15 קנדל ג’נר האחרונים ללא תמונות איפור

הפנים המפורסמות והיפות ביותר של תעשיית האופנה והסטייל האמריקאית הן קנדל ג’נר. היא ידועה במראה האיפור שלה ובסגנון הנועז המתהדר בכל רחביה. אבל האם אי פעם דמיינת את קנדל ג’נר ללא איפור? ובכן, אנו מבינים את הבלבול שלך, ולכן אנו באותו הדבר! למלכת היופי יש כמה מעריצים ועוקבים בתעשיית היופי, והיא למעשה הסמל המבוקש ביותר למותגים. אבל בהתחשב באהבתה ליופי ולאופנה, לקנדל ג’נר ללא תמונות איפור אין ספק שיש סיבה להפוך לוויראלית!

15 מיטב קנדל ג’נר ללא מראה איפור: אופנתי, נועז ושופע!

קנדל ג’נר היפה ביותר נראית אחרת לגמרי ללא איפור. לא תאמינו, להלן 15 קנדל ג’נר המובילות ללא מראה איפור שאסור לפספס!

1. הילדה חסרת הפחד:

קנדל ג'נר ללא איפור

קנדל ג’נר נועז וחסר פחד בתמונה זו. היא נצפתה כשהיא חושפת את האקנה שלה ונותנת לשונאיה אגרוף גדול על פניה. היא התביישה באקנה לא מעט זמן, אבל האם זה מונע מקנדל לכסות את הפגמים שלה? אנחנו אוהבים את האופן שבו היא הניחה את המראה עם המשקפיים שלה, וכשהיא מסירה את שערה מהפנים, הלב שלנו פשוט דילג על פעימה! קנדל ג’נר זה ללא איפור נראה די גולמי ונועז!

2. המראה לאחר המסיבה:

קנדל ג'נר ללא איפור 2

אחרי מסיבה מדהימה אמש, כמה מאיתנו יכולים להתעורר ולהיראות כל כך יפים? קנדל ג’נר נראית כאילו יצאה זה עתה מפגישה עם סלון. היא נראית רעננה כטל טל וממשיכה לחבק את האקנה שלה. קנדל ללא איפור נראה כמו הבחורה המושלמת שלך ליד. היא נראית טהורה ומתוקה בתמונה הזו למעלה, בדיוק ההפך מאיך שהיא מופיעה בפומבי.

3. ויקטוריה’ס סיקרט:

קנדל ג'נר ללא איפור 3

קנדל מתכונן להפוך למלאך ויקטוריה סנסציוני. למרות היותה לא מוכנה לרמפה בתמונה הזו, היא גורמת לך להגיד “אה-מאזינג”. שערה החלקלק, עורה ללא רבב והחלוק הוורוד והיפה הזה גורמים לה להיראות כמו מלכה בהתהוות. מראה זה של קנדל ללא איפור הפך לשיחת העיר והפך ויראלי אז. היא נראית כל כך צעירה וזוהרת למרות שנראית נקייה ובהירה ללא איפור.

4. יש משהו בילדה עם משקפיים:

קנדל ג'נר ללא איפור 4

Kendall Jenner נראה בעל מבט חנוני כאן משקפיים עבים והכל. המראה ללא איפור נגד שיערה הרופף והבגדים השחורים הופך את המראה הזה ליפה ולא מזדמן. יש לה גם את האני הצפוף שלה, להפך ממה שאנו רואים אותה על המסך ובעולם האופנה. התמונה הזו של קנדל עם משקפיים גורמת לה להיראות בעינינו אחרת לגמרי – למראה צעירה, מבעבעת ומקסימה.

5. נחוש להישאר בכושר:

קנדל ג'נר ללא איפור 5

גופיה, מכנסי אימון ושיער מסוקס יכולים להיות רק דבר אחד בזמן הכושר! התמונה הזו של קנדל צולמה כשעצרה בחנות כלבו מיד לאחר האימון שלה. היא מעריצה של להישאר פעילה באורח חייה והיא חובבת כושר. לוחצים על תמונת איפור זו של קנדל ג’נר באחת הפעמים האלה.

6. קנדל במצב רוח שחייה:

קנדל ג'נר ללא איפור 6

לפניכם תמונה מהממת של קנדל ללא איפור. תמונה זו נראית מתהדרת על ידה בצורתה האמיתית לפני שהיא נכנסת למצב הרוח של השחייה. היא נראית נופשת בתמונה זו שבה היא עומדת לטבול בבריכה. נראה מתוק ויפה. האין זה? אנחנו לגמרי מאוהבים בה כאן.

7. שמירה על הציפיות:

קנדל ג'נר ללא איפור 7

תחילה אישה, אחר כך דוגמנית -על, שמסכמת פחות או יותר את קנדל ג’נר. בתמונה זו, היא מחליטה לאפשר לעוקביה לראות את הצד המטופש והכיפי שלה. פניה הנערות החמודות והשמנמנות מותירות אותנו ביראה! כזה חמוד ומבעבע לא! אפילו בלי איפור, היא נראית חמודה כמו כפתור.

8. צילום תמונות בזמן הנהיגה:

קנדל ג'נר ללא איפור 8

מהי נסיעה ברכב מבלי לצלם קודם סלפי? בתמונה זו, קנדל החליטה ללכת באופן טבעי-ללא איפור כלל. אפילו לא מסקרה. מה שהיא עושה ספורט, לעומת זאת, הוא החיוך הבטוח והמתוק שלה שהשאיר את כל אוהדיה מבקשים יותר. תמונת קנדל ג’נר הזו ללא איפור היא אחת מצורות הגלם הטהורות שלה אך עם זאת יפה בדרכה!

9. רוקנרול:

קנדל ג'נר ללא איפור 9

קנדל ואחותה קיילי נראים חוזרות מהופעה. לבושה בגופיה לבנה וללא איפור, קנדל נראית רגועה ומצוננת – המראה המושלם לקונצרט חי וערב מרגיע עם אחיה. היא נראית מקסימה ומסוגננת בהחלט במראה האיפור הזה.

10. איפור פחות קנדל:

קנדל ג'נר ללא איפור 10

הזוהר והחסד הטבעי של קנדל ג’נר סובבים את ראשיהם לנצח. נראה שהיא מושכת אנשים פשוט בהיותה היא עצמה. עם ז’קט לבן ורדרד ואיפור מינימלי, נראה קנדל עוזב מועדון לילה בתמונה זו. התמונה הזאת של אין איפור קנדל ג’נר צולמה כשהחליטה לערוך מסיבה עם חברים בלי איפור בצורתה הגולמית!

11. שתי פנים:

קנדל ג'נר ללא איפור 11

עם קנדל ג’נר, מה שאתה רואה הוא מה שאתה מקבל. הצילומים הללו כאן אינם שונים זה מזה. בצד שמאל תצלום שבו אין לה איפור, ומימין תצלום של קנדל עם איפור מינימלי. כך או כך, היא נראית משגעת ועומדת כתזכורת חזקה לכך שאינך צריך איפור כדי להיראות יפה. בתמונה אחת היא נראית חמודה ופשוטה, תמונה אחרת נועזת. אבל שניהם די יפים.

12. היא תמיד מוכנה להשתולל:

קנדל ג'נר ללא איפור 12

קנדל ג’נר, בזמן שיצא לטיול נתפס במתכוון על ידי המצלמה. כאשר בסופו של דבר היא הבחינה במצלמה, הצליחה להעניק לעדשה חיוך מסוג כלשהו. אבל אפילו עם זה, קנדל נראית יפה כתמיד עם אווטאר האיפור שלה, כל יום. תמונת קנדל ללא איפור זו צולמת על ידי פפראצי במהלך אחד מהטיולים שלה. כמובן שלעולם איננו יכולים להשאיר סיכוי לחזות בצדק של קנדל האמיתי!

13. במצב הרוח המטופש:

קנדל ג'נר ללא איפור 13

מבט קנדל הזה שאינו נראה נראה כשהיא מפרסמת בעצמה בזמן לבד. היא נראית משתעשעת מבדרת את עוקביה בתמונה זו. ניתן להעיד על מצב רוחה המאושר והצפוף הנינוח והשלווה, וזה מוסיף ליופייה. היא נראית מהממת וזוהרת.

14. נופש החוצה:

קנדל ג'נר ללא איפור 14

קנדל אוהבת חופשה וחופשה עם יקיריה. התמונה הזו שנראית כאן היא לגמרי במצב רוח שמח ורגוע החופשת במים. היא אוהבת מים, וזה אותו הדבר שנראה בתמונה. מצב הרוח שלה שמח, ומכאן שהיא נראית זוהרת בתמונה הזו.

15. במצב רוח משמח:

קנדל ג'נר ללא איפור 15

עם מראה לוק מזדמן ופשוט עם בקושי איפור, קנדל ג’נר נראית מגניבה ומוכנה לאמבטיה, עדיין מצליחה להיראות מהממת וחופשית. מראה הקיץ ללא איפור של קנדל הוא פשוט למדי ולכן בניגוד להופעותיה בזמן אמת. היא נראית מסוגננת, אך ללא איפור ויופי עליה.

טיפים נוספים:

בהתחשב במלכת היופי שמתהדרת בה ללא איפור אך עדיין בהיר ובהיר יותר, כולנו אוהבים לשמוע כמה עצות כיצד לשמור על העור בצורה הטובה ביותר, נכון! הנה כמה!

  1. מינימלי תמיד יפה. אפילו קנדל מסכים לנקודה זו. כל זה להתהדר באיפור או ביופי בביטחון.
  2. לפנק את העור לעתים קרובות. לטפל בזה כמה שיותר זמן. וודא שהעור תמיד מקרצף ופילינג היטב.
  3. עשו איפור ללא סולפטים מכיוון שהם עלולים לפגוע בעורכם.
  4. הקפד להשתמש בלחות טובה לפנים בכדי לקבל הזנה והזנת לחות מלאה.
  5. שתו כמה שיותר מים. ידוענים רבים נשבעים ביתרונות שיש הרבה מים לעור.

התמונות האלה של קנדל ג’נר ללא איפור במאמר זה נותנות לנו מטרות. בהתחשב בכך שהיא מלכת תעשיית הקוסמטיקה ועולם היופי, היא נראית מקסימה גם ללא איפור. ניכר כאן שזה לא משנה על איזה איפור שמים; הכל תלוי במידת הביטחון והשמחה על ידי שמירה על עצמם. ספר לנו גם על הערותיך.

אנשים שאלו גם:

1. מהו טיפול קנדל ג’נרסקין?

קנדל מתמקד ומדגיש את החשיבות של שטיפת פנים לפחות שלוש פעמים ביום. היא מתחייבת לטובה בשמירה על עור צלול ונקי. יתר על כן, היא משתמשת בתכשיר ניקוי עדין על פניה באופן קבוע.

2. מי היא המאפרת של קנדל?

מרי פיליפס היא מאפרת האיפור של קנדל ג’נר בכמה הזדמנויות. היא אוהבת לקבל מראה מרענן וצעיר עבור הסטיילינג והאירועים היומיומיים שלה. מכאן שהיא לא אוהבת להתפשר על מראה האיפור שלה בכלל.

3. שהוא המוצר המועדף על קנדל?

קרם לחות וקרן הם שני מוצרי איפור שקנדל תמיד רוצה שיהיה איתה. היא מוודאת שפניה ניזונים היטב ולחות תמיד ויהיו בהירים ואפילו גוונים עם בסיס.