקודות. תן לזה הזדמנות!

2. ציפורניים בהדפס נמר נצנצים:

נייל אמנות בהדפס נמר

נסה את אמנות הציפורן הזו בצבע בסיס נצנצים והשתמש בכלי הנקודה שלך או בקיסמי השיניים עבור הצמד הדפסי נמר במראה פאנקי. צור עיגולים שאינם משותפים איתך קיסם בצבע חום או שחור ומלא את המרכז בצבע כחול אקווה.

3. עיצוב ציפורניים מופשטות של הדפס זברה:

עיצוב ציפורניים מופשטות עם הדפס זברה

אתה יכול לשחזר את אותו עיצוב על ידי שימוש בשני צבעים לבסיס, כלומר. לבן וכתום. השתמש בספוג לאפקט מברשת האוויר של צבעי הבסיס. לבסוף אתה יכול להשתמש במברשת ציפורניים לציור צורות ענפי עץ משני הצדדים הנגררים למרכז לדוגמת הזברה. רעיון מדהים לציור ציפורניים!

4. עיצוב פנים לבעלי חיים מהנים:

עיצוב בעלי חיים כיף מול בעלי חיים

אם יש לך ידיים טובות בציור, תוכל לנסות לייצר עיצובים מהנים אלה של ציפורני בעלי חיים באמצעות צבעי אקריליק או לקים בצבעים שונים..

5. עיצוב מסמר זברה פשוט:

עיצוב ציפורניים פשוט של זברה

זהו שילוב של עיצוב זברה וציפורן זעירה בהדפס נמר. נסה את העיצוב הזה בעזרת מברשת ציפורני הציפורניים וקיסמי השיניים שלך. זהו עיצוב אמנות ציפורניים שובה עין מאוד. אתה חייב לנסות את זה !

6. עיצוב ג’ירפה פנים לציפורניים:

עיצוב ג'ירפה פנים לציפורניים

נסה עיצוב ג’ירפה חמוד ותדהים את כולם. זה לא כל כך קשה אם יש לך כלי ניקוד, קיסם ומברשת ציפורניים. אתה יכול להשתמש בצבעי אקריליק לציור העיצוב.

7. תערובת צבע ועיצוב ציפורניים של נמר וזברה.

עיצוב תערובת והתאמה של צבעי נמר וזברה

נסה את עיצוב הציפורן המדהים והמגניב הזה באמצעות 3 צבעים לבסיס. תן לדפוסי הזברה האלה בעזרת פוליש שחור ומברשת הציפורניים שלך. להדפס הנמר ניתן להשתמש בקצה הבוטה של ​​קיסם. נסה את זה!

8. עיצוב הדפסה לבעלי חיים של דובי פנדה קל:

עיצוב הדפסה של בעלי חיים דובי פנדה קל

סוג זה של עיצוב דובי פנדה חמוד ומתוק ניתן לשחזר בקלות באמצעות כלי נקודה ו/או קיסם בוטה. בנוסף הוסף כמה קשתות בראש פנדה אחת כדי להפוך אותה לדוב פנדה נקבה. זה חמוד ופשוט. נסה עוד היום!

9. עיצוב אמנות ציפורניים של בעלי חיים חמודות:

עיצוב חמוד עם ציפורניים לבעלי חיים

אתה יכול לשחזר בקלות את עיצוב הציפורניים בהדפס בעלי חיים אם יש לך יד טובה לציור ולרישום. תן צורות שונות לציפורניים שלך כמו דוב פנדה, דובון, פני חתול, פני ארנב, פרצופי זחל, צפרדעים, פרפרים, ג’ירפה, פרפרים וכו ‘.

אהבת את האוסף המתוק הזה של עיצובים של הדפס בעלי חיים בציפורניים? אילו תנסה? השאירו לנו את המשוב שלכם.