8 עיצובים הטובים ביותר לנייל נייט עם תמונות

ציפורניים המוסיפות את עצמן במעילים שונים של נצנצים, אולי במלואן מהנצנצים או אולי עם שילוב של צבעים פשוטים ובוהקים; לעשות סוגים שונים של עיצובים אמנותיים לציפורניים. צבעי הציפורן הנוצצים גורמים לציפורניים לזרוח ולבריק מה שמושך הרבה עיניים על הגברת וגורם לה להסמיק.

עיצובים יפים של נצנצים עם תמונות:

1. צבע נייל נצנצים ירוק:

צבע ציפורן נצנצים ירוק ים

פשוט קנה צבע ציפורן נוצץ וצבע אותם על הציפורניים שלך, כדי לקבל את אמנות הציפורן הנוצצת הקלה ביותר. ראו את התמונה; האצבעות אוחזות בבקבוק של צבע נצנצים ירוק ים והציפורניים נצבעות בעזרתו. הם נראים יפים ומבריקים.

2. עיצוב אמנות הציפורן של Mauve ו- Glitter:

עיצוב ציפורניים מסוג Mauve ו- Glitter

קח סגול או צבע סגול דומה וצבע ארבע מסמרים על כף היד שלך שמור על האצבע ריקה. הוסף צבע כהה יותר, כמו הזוהר הסגול שאנו רואים בתמונה; מה שגורם לעיצוב אמנות הציפורניים להיראות אחרת. אתה יכול להסתכל מקרוב ולראות שלצבע הנוצץ יש גרגירים קטנים בצבעים שונים של סגול, כחול, ורוד, כסף וכו ‘, שהופכים את האצבע למבריקה. ציור הציפורניים שלך קל ומלא.

3. עיצוב נייל נצנצים כסוף:

עיצוב נייל ארט נצנצים

כדי ליצור ציפורן נצנצת כסופה קלה, פשוט צייר את כל קצוות הציפורניים בצבע נצנצים כסוף ואז פשוט צפה אותו בצבע ציפורן מבריק וסיימת..

4. ציפורן נצנצת אדומה וזהובה:

נייל אמנות נצנצים אדומים וזהובים

אתה צריך שני צבעים לסוג כזה של ציפורניים שאתה רואה בתמונה. קח צבע, למשל אדום וצבע אותו באצבע אחת בלבד ותן לו להתייבש. קח צבע מסמר מוזהב וצבע איתו את כל הציפורניים האחרות. אל תתנו לציפורן המוזרה והאדומה להיות רגילה, הוסיפו רצועה של צבע ציפורן זהוב בעזרת מברשת והנה היא; הציפורניים שלך נוצצות אדומות וזהובות.

5. עיצוב נייל ארט נצנצים שחור וורוד:

עיצוב נייל ארט נצנצים בשחור וורוד

ורוד כהה ושחור מחמיאים אחד לשני ממש והגברות אוהבות את השילוב. צבע את בסיס הציפורן בשחור ותן לו להתייבש. הוסיפו צבעי ציפורן בוהקים מנצנצים מקצה הציפורניים וגרמו לו לדעוך כשהוא מגיע לכיוון האמצע ואין להשאיר סימן לכך לקראת הסוף. אם יש לך את הקססים ואת צורת העיגול על צבע הנצנצים מלפני, אז עדיף להוסיף אביזרי אמנות ציפורניים דומים עם צבע מבריק או דבק ציפורניים ואתה מוכן לסלע.

6. עיצוב נייל ארט נצנצים כסף וזהב:

עיצוב נייל ארט נצנצים מכסף וזהב

כסף וזהב הם שני צבעים מנוגדים המשמשים במיוחד כצבעי נצנצים; המלווים בצבעים אחרים באומנויות הציפורן הנפרדות. ובכן, גם ביחד הם לא נראים רע. קחו את שני צבעי הנוצץ וצבעו איתם את הציפורניים. צובעים בעזרת נצנוץ הזהב מלמטה ועם נצנצים כסופים מהקצה לאמצע וממזגים את שני הצבעים יחדיו, דבר שיגרום לציור הציפורניים שלך להיראות קצת כמו שאתה רואה בתמונה.

7. צבעי ציפורניים בצבע ורוד ושחור עם עיצוב נייל כסף וכחול נצנצים:

צבעי ציפורניים בצבע ורוד ושחור עם כסף

ראשית קחו שתי מברשות דקות וצרו צורת V משני צידי הציפורן, שמאלה וימינה וגרמו ל- V להיפגש בקצה. צד אחד צריך להיות בעל קו שחור ואחד צריך להיות עם ציפורן מנצנצת כסופה. הם יעשו גבול, כך שמשמאל לשחור, צבע ורוד ומימין כסף, צבע שחור. מצפים את העיצוב בצבע ציפורן כחול נוצץ על החלקים הצבועים, ושאר צבע הציפורן בברק. זהו עיצוב אמנות הציפורן הנוצץ הטוב ביותר.

8. עיצוב נייל נצנצים בשחור לבן:

עיצוב נייל נצנצים בשחור לבן

צובעים את כל הציפורניים בלבן כבסיס ונותנים לו להתייבש. הוסף צבע שחור וצור צורה עגולה למחצה מלמטה לאמצע התחתון של הציפורניים. קח צבע נצנצים מנצנץ, במכחול דק וצייר פסים בין שני הצבעים כמחיצה, וסיימת עם ציפורן פשוטה זו.

עיצובים של ציפורני נייל נצנצים הם מבחר מצוין לציפורניים שלך. אתה יכול לאהוב את המאמר הזה להשיב להצעות.