איך לעשות איפור עיניים למתחילים

אם אתה מתחיל ורוצה להתנסות באיפורים מסוגים שונים, אז ניסוי בטנה הוא הבסיס של אלה. ישנן דרכים שונות בהן אתה יכול להתאפר עם זוהר אך על מנת ליצור איפור עיניים טוב הדבר הבסיסי שרבים צריכים לתרגל כדי לייצר אותו כראוי הוא בטנה. ישנן שיטות שונות בהן ניתן למתוח קו תקין מבלי להכתים הרבה.

זו הדרכה קלה לביצוע. זה יכול להיעשות בשלבים על ידי כל מתחיל שמתנסה בכך. הדברים הבסיסיים הדרושים לכך יהיו מרכיבי הבסיס שלך וגם צל כהה פשוט, צל בהיר והדגיש שיכול להיות צל הדגשת כסף או עיפרון. תזדקק לאוניית עיניים במים או שתוכל להשתמש בעפרון. ספינות הג’ל או הלבד אינן מומלצות מכיוון שהן מיועדות למי שמתאים יותר עם ציור קווים. אתה יכול גם לקחת סרט נייר ומספריים.

איך לעשות איפור עיניים למתחילים

להלן השלבים שאתה יכול לבצע אם אתה רוצה ללמוד:-

איך לעשות איפור עיניים למתחילים:

1. כדי לעשות בסיס למתחילים, תחילה יהיה עליך לנקות את פני העור. זה מאוד חשוב וכדאי להשתמש בשטיפת פנים לניקוי עמוק. זה גם יעזור לך לנקות היטב. אם יש לך משטח שמן אז לכלוך וזוהמה נוטים להידבק יותר מאשר על משטח יבש. לכן כדאי להשתמש בכביסה לניקוי ללא שמן. יבש את העור ולאחר מכן תוכל להשתמש בקונסילר.

2. קונסילר הוא חיוני מאוד למקרה שאתה מתחיל. יהיה עליך לכסות את הפגמים שלך וגם תצטרך להשתמש בחלקם מתחת לקו המים. אתה יכול להשתמש בזה גם על המכסה ובצדדים. זה יגרום לעיניים להיראות רעננות יותר.

3. פריימר אינו חיוני לאיפור למתחילים אם אתה רק מנסה להתנסות במראה או לתרגל את טכניקת הרירית..

4. מרחו בסיס ותוכלו להשתמש במוליך ספוג לשם כך. אתה יכול גם להשתמש בסיס מקל כמו קונסילר מקל. אלה מתאימות למתחילים מאשר לאנשים שרוצים איפור מקצועי.

5. עכשיו אתה צריך להשתמש בקומפקטיות ולטפוח מעט על המכסה.

6. כעת תוכל להשתמש בסומק כלשהו ללחיים בהתאם לדרישה.

7. השתמש בצל הבהיר יותר כמו אפרסק או גוון ורדרד על כל המכסה. השתמש בקו צל כהה מעט שחור או פחם או כל צבע אבק בקפל ובחלק החיצוני של המכסה.

8. עכשיו מערבבים את הצבעים האלה.

9. עכשיו אתה יכול להשתמש בהיילייטר כסוף על אזור עצם הגבה. אתה יכול גם להשתמש בזה מתחת לקו המים התחתון.

10. אם אתה יכול למתוח קו נכון עם אניה מים אז אתה צריך להתחיל לאט בחלק הפנימי של המכסה העליון ואז ללכת כל הדרך אל החוץ בכפוף מעט כלפי מעלה. אתה יכול גם לעשות מהצד החיצוני ואז להמשיך לכיוון הצד הפנימי.

11. אם אין לך ידיים מתאימות או שאתה מריח את הציפוי, חותך שתי חתיכות נייר דבק והשתמש בעזרת חתיכה אחת לתיחום המכסה העליון בצד העין. צייר את הציפוי מעל זה ולאחר מכן הסר את הקלטת. תקבל רירית מתאימה.

12. השתמש בקוהל בשורה התחתונה. השתמש במסקרה לשני הריסים.