9 העיצובים הטובים ביותר לציפורן עץ הדקל עם תמונות

עיצובים של עץ דקל הם אחד העיצובים הפופולריים והקלים ביותר ליצירת אמנות ציפורניים. כשמדובר בעיצובים של אמנות ציפורניים ביד חופשית, זהו עיצוב אחד שניתן ליצור בקלות רבה ללא כל יד מקצועית בציפורניים או ידיים טובות בציור. עצי דקל הם עיצוב קל מאוד ליצור. אתה יכול לספור צורות שונות של עיצובים של דקל צללית על הציפורניים לאירועים שונים.

עיצובים של אמנות הציפורן של עץ הדקל:

בעונה החגיגית הזו אם אתם מתכננים חופשה לחופים, נסו לפחות כמה עיצובים של עץ דקל על הציפורניים. להלן 9 עיצובים הדקל היפים שלנו לציפורניים:

1. עיצוב עץ דקל ביד חופשית:

עיצוב עץ דקל ביד חופשית

תארו לעצמכם את השמש השוקעת ואת השמים היפים השופעים כתום מודעה סגול מרחוק. אם אתה יכול לדמיין זאת בצורה מושלמת, תוכל ליצור את העיצוב המוצג למעלה בקלות. אתה יכול להוסיף גם את חופי החול המוזהבים האלה למרגלות עצי הדקל עם לק נוצץ לבחירתך או נצנצים רופפים הממוקמים בלק שקוף. השתמש במברשת מאוורר לשם כך.

 2. פסים וציפורן עץ הדקל:

פסים וציפורן אמנות עץ דקל

ניתן ליצור סוג זה של ציפורניים מופשטות מרובות צבעים בעזרת שימוש בצבעים שונים של לקים בסדר אופקי. צור כמה קווים מפוספסים קלים לתיחומים איתך חשפנית שחורה או מברשת אמנות ציפורניים וליטוש שחור. סיימו על ידי ציור עיצוב של עצי דקל על העיצוב שנוצר כך. מראה מגניב לא?

3. גרמנט מרקם עץ דקל ציפורניים:

שיפוע טקסטוריזציה של אמנות עץ דקל

נסה ציור מרקם של צבע מרקם עם צבע כהה ותכלת וחלק צהוב. השתמש בספוג למרקם. סיימו על ידי ציור עץ דקל יפה על כל אחד מציפורניכם. השתמש בפוליש שקוף כדי לאטום את העיצוב שנוצר כך.

4. אמנות הציפורן של עץ הדקל יום:

אמנות ציפורן עץ הדקלים של Clear Day

ניתן ליצור עץ דקל יום בהיר וציפורניים על חוף הים בעזרת עבודה מאומצת ביד חופשית. השתמש בכלי הנקודה שלך לציור העננים או השתמש בקיסמי השיניים שלך לעיצוב. אתה יכול להשתמש בשני גוונים של ירוק וליטוש חום או צבע ובמברשת הציפורניים שלך לשחרור כף היד. וודא שלעצי הדקל יש צבעים מכיוון שזוהי סצנה של יום שאתה מצייר על הציפורניים שלך.

5. עיצוב זמר שקיעה מרובי צבעים של עץ הדקל:

עיצוב שקיעה מרובי צבעים בעץ הדקלים

זוהי אמנות ציפורניים של עץ דקל צבעוני. אתה יכול ליצור זאת בקלות עם לקים וספוג בצבעים שונים. נסה את העיצוב הזה.

6. עיצוב נייל שיפוע שיפוע ביד חופשית:

עיצוב חופשי עם ציפורני שיפוע שיפוע ביד חופשית

שקיעה במרקם שיפוע ואומנות ציפורניים של עץ דקל שנוצרה להפליא על ידי בחירת הצבעים השונים בה. אל תשכח את הפוליש השקוף לאפקט הברק והברק.

7. נקודות קש וקו הציפורן של עץ הדקל השקיעה:

נקודות קש ואמנות ציפורניים של עץ הדקל

העיצוב הזה קצת שונה מהאחרים מכיוון שתצטרכו להשתמש בשבלונות ובחומר איירברש לדפוסים המעגליים על הציפורניים או להשתמש בקצה של לק ולבן. לאחר שהבסיס נוצר כראוי, צייר את עצי הדקל בשחור לקבלת אפקט הצללית.

8. עץ דקל פשוט וציפורים שיפוע:

עץ דקל וציפורים שיפוע פשוט ביד חופשית

במקום לצייר עצי דקל שלמים, אתה יכול לצייר כמה דפוסי עץ חתוכים על הציפורניים שלך וכמה ציפורים. תנו את צבע הבסיס בשיפוע באמצעות 2-3 צבעים וספוג.

9. עיצוב דקל צללית ביד חופשית על חוף:

עיצוב דקל צללית ביד חופשית על חוף

ניתן ליצור עיצוב עץ דקל צללית מדהים למראה זה לאותם ימים שבהם אתה רוצה לבלות את חופשת הקיץ שלך על החוף. אם יש לך ידיים טובות בציור וכמה כישורי מרקם צבעוניים בסיסיים, אז אתה יכול בקלות ליצור סוג זה של ציפורניים.

אהבת את עיצובי הציפורניים של עץ הדקל בדיוק כמונו? השאר את המשוב שלך למטה.