איפור עיניים ליל כל הקדושים 2021 – איך עושים?

ניתן להתנסות במראה עיני ליל כל הקדושים או במראה איפור די בקלות. עבור הקישוטים השונים שתוכלו לעשות בצידי הפנים, יהיה עליכם להחזיק פריימר כדי שכל אלה יישארו מספר שעות. אם יש לך משטח שמן אז תצטרך להשתמש בשכבה כבדה של קומפקטית כך שהשמן ייספג והפנים שלך יישארו יבשות יותר. בימים אלה אתה יכול אפילו לקבל מדבקות מים למדבקות לאירועים שונים שניתן להשתמש בהן על עור הפנים. אתה יכול גם להשתמש בערכת ציור פנים מקצועית אם אתה רוצה לעשות משהו בהתאמה אישית.

אלה סוגים שונים של דברים שאפשר לעשות. הצבעים הרגילים לצלליות בלוח הצבעים שלך יכולים להיות כמו אדום, שחור שהוא מאוד פופולרי או שאתה יכול להשתמש בסגול כדי לעשות משהו שהוא כמו התמונה למעלה. אתה יכול גם לנסות כתום או שתנסה שילוב צבעים ירוק ושחור.

למי שרוצה לעשות עיצוב אתרי עכביש הוא יכול להשתמש בטכניקה המוזכרת להלן ועושה משהו כמו התמונה למעלה. זה גם די פופולרי ותוכלו ללבוש את זה לכל מסיבת תחפושות.

איפור עיניים ליל כל הקדושים

להלן השלבים שבהם תוכל לבצע איפור עיניים ליל כל הקדושים כמו התמונה המוצגת למעלה.

1. לאיפור מסוג זה הפנים שלך צריכות להיות נקיות מאוד. אם לא ניקית כראוי את הנקבוביות, החלב, השמן והלכלוך יישארו על פני השטח. לכן יש צורך בניקוי עמוק.

2. גם חשוב לעשות את האיפור הבסיסי כמו שצריך. אתה צריך להשתמש באיזה פריימר ובשכבה כבדה. אתה יכול למזג את זה למכסה וגם לכל הפנים. זה יגרום לקונסילר ולבסיס להישאר שעות ארוכות יותר.

3. השתמש בקונסילר בשכבה עבה והשתמש במשהו שהוא מאוד בשר בגוון. השתמש בקונסילר כהה מאוד. אפשר להשתמש בקונסילר מקל וגם להשתמש בקונסילר קרם. עם זאת עבור סוגים אלה אתה צריך להשתמש במשהו שהוא פחות שמנוני ויותר מימי זה יכול להתייבש על פני השטח ולשמור על המשטח יבש במקום לגרום לו לחות.

4. אתה צריך להשתמש בבסיס ולמזג אותו כראוי על הפנים.

5. עכשיו אתה יכול לקחת את האבקה הקומפקטית או לאבד ולהשתמש בזה על כל הפנים.

6. השתמש בצבע צללית כסוף או משהו הדומה לצבע העור שלך. אתה יכול גם להשתמש בגוון ורדרד למריחה על כל שטח המכסה מעצמות הגבות וכיסוי העפעפיים וגם מתחת לקו המים התחתון.

7. כעת השתמש בצללית אדומה על אזור הקפל וערבב אותו כראוי. עקוב אחר זה בשחור וכסה את מחצית הדרך של המכסים וגם צייר קו נוסף בעקבות האדום בקפל.

8. קח צבע צל סגול כהה וכסה את כל המכסה. מערבבים את זה עם השחור החיצוני.

9. כעת תוכל לקחת מוליך דק ולהשתמש באותו צבע סגול או סגול לאורך הצד התחתון של קו המים התחתון.

10. השתמש באוניית ג’ל לציור קו מעוצב כהלכה.

11. השתמש במסקרה כבדה. אתה יכול גם להשתמש בריסים מזויפים.

12. השתמש בערכת ציור פנים לציור קורי העכביש. התחל על ידי ציור קווים גיאומטריים מהמכסים. צור את העקמומיות בפערים של השורות. אתה יכול להוסיף עוד כמה נצנצים הולוגרפיים רופפים וגם אתה יכול להשתמש בכמה אבני חן סגולות pr סגול.