12 תמונות מדהימות של קים קרדשיאן ללא איפור

קים קרדשיאן היא דוגמא להצלחה בין לילה. אישיות הטלוויזיה הפופולרית הזו זכתה לתהילה מיידית לאחר ידידותה הקרובה עם הוטלייר והחברתית, פריס הילטון. כוכבת “Keeping Up with Kardashians” ידועה בחייה המפוארים וחוש האופנה. היא אמנם בוחרת בתלבושות זוהרות ואיפור כבד על המסך, אך היא נוחה למדי גם במראה ללא איפור. קים אוהבת לשמור על המראה הטבעי והקליל שלה לעתים קרובות מאוד. היא גם אחת המפורסמות הבודדות שהצטלמו בביטחון לצילומי עמוד השער של ווג ללא איפור. במאמר מוצגים כמה מהטובים ביותר של קים קרדשיאן ללא סלפי איפור ותמונות כנות.

תמונות מקסימות של קים קרדשיאן ללא איפור

מיטב התמונות של קים קרדשיאן עם אפס איפור:

1. מבט הדרכה לאיפור:

קים קרדשיאן לפני ואחרי איפור 1

האם אתה יכול לזהות את ההבדלים? אין ספק שהתמונה השנייה מראה את קים עם איפור וכתמים נעלמים, אך זו ללא איפור חושפת את עורה ללא רבב. הריסים הארוכים ושפתיה השמנמנות כל כך מעוררות קנאה. היא לגמרי קיבלה את המראה ללא איפור כאן.

2. מבט אחרי המקלחת:

מראה מקלחת של קים קרדשיאן

אנו תוהים כיצד קים מצליחה להיראות מדהימה זאת לאחר מקלחת חמה! בלי נקבוביות פתוחות, בלי עיניים נפוחות, קים נראית כאילו היא יכולה פשוט לקפוץ לבגד ולהרוג את הרמפה. אנחנו אוהבים את הדרך שבה היא קשרה את שערה במגבת לבנה מושלגת.

3. סלפי מאחורי הקלעים:

סלפי מכונית של קים קרדשיאן

קים לגמרי הורגת את המראה שאחרי אימון הגלידה שלה ולחמניה קשורה. אנחנו אוהבים את הסלפי הסנאפצ’ט הזה שלה בריסים הארוכים החתימים שלה. אנחנו תוהים אם קים אי פעם צריכה איפור? היא נראית רעננה כמו טיפת טל בתמונה הזו.

4. נערת הווג:

קים קרדשיאן ללא מגזין איפור

קים שיחקה לעתים קרובות את תפקיד נערת השער במספר מגזינים. אבל קים נראתה על שער מגזין ספרדי שבו לא התלבשה. היא נראתה מאוד טבעית והתמונה הזו הוכיחה עד כמה היא בטוחה בלי איפור.

5. יופי ללא רבב:

חורף קים קרדשיאן

התמונה הזו מבהירה שקים תומכת בהרבה מותגי איפור יקרים להיראות יפה. אבל היא לא נראית רע להחריד בלי איפור. היא פשוט נראית קצת אחרת, זה הכל. כאן, קים שומרת את שערה פתוח ועושה ג’קט מהודר לנדנד את בוקר החורף.

6. יופי בהיר:

קים קרדשיאן ללא איפור

לקים קרדשיאן יש עיניים אקספרסיביות המהוות חלק אדיר מיופייה. כאן, קים מעניקה את המראה המזדמן שלה בזמן שהיא יוצאת לטיול עם משפחתה. המראה נטול האיפור של קים מהווה השראה לנשים המתמודדות יום יום עם האיפור שלהן.

7. מראה לחמניות הגרביים:

איפור קים קרדשיאן אפס

בתמונה זו, קים מאחלת לכולם בוקר טוב עם המראה שלה ללא איפור. שערה הקשור של קים, פניה ללא איפור, בגדים נינוחים חושפים את פשטותה. אין ספק, היא אחת האימהות המפורסמות היפות בעולם גם ללא איפור,

8. היי לייף בהיי-פוני:

ללא איפור קים קרדשיאן

קים טייל עם ילדה הפעוט. היא כמעט לא התמודדה עם בעיות יופי בגלל ההריון. אחת העובדות המדהימות ביותר על קים קרדשיאן היא יופיה הטבעי. עורה ללא רבב וגוון העור הנהדר שלה הם דוגמה להרבה נשים להיות בטוחות ולצאת ללא איפור.

9. מראה האימון:

קים קרדשיאן אין איפור בחדר כושר

זוהי תמונה של קים עוזב את חדר הכושר. היא מתנדנדת ברחובות L.A עם החולצה הצמודה השחורה הצפופה שלה ומכנסי האימון הדקים. קים נטולת האיפור היא לא פחות מדיווה. עורה הלבן והחלב והשרירים החזקים מציעים את מראה האימון המושלם.

10. שמש נשקה או שנשרפה:

פנים שזופים של קים קרדשיאן

קים קרדשיאן פרסמה את התמונה שלה שלה, שם רצתה לחשוף את העובדה כמה היא רשלנית בכל הנוגע לאיפור. היא שכחה לשים את קרם הגנה שלה וצילמה את ההשלכות איתה התמודדה. הרבה נשים דיברו על האסון הזה אם כי קים נראתה די מגניבה.

11. לוק הבייסבול:

תמונת ספורט של קים קרדשיאן

בתמונה זו, קים לובשת חולצת טריקו עם שרוול בינוני של הנלי. היא נראית רעננה מאוד ללא רבב וללא איפור. מי שמכיר את קים מספיק קרוב מספר שאמנם היא אחת הסלבריטאיות החמות ביותר בהוליווד, אבל כמה היא אוהבת לשמור על זה טבעי.

12. מראה לחמניית הזהב:

קים קרדשיאן ללא איפור

התמונה הזו של קים צולמה בביתה. שערה הקשור וחלקו השחור הבלתי מזדמן גורמים לה להיראות כל כך אלוהית. לא ניתן למדוד את יופיה הטבעי של קים בעזרת המדד של מוצרי היופי המקוממים. לחמניה המוזהבת גורמת לה להיראות אופנתית, אך נוחה. זה לגמרי תואם את שרשרת הזהב הפשוטה שלה.

קים קרדשיאן מרוויחה תגמול עצום על אישור לא מעט מותגים. היופי הזה כידוע מושך כל לוק ואחר כך כל הזמן משטרת האופנה עוקבת אחריו. יש לה גוף גוון היטב ועור יפה לא פחות. בין אם באיפור כבד ובין אם לאו, קים לא מפסיקה להרשים את עוקביה. תמונותיה ללא מסנן חושפות את תכונותיה החדות ואת עורו המבריק. אגודל גדול לקים על העור שלה, נטול איפור וצלול!