9 מריה קארי הטובה ביותר ללא איפור

אחת ממפיקות התקליטים המצליחות בעולם, מריה קארי היא זמרת, כותבת שירים אמריקאית פופולרית וכו ‘. האישה היפה הזו שיחקה גם במספר סרטים הוליוודיים. היא אחת הזמרות הסנסציוניות אי פעם ויש לה מעריצים כולל בני נוער ומבוגרים. עם חוש ההלבשה הייחודי והחיוך המתוק שלה, מריה כבשה בהצלחה את ליבם של אלפי אנשים בכל רחבי העולם.

הופעות חייה דורשות ממנה להיות בכושר הטוב ביותר שלה הדורש איפור יעיל, שמלות מתאימות וכו ‘אם אתה חושב שמריה היא רק עוד אייקון פלסטי שמתחבא מתחת לערמת האיפור הענקית אז אתה כל כך טועה. למריה קארי יש את הפנים המקסימות והטבעיות ביותר אי פעם ומעדיפה להישאר ללא איפור רוב הזמן. להלן 9 התמונות המובילות ללא איפור של מריה קארי.

1. בזריקה:

מריה קארי ללא איפור 1

למרות שאיפור הוא חלק בלתי נפרד מחייה המוצלחים, אך היא מודעת לגבולותיה. היא אוהבת להישאר ללא איפור ככל האפשר. יש לה עיניים עגולות ופנים שמנמנות שגורמות לה להיראות חמודה במיוחד גם בגיל 45.

2. לצאת לטיול:

מריה קארי ללא איפור 2

אין הרבה מפורסמים שנראים כמעט אותו דבר בלי איפור. מריה מחשיבה את הטבעי שלה כנשק הטוב ביותר שלה ולעתים קרובות מציגה את פניה ללא איפור כדי לסגור את השונאים. דמותה הבולטת ופניה היפות באופן טבעי מהוות השראה למספר נשים לצאת ללא איפור.

3. מריה בסרט “המשרת”:

מריה קארי ללא איפור 3

מריה נצפתה בסרט “המשרת”. בתמונה זו היא לבשה בגדי נערה מזדמנים שגרמו לה להיראות מתאימה למקום. הביצועים האיכותיים שלה בסרטים לאורך שנים אפשרו לה לזכות בהכרה עולמית.

4. טרי ללא איפור:

מריה קארי ללא איפור 4

מריה קארי פרסמה את התמונה שלה באינסטגרם. היא נראית רעננה מאוד גם לאחר שסילקה ממנה את כל האיפור שלה. תמונה זו גרמה למעריצים להיות מודעים ליופייה הטבעי. מריה רצתה להבהיר שהיא לא סתם עוד בובה מפלסטיק שמרוויחה מיליונים בגלל טריקי האיפור והבגדים המהודרים שלה. היא יכולה להרשים את כולם באותו אופן ואיפור לא יהיה דרישה.

5. בסטודיו:

מריה קארי ללא איפור 5

התמונה הזו של מריה קארי נלחצה באולפן שבו הקליטה את אלבום האולפן החדש שלה. היא עשתה פנים ללא איפור ונראתה טוב מספיק כדי לקבל אלפי לייקים.

6. מריה היקרה:

מריה קארי ללא איפור 6

מריה שיחקה במספר סרטים, אך רוב הזמן אנשים לא הצליחו לזהות אותה. באחד מסרטיה הרבים, מריה לא התאפרה כיוון שהבמאית מצאה שהיא מתאימה לה להימנע מאיפור עבור אותה סצנה מסוימת. היא נראתה קצת אחרת אבל הספיקה לגנוב את המראה של הצופים.

7. טענה נדרשת:

מריה קארי ללא איפור 7

תמונה זו חושפת את יופיה הטבעי של מריה קארי ללא כל איפור. משמאל מריה קארי מתאפרת ומשמאל תמונה של מריה ללא איפור. מריה החמודה נראית כמעט אותו דבר מבלי להתאפר.

8. מריה שובבה:

מריה קארי ללא איפור 8

זוהי תמונה של מריה עם בתה הקטנה. מריה נראית לא פחות מילד תמים וללא דופי. מעט מאוד נשים יכולות להראות רעננות כל כך ללא איפור.

9. האישה המפותלת:

מריה קארי ללא איפור 9

למריה קארי יש מבנה גוף מרשים. הקימורים שלה יכולים להרוג את פעימות הלב. בתמונה זו היא נטולת איפור ומציגה איכשהו את הפנים המושלמות הטבעיות היפות אי פעם.