9 המובילים איפור עיניים לעיניים

מתכננים מסיבת ערב? מה יהיה איפור העיניים שלך? יש הרבה אישה שמבולבלות בין איפור עיניים בשעות היום לבין איפור עיניים בלילה. אבל, אל תדאגו היום במאמר זה חקרתי בשבילכם איפור עיניים מהשורה הראשונה. ברגע שזה מגיע לאיפור עיניים, כל אחד מאיתנו אוהב צורות ספורט שונות של איפור עיניים. ניסוי באיפור עיניים הפך לטרנד חדש בקרב בני הנוער.

איפור עיניים בערב

אנשים אפילו קצת מגזימים בימים אלה על ידי הרבה איפור עיניים אמנותי. במצב שאתה רוצה מראה חדש ויצירתי, תוכל לנסות להוסיף מעט צבעי ציור פנים, פאייטים, ריסי נוצות וכו ‘..

איפור עיניים ערב:

1. עיניים שמפניות מעושנות:

זכור כי עיניים מעושנות הן סקסיות אולם יכולות לבוא באלכסון כאינטנסיביות פלוס דרמטיות. מלטפים את קווי הריסים העליונים והתחתונים על ידי אייליינר שחור; יתר על כן כתם בקצה Q אחרת האצבע שלך. יש למרוח צללית חומה בהירה סביב הפינות החיצוניות ולהתמזג לעבר עצם הגבה יחד עם מתחת לריסים התחתונים כדי להקל על הגבול. אבקה על שמפניה נוצצת על ליבת העפעפיים ובנה את הצבע עד גבול הקפל.

2. איפור עיניים מכסף ריינסטון:

עין הכסף של ריינסטון היא מראה מסיבה גדול. תחילה יהיה עליך להכין גבול בעיפרון עיניים סגול פלוס ואז למלא את הפוגה של העין באמצעות כסף מבריק. לאחר מכן השתמש באוניית עיניים למסגרת העיניים שלך ואחריו כמה אבני חן יפות למראה כדי להגביר את קסמו יחד עם משיכה.

3. איפור עיניים סגול כחול פלוס מדהים:

מטעם מסיבת בריכה אחרת התכנסות לילה; איפור עיניים מסוג זה יכול לגרום לך להיראות מהממת לגמרי. אתה יכול לעשות עם גוונים עזים בהירים של סגול כחול וכסף. ציפוי רחב יעזור לו להיות מפורסם נוסף.

4. מבט אריאל:

סגול נצנצים קטן בנוסף לגוונים כהים של ירוק נצנוץ אקווה יהיו הצבעים החיוניים למראה איפור העיניים הזה. בשיתוף עם זה, הציגו לו מגע מעושן על ידי מספר צלליות שחורות אחרת פחמיות ועוד קצת כסף.

5. כסף הערב:

אתה יכול למצוא באופן ידני את איפור העיניים הכסוף והערב המעוצב והשיק כדי לעודד את כל הלוק שלך. השתמש בצללית נוצצת כמו גם כסופה על עפעפי העין שלך יחד שיציעו לך דינאמיות מאוד יחד עם מראה אטרקטיבי. אם את לובשת שמלה פרוסה, תוכנית האיפור הזו מושלמת.

6. עיניים שחורות נוצצות:

שימוש באבנים יחד עם פאייטים העמיד את איפור העיניים הזה לגבול חדש לגמרי. אתה יכול לנסות על ידי גוון אפור נוצץ לקפל במקום האבנים שלו יחד עם צללית שחורה המיועדת לכל המכסה.

7. מבט נמר:

זה רוצה ידיים יצירתיות ועוד הרבה דיוק. נסה את החקירה הזו להסתכל על מפגש שינה של ילדה. תזדקקו למספר צלליות זהב, עפרונות שחורים מחודדים במיוחד יחד עם מספר גדול של צלליות זהובות..

8. הכנף הכפולה:

זה הנוף העליון הקלאסי שלך, עם זאת לפי טוויסט. זה כרוך בצל העין התחתון או בקו המתעופף החוצה למקבילה העליונה. בדרך כלל יש צבע בהיר שלצדו השניים על מנת להדגיש את השילוב.

9. איפור עיני עטלף:

נצפתה נטייה יצירתית רעננה באיפור העיניים. בתנאי שאתה מהשורה הראשונה בציור פלוס יש לך מספר גוונים מדויקים לסוג זה של איפור עיניים על ידי ערכות ציור פנים נוספות, ואז אתה בהחלט יכול להציע לאיפור העיניים הזה זריקה..