9 תמונות של אדריאנה לימה ללא איפור

לדוגמנית -על שתומכת במותגים כמו מייבלין וצועדת לאורך הרמפה של ויקטוריה -סוד בשנים האחרונות, באמת הייתם חושבים שהיא משתוללת בכל אירוע פה ושם. לעתים קרובות האמת לגבי דוגמניות, המפורסמות נאלצות להיות האני המושלם שלהן בכל עת, שעשויות לכלול את מיטב הבגדים וכמובן את הטיפים הטריקים והטריקים הגבוהים ביותר, דבר שתחשבו שהוא רק בשרוול. אבל לאחר שהאיפור של מלאך ויקטוריה פחות תמונות התחילו להפיץ את הרשת, ניכר שהיופי הברזילאי הזה הוא הרבה יותר מסתם שקית איפור ובגדים טובים..

1. תקריב:

אדריאנה לימה ללא איפור

תקריב של דגם העל הזה גורם לליבנו להימס כשפגז הברזילאי הזה עור עור חלק ללא רבב. שום שמץ של איפור לא נראה על המלאך הוויקטוריאני הזה ובכל זאת רק הצצה לתקרבה שלה מראה כיצד היופי ללימה אינו מוגבל בתוך קופסאות האיפור אלא בעיניה הירוקות באוקיינוס ​​בשילוב שפתיים ורודות ושמנמנות..

2. מאחורי הקלעים:

אדריאנה לימה ללא איפור 2

בהליכה אופנתית של מופע הרמפה הידוע לשמצה של ויקטוריה’ס סיקרט, נראתה אדריאנה לימה, מלאך לנצח מאז 2002 לפני שהאיפור שלה והלבשה התחתונה הבלעדית נפתרו. מפורסמת זו לפני שהפכה לדיווה בילתה כמה שעות בעצמה הטבעית שלה, שערה בגל רגיל בזמן שהיא נראתה מהממת גם ללא איפור..

3. פנים יפות:

אדריאנה לימה ללא איפור 3

תמונה של אדריאנה נראתה מופיעה ברשת, שם הציגה לימה צעירה יותר את התמונה. אפילו בצעירותה, רצוי בימיה הראשונים של הדוגמנות, לימה נראתה מהממת. התמונה הייתה עדות לכך שלימה היא לא רק יופי על הרמפות שלה, אלא יופי אמיתי מבפנים.

4. תצפית:

אדריאנה לימה ללא איפור 4

כשהיא שופכת את עצמה כדוגמנית, צולמה אדריאנה לימה כשהיא עשן מזדמן בעוד שערה בפוני וסובב את פניה. ממראה התמונה אפשר להבין שאין שום סימן לאיפור ובכל זאת ניכר שהיא באמת יפה. החלקות של עורה ניכרת בזוהר העור שלה בזמן שהיא סבלה את האני היפה שלה.

5. יום הקניות:

אדריאנה לימה ללא איפור 5

מבט נהדר למסע הקניות המושלם עם החברות, עם שמלת קיץ פירותית לימה יצאה לדיג אחר בגדים חדשים. בהתחשב במזג האוויר הסוער שבחוץ, לימה לא בחרה להתאפר כיוון שהשיער שלה, המנעולים הקדמיים מסורקים לאחור והוצמדו כששאר השיער נופל על כתפה. אולי היה לי רק מבריק שפתיים ביום החמים הזה, לימה הייתה מראה איכר לעין.

6. אימון לאחר:

אדריאנה לימה ללא איפור 6

פירות עבודתה המאומצת ניכרים בבירור מבעד לטיפות הזיעה המעטרות את פניה ללא רבב. אפילו עם טיפות הזיעה הנראות לעין, העור ללא רבב מפתה למדי כשהיא בעלת מרקם חלק ללא רבב.

7. הצצה קטנה:

אדריאנה לימה ללא איפור 7

שוב יש לנו הצצה לסטים של אחת מהופעות הדוגמנות שלה שבה היא מתרוממת כשהשיער שלה נמצא בתהליך של סיום. בלי כל איפור, לימה נראתה פורה ומדהימה בעוד שהזוהר העצום של הפנים מעיד על יופייה.

8. טיול יום קר:

אדריאנה לימה ללא איפור 8

הנה עוד תמונה של לימה הנהדרת, שנראית תוססת ותוססת כתמיד. כשהיא לובשת ז’קט ולבושו השחור כולו, חייכה לימה בחינניות למצלמה כשהיא הסתובבה על ידיים ויפות..

9. לאחר הכושר:

אדריאנה לימה ללא איפור 9

עוד סלפי לאחר האימון, לימה הפעם נראתה סמוקה ועייפה אחרי האימון המאומץ ולמרות שאפשר לדעת שהיא עשתה אימון טוב, היא עדיין נראתה ורודה ויפה בעצמה הטבעית שלה.