8 תמונות של קנדיס סוואנפול ללא איפור

אחת ממלאכי הסוד של ויקטוריה, קנדיס סוואנפול זכתה במקום ה -10 ברשימת הדוגמניות המרוויחות של פורבס. החל את דרכה כמלאך ויקטוריה סודי, הפצצה האפריקאית הזו צברה לעצמה מוניטין רב של הילדה הקלאסית הסמוכה למלא את כל הקלישאות לילדה הלוהטת בשכונה, שיער בלונדיני ועיניים בהירות. כולנו מכירים דגמים, במיוחד הקבוצות הבכירות תמיד נתונות למגבלה מתמדת של צורך לעבור על כל פרט שגורם להם להתבלט בין האחרים. עם זאת, לדגמים אלה עדיין יש ימים שבהם הם מאכזבים את שיערם ונהנים מהיום. לתפוס אותה בחלק מאותם ימים, במאמר זה היום נחליט אם האישה הזאת באמת כל כך יפה גם בלי איפור.

תמונות של קנדיס סוואנפול ללא איפור:

1. פנים רעננות:

קנדיס swanepoel ללא איפור

כאן אנו רואים את קנדיס מצטלמת לתמונה שבה פניה נטולי האיפור עדיין נראים טוב להפליא. השיער שנפרד מהאמצע מתגלגל ברכות לצדדים כשהיא מניחה את סנטרה בידיה וקיפלה את שפתיה בחיוך. אפילו ללא איפור, האישה הזאת אכן ברקה כמו אגורה חדשה ובוהקת. העיניים הבהירות המתאימות לשפתיים הרכות האפרסקות הוסיפו למראה.

2. על הסט:

Candice swanepoel ללא איפור 2

התמונה הזו צולמה במהלך אחד האירועים שלה או יותר נכון לפני שעלתה לבמה שבה היא נראית עסוקה כשהיא מסודרת את עצמה למראה הבמה. בעוד המעצבות שלה עבדו על השיער, פניה החשופות ללא איפור הציגו מראה רגוע ומאסף. כשהצטלמה לתמונה היא נראתה מהפנטת.

3. המראה:

Candice swanepoel ללא איפור 3

שדה התעופה JFK הוא אחד המרכזיים העמוסים ביותר בעולם ולזהות יופי בין רבים כל כך אכן עבודה קשה. אתה צריך להתבלט בהמון כדי שתשימו לב וזה בדיוק מה שעשתה קנדיס סוואנפול. כששיוותה את היבול הלבן הדרוך שלה עם חצאית שחורה בצד השחור, קנדיס נראתה מהממת למרות שפניה לא הראו סימנים לאיפור אפשרי. אם זה טבעי, זו הפעם השלישית שהאישה הזו מרשימה אותנו ללא עזרה מקצועית בסטודיו.

4. יום סיבתי:

Candice swanepoel ללא איפור 4

אפילו העסוקים שבהם מלאכים זקוקים לימי חופש לעצמם והנה תמונה של קנדיס שנהנית מחופשה באופן מזדמן. קנדיס נכנסה למיכל עם גזרה נמוכה וכמה מכנסיים קצרים במותניים גבוהים, הסתובבה ברחובות. הגוונים שלה כיסו את עיניה כשהיא מסובבת את ההליכה שלה ונראתה מדהימה לחלוטין.

5. יום החוף:

Candice swanepoel ללא איפור 5

מראה החוף הוא הדרך הטובה ביותר להסיק אזור ללא איפור והנה תפסנו את קנדיס היפה במקום הנכון. שני חלקים שחורים ואיפור פחות קנדיס נראתה מבלה זמן איכות עם אהובתה ואפילו בלי שום איפור נוכל לדעת שהיא נראתה די יפה.

6. סלפי לרכב:

סנדיס סוואנפול ללא איפור 6

לכולנו היו את הימים שבהם האור בתוך המכונית היה פשוט מושלם מדי לצילום סלפי ונראה שקנדיס כאן אינה יוצאת דופן מכך. התמונה הזו הופיעה בדף המדיה החברתית שלה, שם היא הדהימה את מעריציה עם סלפי בובת הברבי הזה והופתענו מאין יופי האיפור שלה..

7. השידה המושלמת:

קנדיס swanepoel ללא איפור 7

כשהיא משגעת את מעריציה עם שנות ה -80 המושלמות לקום, קנדיס נראתה יפה בתמונה הזו. עם איפור מינימלי או ללא ניכר על פניה, האישה הזו הייתה באמת מהממת.

8. השוואה:

קנדיס swanepoel ללא איפור 8

כאן אנו רואים השוואה בין קנדיס המעוטרת לבין קנדיס ללא איפור ולמרבה המזל כמו בכל פעם, היא עברה עם צבעים מעופפים, המראה לתקשורת כיצד יופיה אינו כלול רק בצילומי התצלומים המעופפים שלה..