10 תמונות של נרגיס פאצ’רי ללא איפור

דוגמנית אמריקאית לשעבר ושחקנית הודית מוכשרת, נרגיס פאצ’רי לא צריכה שום היכרות. השחקנית הופיעה לראשונה בבוליווד בשנת 2011 בסרט ‘רוקסטאר’ מול רנביר קאפור המוכשר. מאז סרטה הראשון בלטה נרגיס פחרי ביופייה ובקסמה הייחודי לה. לא הייתה שום הסתכלות לאחור על השחקנית והיא כיכבה בסרטים כמו ‘קפה מדרס’ ו’גיבור טרה הראשי ‘. היא גם תפסה שחקן משנה בסרט ה”ריגול “ההוליוודי שיצא בשנת 2015. הקריירה הבוליווד של נרגיס פאחרי נראית מבטיחה מאוד והשחקנית נחתמה תחת כמה כרזות יוקרתיות של התעשייה..

תמונות יפות של נרגיס פחרי ללא איפור:

בפוסט אנו חולקים כמה תמונות נדירות של נרגיס פחרי ללא איפור שמדגישות רק את יופיה הטבעי.

1. יופי הוא תמיד יופי:

Nargis Fakhri ללא איפור 1

התמונה הזו של נרגיס פחרי ללא איפור מראה שהשחקנית לא צריכה איפור כל הזמן כדי להיראות יפה. המבט החנוני הזה שלה שנצפה במקום ציבורי מציג אותה כילדה ליד הבית, שונה בהרבה מהפרסונה שלה על המסך.

2. מגניב שיק:

nargis fakri ללא איפור 2

נרגיס פאחרי אינה אחת מאותן שחקניות בוליווד שהן אובססיביות לאיפור. השחקן נועז מספיק כדי לשתף תמונות של איפורה ללא שפתיים, עם מעריציה. צילום האיפור הזה של Nargis Fakhri לא מאשר שהיא יפה מבפנים.

3. פצצה בוליווד:

nargis fakri ללא איפור 3

Nargis Fakhri יכולה להישאר חושנית ויפה גם בלי ערכת האיפור שלה. השחקנית שמעולם לא הביטה לאחור אחרי תקופת הבוליווד הראשונה שלה בסרט “רוקסטאר” בבימוי אימטיאס עלי, נראית כאן לבושה בחולצה בצבע כחול ובג’ינס, חולפת כל איפור. ובכל זאת היא גורמת לך לחזר.

4. הסלפי ללא איפור:

nargis fakri ללא איפור 4

נרגיס פאכרי שבר את המוסכמה הסטריאוטיפית של גיבורות הודיות להיראות טוב כל הזמן. השחקנית התעזה ושיתפה תמונה שלה רגע לפני השינה. כן, היא נראית עייפה ויש עיגולים כהים מתחת לעיניה, אבל מי לא בסוף יום מעייף. מחיאות כפיים גדולות על האמונה שלה ‘אוהב אותי על מי שאני’.

5. בלוז הבוקר:

nargis fakri ללא איפור 5

בתמונה זו של נרגיס פחרי ללא איפור נראית השחקנית לוגמת את הקפה המוקדם שלה בבוקר רגע לפני הצילומים. התמימות היא פניה והניצוץ בעיניים המקסימות האלה הוא כל מה שהיא צריכה כדי להתבלט בין הדיוות הבוליווד האחרות. הדיווה הזו בהחלט לא דורשת שום איפור כדי להיראות יפה.

6. המדהים:

nargis fakri ללא איפור 6

התמונה הזו של Nargis Fakhri ללא כל איפור תגרום לכם לשקול מחדש כי האיפור באמת הכרחי לאישה להיראות יפה. היא נראית מהממת בשמלה הכתומה הזו ורואה אותה לובשת פחים מבריקים על שפתיה.

7. מבט הנערה ליד הבית:

nargis fakri ללא איפור 7

בתמונה זו של נרגיס פאחרי ללא איפור נראית השחקנית עומדת ליד חברתה במקום ציבורי כלשהו. פניה נראים מתוקים כתמיד אפילו ללא שמץ של איפור. השיער קלוע בצורה מושלמת ואנחנו בהחלט אוהבים את קסם הילדה המזדמן הזה ליד הבית.

8. עם הגיבור שלה:

nargis fakri ללא איפור 8

זוהי עוד תמונת איפור של נרגיס פאצ’רי שבה נראית השחקנית מצלמת סלפי עם כוכבתה השותפה וארון דהואן. הסלבריטאים באו לקידום תמונתם ‘גיבור הטרה הראשי’ והם מחזירים לגמרי את המעריצים בקסם ובפרסונה החידתית שלהם. מה שאנחנו הכי אוהבים בתמונה הזו הוא הכוס המושלם שלה.

9. החולם:

נרגיס פחרי ללא איפור 9