10 תמונות של ג’וליה רוברטס ללא איפור

אחת השחקניות האמריקאיות המוכרות ביותר בכל הזמנים, ג’וליה רוברטס בדיוק הגיעה ל -48 ועדיין נראית כמו הילדה ב”אישה יפה “. היא התפרסמה באמת עם הופעתה המדהימה בסרט שהוזכר לעיל בשנת 1990. היא כל הזמן מזעזעת את מעריציה בהופעות מצחיקות ואינטנסיביות. השחקניות המועמדות לאוסקר זה אחד השמות הגדולים בהוליווד והיא שייכת לתקופה האגדית או לתור הזהב של הוליווד. לכן, כשזה מגיע ליופי, אתה יכול לסמוך על האישה הזו בעיניים עצומות. כשהיא אומרת “מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל!”, היא מתכוונת. זה. הבה נעבור על כמה מיוליה רוברטס הטובים ביותר ללא תמונות איפור.

1. הפנים הטונות:

ג'וליה רוברטס ללא איפור 1

ג’וליה עברה מספר טרנספורמציות פיזיות וכדי להתאים לתפקיד, נעשו גם הרבה עינויים בדיאטה. אבל בינתיים היא שמרה על יופיה הטבעי ולכן ניתן לומר שהתמונה הזו היא אחת מיוליה רוברטס הנראות ביותר ללא איפור אי פעם.

2. הצחוק המדהים הזה:

ג'וליה רוברטס ללא איפור 2

תמונה זו מציגה את פניה האמיתיות של ג’וליה, כשהיא צוחקת על לבה. ניתן לטעון כי אחת הטובות ביותר של ג’וליה רוברטס ללא תמונות איפור ואולי כל מעריציה מסכימים לכך.

3. השינוי:

ג'וליה רוברטס ללא איפור 3

לחצו על התמונה הזו של ג’וליה, כשהיא עסוקה בשינוי מקום מגוריה. היא עברה לביתה החדש מהדירה הישנה שלה וצוות המצלמות בר מזל הצליח להביא כמה מדהים ללא תמונות של האישה היפה הזו.

4. סימני גיל:

ג'וליה רוברטס ללא איפור 4

ג’וליה רוברטס בת יותר מ -50 שנה והיא אחת הנשים הנראות בגילה, שעדיין מסוגלת לשמור על יופיה הטבעי כראוי..

5. ג’וליה רגועה:

ג'וליה רוברטס ללא איפור 5

זו אחת הפעמים שבהן ג’וליה נחטפה ללא איפור והיא לא התעצבנה למרות שהפפראצי פלש לפניה האישיות. היא סבלה את פניה האמיתיות לגמרי ונראתה די יפה. היא הייתה עסוקה בשלב חייה הרגיל, שלא נמשך זמן רב בגלל ייעודה.

6. תמונות האיפור עם ובלי:

ג'וליה רוברטס ללא איפור 6

תמונה כזו היא כמו השלמה בימינו, כשאתה עומד ליצור השוואה ללא איפור. בצד ימין למטה, תמונה היא תמונת איפור של ג’וליה ושאר התמונה שתוכלו לנחש בעצמכם. לאחר שעברתי על התמונה, אפשר בהחלט לומר, שג’וליה אכן נראית אטרקטיבית אפילו ללא איפור.

7. אישה עם משקפיים:

ג'וליה רוברטס ללא איפור 7

כמו רוב הנשים, גם ג’וליה נראית מקסימה למדי עם משקפיים. אבל יש משהו שונה מכל הנשים האחרות, זה הביטחון שלה להשוויץ בפניה הטבעיים.

8. הקיץ של 85 ‘:

ג'וליה רוברטס ללא איפור 8

זהו הצמד ישן של ג’וליה שזכתה בגביע. בלי עוד גישה למידע רלוונטי, אפשר בהחלט לטעון דבר אחד שאפילו בגיל צעיר שיחקה ג’וליה בתפקיד האישה היפה.

9. לא רק בסרטים:

ג'וליה רוברטס ללא איפור 9

ג’וליה היא בעצם האישה היפה, לא רק בסרטים. התלבושת המזדמנת הזאת סיפקה את התמונה של ג’וליה כשהיא נוסעת לאולפן הקולנוע עם משקפי שמש. אלה אכן הסתירו את עיניה המפתות, אך הראו את פניה המפתים.

10. בחנות המכולת:

ג'וליה רוברטס ללא איפור 1 0

ג’וליה נחטפה במכולת והציגה את פניה המפתים לגמרי. יחד עם אותו שיער בלונדיני באורך בינוני, היא שיחקה את התפקיד של האישה היפה גם אותה.