מראה איפור עיניים קיצי פשוט – איך לעשות

איפור עיניים קיץ

איפור עיניים בקיץ הוא משהו שאתה לא רוצה להיות נועז במיוחד או מלא בצבעים כהים. אתה רוצה משהו רך שיגרום לך להיראות רענן.

1) עיניים נייטרליות:

עיניים נייטרליות

1. אתה יכול לספור איפור עיניים פשוט מאוד למראה הקיץ כמו זה שלמעלה. אתה יכול אפילו לזרוק את משטח העין כמעט לגמרי ועדיין להיראות טוב בלעדיו. תן לנו לראות איך אתה יכול ליצור את המראה הטרי הנייטרלי הזה.

2. התחל על פנים נקיות על ידי מריחת קרם לחות או איפור למשך יום אחד יש למרוח מעט קרם הגנה. זה יגן על העור שלך ובמקביל ישמור אותו לחות. עקוב אחר זה עם קצת פריימר לפנים וגם פריימר למכסה העין.

לאחר מכן מרחי מעט קונסילר וקרן.

3. מעבר למרכיב העיקרי של איפור העיניים הוא הצבע הנכון של צלליות. אם אתה רוצה מראה רך נסה גוונים n כמו ורוד בהיר קיצוני שיש בו נצנוץ או ניצוץ קל. אתה יכול לנסות גווני גוון עור כמו גם גוונים כתומים בהירים קיצוניים. כל הצבעים האלה יעבדו היטב עם סוג זה של איפור עיניים. אם אין לך השפעה מנצנצת כל כך על צלליות העין שלך, אתה יכול להשתמש בצללית צללית רופפת בכסף.

4. מברישים צבע זה על כל מכסה העין ומתחת לקו המים התחתון.

לקפל השתמש בגוון בהיר או אפור בהיר. אל תשתמש בזה יותר מדי. השתמש בזה מהחלק המרכזי של הקפל וערבב אותו עם החלק החיצוני של מכסה העין.

5. לעצם הגבה השתמש בגוון לבנבן או כסוף רגיל.

6. לא נשתמש באף עין או במכסה העליון. אם אתה רוצה קצת בטנה ואתה מרגיש שהאיפור מאוד לא שלם בלעדיו, השתמש בעפרון כדי ליצור קרוב מאוד לרירית הריסים ואל תעשה כנפיים.

7. עבור המכסה התחתון, השתמש באוניית עיפרון רק באיכות טובה שאינה מריחה. השתמש בזה ממש מתחת לקו המים. אין להשתמש בקו המים.

8. מסיימים במעטה מסקרה כבד לשני הריסים. אתה יכול להשתמש קצת סלסול גם כן.

להשפעה דרמטית יותר אך למראה פשוט מאוד, נסו ריסי עיניים מזויפות למכסה העליון.

2) עיניים צבעוניות:

עיניים צבעוניות

לפעמים ייתכן שתרצה איפור צבעוני שיסמל את תקופת הקיץ האביבית. לאותם זמנים, איפור עיניים כמו זה למעלה יכול להיות בדיוק מה שהיית רוצה לעשות ספורט.

1. לשם כך יהיה עליך להחזיק פלטת צבעים בצבע צללית פסטלית. אתה יכול לנסות את המראה הזה עם 3 עד 4 צבעים כמו כתום, ורוד, תכלת ולבן פסטלי.

2. מברישים כל אחד מהצבעים שעל מכסה העין העליון. הארך בקפל. אתה יכול להשתמש בצבע חום בהיר בקפל להגדרה נוספת או שלא תוכל להשתמש בו. כאן הצבע המוברש הוא כתום.

3. עבור הריסים התחתונים יוצרים גוון בעל שני גוונים. השתמש בכל אחד משני הקולרוס האחרים לשם כך. כאן הצבעים המשמשים בחצי וחצי הם תכלת וורוד.

4. השתמש בקוהל לציפוי ממש מתחת לקו המים התחתון. השתמש בעיפרון העין הלבן או בצללית לבנה לקו המים של הריסים התחתונים.

5. למכסה העליון, השתמשו בטנה דקה עם ג’ל או תוחם עיניים במים. צור כנף קלה מבחוץ.

סיימו את המראה עם הרבה מסקרה לשני הריסים. אתה יכול להשתמש גם בסלסול ריסים.

אתה יכול גם להשתמש בריס מזויף לריסים העליונים.