6 עיצובים הטובים ביותר לציפורני זהב

אנו מבדילים זהב וכסף מכל שאר הצבעים הקיימים ביקום כולו, אך אם בודקים את מקוריותו, צבע הזהב ידוע גם כחלק מקבוצת הצבעים הצהובים, שהיא למעשה גרסה הרבה יותר מלוטשת של צהוב, שיש לה נוצר על ידי סגסוגת של הרבה צבעים אחרים. עיצובים של ציפורני זהב הם אומנויות ציפורניים בעלות צבע ציפורן זהוב או צבעי נצנצים מוזהבים המשמשים אותן, לאפקט הזהב.

עיצובים אחרונים לציפורני זהב עם תמונות:

1. עיצובים פשוטים של ציפורני זהב:

עיצובים פשוטים של ציפורני זהב

בתמונה למעלה אנו רואים צבע ציפורן מוזהב רגיל המשמש לצביעת הציפורניים, המעניק להם מראה מבריק ומגע מוזהב. הצבעים שבהם אתה משתמש עם צבעי הציפורן המוזהבים צריכים להיות בעיקר כהים, מכיוון שהם גורמים לאפקט הזהב להיראות בולט הרבה יותר מהצבעים הבהירים יותר..

2. עיצוב אמנות ציפורניים אדום וזהב:

עיצוב ציפורניים באדום וזהב

זהב ואדום משלימים זה את זה. הציפורן שאתה רואה להלן קלה מאוד. צייר את כל הציפורניים שלך למעט אחת, אותה יש לשמור בצד כדי למרוח את צבע הציפורן הזהוב לחלוטין, בדיוק כפי שאתה רואה בתמונה. מרחו אדום על שאר הציפורניים, שמרו על הקצוות ריקים כדי לשים עליה שכבה מוזהבת לאחר שהצבע האדום מתייבש וסיימתם במראה מרהיב..

3. ציפורני זהב עם ציפורן מבריקה:

ציפורני זהב עם ציפורן מבריקה

צבע את כל הציפורניים בצבע ציפורן מבריק ותן לה להתייבש. קח מברשת מלוטשת וטפטף אותה בצבע מסמר מוזהב ועשה משיכות מעט מתחת לקצה הציפורן, או שאתה יכול אפילו להדביק מקל זהב לציפורניים בדיוק כפי שאתה רואה בתמונה ולגרום לה להיראות כך. שמור מסמר אחד רק עם צבע מבריק כדי לשים צבע ציפורן זהוב. צבע הציפורן הזה צריך להיות מקסימלי בקצוות ואז הוא אמור להיעלם לאט מהאמצע עד הסוף. זה יקנה לציפורניים שלך מראה נקי ומתוחכם.

4. עיצוב ירוק אמנות ציפורן זהב ירוק:

עיצוב ירוק אמנות ציפורן זהוב ירוק

אתה צריך צבע ציפורן ירוק לים, וכמובן ציפורן זהובה כדי לעשות אמנות ציפורניים מסוג זה. ראשית צבעו את כל הציפורניים עם הצבע הירוק של הים כבסיס ותנו לו להתייבש. הוציאו מהבקבוק את מברשת צבע הציפורן המוזהבת והיוצרת מזהה ועיצבו צורות של ברק או צורת כוכב חצי חתוכה, בדיוק כפי שניתן לראות בתמונה. לשם כך, צייר פינה אחת של הציפורן ישר כלפי מטה בצורה של V הפוך, עשה עוד שניים או שלושה הפוכים כדי לקבל צורה זו במדויק..

5. עיצוב אמנות ציפורניים בשחור וזהב:

עיצוב אמנות ציפורניים בשחור וזהב

כפי שצוין קודם לכן, עיצובים של ציפורני זהב צריכים להיעשות בצבעים כהים. השחור הוא החשוך מכולם וזהוב הכי מתאים לו. כדי לגרום לשניים להתאחד באמנות ציפורניים ראשית, צייר את כל חמשת הציפורניים על האצבע שלך בצבע הזהוב. קח מברשת שחורה דקה וצבע בה מעט צד אחד, אנכית. עשו זאת על שני מסמרים חלופיים. לאחר מכן קח מברשת דקה יותר ועשה שני לבבות לאו דווקא במקום דומה. הוסף משיכות עם המברשת השחורה כדי לתת לה מבט, כפי שאתה רואה בתמונה.

6. צבע ציפורן נצנצים שחור וזהב:

צבע לציפורן נצנצים בצבע שחור וזהב

אינך יכול להסביר כיצד שחור וזהב טובים משלימים זה את זה באמצעות דוגמא טובה וקלה יותר מזו. אתה צריך ציפורן שחורה וצבע ציפורן זהוב לזהוב לשם כך. ראשית, צבעו את הציפורניים בשחור לבסיס ולאחר מכן קחו את צבע הנצנצים וצבעו את קצה הציפורניים בעיקר וגרמו לו לדעוך לכיוון האמצע. אם אין לך את צורות המשושים בצבע הציפורן הנוצץ שלך, פשוט הדבק אותן לפני שהצבע מתייבש.